Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 2Lör
    • 16:30

      Träning P-04


      19:00
  • 3Sön
    • 13:00

      Sandvikens IF (borta) Damlag


      14:00
    • 15:00

      Träning P-06


      16:00
    • 15:00

      Träning F-06


      16:00
    • 16:00

      Träning P-05


      17:00
    • 16:00

      Träning P-04


      17:00
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning F-03/04


      20:30
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
  • 4Mån
    v.10
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 17:50

      Träning P-05


      19:00
    • 18:40

      Träning F-03/04


      20:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:15
    • 19:00

      Träning F-04


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:15
  • 5Tis
    • 17:45

      Träning Herrlag A


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte F-05


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 20:15

      Träning P-03


      21:30
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 9Lör
    • 10:00

      Träning P-07


      11:00
    • 12:15

      Sala FF (hemma) Herrlag A


      19:00
    • 13:00

      Torsåkers IF (hemma) P-03


      15:00
    • 13:00

      Korsnäs IK (borta) Damlag


      14:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
  • 10Sön
    • 15:00

      Träning F-06


      16:00
    • 15:00

      Träning P-06


      16:00
    • 16:00

      Träning P-05


      17:00
    • 16:00

      Träning P-04


      17:00
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning F-03/04


      20:30
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
  • 11Mån
    v.11
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 17:50

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:40

      Träning F-04


      20:00
    • 18:40

      Träning F-03/04


      20:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:15
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:15
  • 12Tis
    • 17:45

      Träning Herrlag A


      19:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:15
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
    • 20:15

      Träning P-03


      21:30
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:40

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:40

      Träning F-04


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:15
    • 20:15

      Träning Damlag


      21:30
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 09:30

      Träning P-07


      10:30
    • 12:00

      Träning P-04


      14:00
    • 13:00

      Moheds SK (hemma) Damlag


      15:00
    • 15:00

      Slätta SK (borta) F-03/04


      16:00
    • 15:00

      Träningsmatch F-04


      17:00
    • 15:00

      Gefle IF (borta) Herrlag A


      16:00
  • 17Sön
    • 00:00

      HSB Bospar Cup Uppsala F-06


      19:00
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning F-03/04


      20:30
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
  • 18Mån
    v.12
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 17:50

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:50

      Träning F-03/04


      20:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:15
    • 19:00

      Träning F-04


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:15
  • 19Tis
    • 17:45

      Träning Herrlag A


      19:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:15
    • 20:15

      Träning P-03


      21:30
  • 20Ons
    • 16:50

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:15
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:00
  • 21Tor
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:40

      Träning F-04


      20:00
    • 18:40

      Träning F-03/04


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:15
    • 19:00

      Föräldramöte P-04


      21:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 20:15

      Träning Damlag


      21:30
  • 22Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 23Lör
    • 10:00

      Träning P-07


      11:00
  • 24Sön
    • 10:00

      Hille (borta) F-03/04


      11:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 15:00

      Träning F-06


      16:00
    • 15:00

      Träning P-06


      16:00
    • 16:00

      Träning P-05


      17:00
    • 16:00

      Träning P-04


      17:00
    • 17:00

      Rimbo IF (hemma) Damlag


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:30
  • 25Mån
    v.13
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:40

      Träning F-04


      20:00
    • 18:40

      Träning F-03/04


      20:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:15
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:15
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
  • 26Tis
    • 17:45

      Träning Herrlag A


      19:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03/04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:30

      Träning P-04


      19:30
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:15
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
    • 20:15

      Träning P-03


      21:30
  • 27Ons
    • 16:50

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:15
    • 18:30

      Föräldramöte P-09


      20:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:15
    • 20:00

      Föräldramöte P-03


      21:30
  • 28Tor
    • 18:00

      Spelarträff P-04


      21:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:40

      Träning F-03/04


      20:00
    • 18:40

      Träning F-04


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrlag A


      20:15
    • 20:15

      Träning Damlag


      21:30
  • 29Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 30Lör
    • 00:00

      Sandviken AIK (borta) Herrlag A


      01:00
    • 10:00

      Träning P-10


      11:00
  • 31Sön
    • 11:00

      SAIK (borta) P-03


      12:30
    • 12:00

      Match mot Stensätra F-05


      14:00
    • 15:00

      Träning P-06


      16:00
    • 15:00

      Träning F-06


      16:00
    • 16:00

      Träning P-05


      17:00
    • 16:00

      Träning P-04


      17:00
    • 16:30

      Stensätra IF (borta) Damlag


      18:30