Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2019

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • 00:00

      Anmälan fotbollssäsongen 2019 P-06


      00:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:50

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Klädprovning för Valbo FF Valbo FF


      19:00
    • 17:50

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:40

      Träning F-03/04


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:15
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:15
  • 2Tis
    • 17:00

      Klädprovning för Valbo FF Valbo FF


      19:00
    • 17:45

      Träning Herrlag A


      19:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      19:30
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:15
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
    • 20:15

      Träning P-03


      21:30
  • 3Ons
    • 16:50

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:30

      Spelarmöte P-03


      21:00
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:15
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
  • 4Tor
    • 17:50

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:40

      Träning F-03/04


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:15
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 20:15

      Träning Damlag


      21:30
  • 5Fre
    • 20:00

      Planering i april P-05


      21:00
  • 6Lör
    • 09:00

      Träning P-10


      10:30
    • 10:00

      Träning P-03


      12:00
    • 14:00

      Sundbybergs IK (borta) Herrlag A


      16:00
  • 7Sön
    • 09:15

      Träningsdag F-03/04


      16:00
    • 15:00

      Träning F-06


      16:00
    • 15:00

      Träning P-06


      16:00
    • 17:00

      Match mot GIF P-04


      19:00
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Säsongen 2019 P-07


      20:00
  • 8Mån
    v.15
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 16:50

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:50

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:40

      Träning F-03/04


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:15
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
  • 9Tis
    • 15:30

      Träning Damlag


      17:00
    • 17:45

      Träning Herrlag A


      19:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte F-08


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      19:30
    • 19:00

      Träning F-06


      19:45
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
    • 20:15

      Träning P-03


      21:30
  • 10Ons
    • 09:30

      Träning Damlag


      11:00
    • 15:30

      Träning Damlag


      17:00
    • 16:50

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte F-06


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:15
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
  • 11Tor
    • 09:30

      Träning Damlag


      11:00
    • 15:30

      Träning Damlag


      17:00
    • 17:50

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:40

      Träning F-03/04


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:15
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
  • 12Fre
    • 09:30

      Träning Damlag


      11:00
    • 10:00

      Intressekoll domarutbildning 9-9 F-03/04


      19:00
  • 13Lör
    • 09:30

      Träning Damlag


      11:00
    • 09:30

      Träning P-10


      11:00
    • 12:00

      Årsunda IF (borta) P-03


      15:00
    • 14:45

      Träningsmatch P-05


      16:15
    • 15:15

      Enköpings SK FK (hemma) Herrlag A


      17:15
  • 14Sön
    • 09:00

      Hagström (hemma) P-03


      11:00
    • 09:30

      Träning Damlag


      11:00
    • 14:00

      Brämhults IK (hemma) Damlag


      15:00
    • 14:20

      Träning F-06


      16:00
    • 15:00

      Match mot Saik borta P-04


      19:00
    • 17:00

      Skutskär/Älvkarleby (hemma) F-03/04


      19:00
    • 17:00

      Intresse för träningsmatch P-07


      19:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
  • 15Mån
    v.16
    • 09:30

      Träning Damlag


      11:00
    • 10:00

      Träning P-09


      00:00
    • 10:00

      Träning P-09


      11:00
    • 16:50

      Träning P-08


      18:00
    • 17:50

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Årsmöte Valbo FF Valbo FF


      21:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:15
  • 16Tis
    • Heldag

      Träning P-09

    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 13:00

      Träningsmatch P-06


      14:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:00
    • 18:00

      Träning Herrlag A


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      19:30
    • 20:15

      Träning P-03


      21:30
  • 17Ons
    • Heldag

      Träning P-09

    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 16:50

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
    • 20:15

      IFK Lidingö FK (borta) Herrlag A


      22:15
  • 18Tor
    • 00:00

      Träning P-09


      10:00
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 15:15

      Gefle IF (borta) F-03/04


      17:15
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:00
    • 17:50

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
      Träffen - Sätra - Konstgräs
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 10:00

      Träning P-10


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch P-09


      11:00
    • 12:00

      Träning Damlag


      13:00
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
  • 22Mån
    v.17
    • 11:30

      Match mot Haga P-05


      13:00
    • 15:00

      Hagaströms SK (hemma) Damlag


      17:00
    • 16:50

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:15
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
  • 23Tis
    • 16:45

      Lagfoto F-10


      17:45
    • 17:00

      Föreningfotografering Valbo FF


      21:00
    • 17:15

      Fotografering P-11


      18:00
    • 17:30

      Spelarmöte F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      18:30
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Lagfoto P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      19:30
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06


      19:45
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
    • 19:45

      Lagfoto F-03/04


      20:45
    • 20:15

      Fotografering P-05


      21:00
    • 20:45

      Fotografering P-04


      21:30
  • 24Ons
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Föreningfotografering Valbo FF


      21:00
    • 17:15

      Fotografering P-08


      18:00
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Informationsträff sammandrag 3-3 P&F12


      19:00
    • 18:30

      Fotografering P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
    • 19:15

      Lagfotografering P06 P-06


      20:00
    • 20:00

      Fotografering Damlag


      21:00
    • 21:00

      Fotografering P-03


      22:00
  • 25Tor
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:50

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:40

      Träning F-03/04


      20:00
    • 19:00

      Hofors AIF (borta) Herrlag A


      21:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 20:15

      Träning Damlag


      21:30
  • 26Fre
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 19:00

      Match Hille P-05


      21:00
  • 27Lör
    • Heldag

      Träning P-09

    • 07:00

      Träning F-05


      19:00
    • 08:30

      Träning P-10


      18:00
    • 09:00

      Cup i Andersbergshallen P-09


      15:00
    • 09:00

      Cup "Noppas minne" P-08


      15:00
    • 09:00

      Gefle IF FF (hemma) P-04


      11:00
    • 15:00

      Ljusne AIK FF (hemma) Damlag


      17:00
    • 17:00

      Hille IF (borta) P-04


      19:00
  • 28Sön
    • Heldag

      Träning P-09

    • 09:00

      IK Huge (borta) F-03/04


      11:00
    • 09:00

      Cup F-09


      18:00
    • 09:40

      Faxeholmens Cup sön 28/4 F-06


      16:30
    • 10:00

      Träningsmatcher mot GIF P-09


      13:00
    • 12:00

      Sandvikens IF (hemma) F-03/04


      14:00
    • 14:00

      Täby FK (hemma) Herrlag A


      16:00
    • 15:00

      Träningsmatch P-06


      16:00
    • 16:00

      Träning P-04


      17:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:30
  • 29Mån
    v.18
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 16:50

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:50

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:40

      Träning F-03/04


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:15
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:15
    • 19:00

      Föräldramöte P-07


      20:00
  • 30Tis