Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.5
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 2Lör
    • 09:00

      Barn hjälper barn cupen F-09


      18:00
    • 12:15

      Slätta SK (hemma) Herrlag A


      13:15
    • 13:30

      Fotbolls matcher P-10


      16:00
    • 18:00

      Barn hjälper barn F-08


      19:00
  • 3Sön
    • 15:00

      Träning F-06


      16:00
    • 15:00

      Träning P-06


      16:00
    • 16:00

      Träning P-05


      17:00
    • 16:00

      Träning P-04


      17:00
    • 18:00

      Intresseanmälan säsong 2019 P-07


      19:00
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
    • 19:00

      Träning F-03


      20:30
  • 4Mån
    v.6
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 19:00

      Träning F-03


      20:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:15
  • 5Tis
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:15
    • 19:45

      Träning F-03


      21:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:00
    • 20:15

      Träning P-03


      21:30
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 18:45

      Träning F-04


      20:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:00
    • 20:00

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:15
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 16:30

      Skutskärs IF (borta) Damlag


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 19:00

      Norrhams IF (hemma) Damlag


      20:00
    • 21:00

      Hille IF (hemma) Damlag


      22:00
  • 9Lör
    • 10:30

      Enköpings SK (hemma) Damlag


      11:30
    • 12:15

      Huddinge IK (hemma) Herrlag A


      13:15
    • 12:30

      Films SK (hemma) Damlag


      13:30
    • 14:30

      Mälarhöjdens IK Svart (borta) Damlag


      15:30
  • 10Sön
    • 09:15

      Futsal F-06


      14:30
    • 18:00

      Intresseanmälan 2019 P-09


      19:00
    • 19:15

      Träning F-03


      21:00
    • 20:00

      Träning F-04


      21:00
    • 20:00

      Träning F-05


      21:00
  • 11Mån
    v.7
    • Heldag

      Säsongen 2019 P-08

    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 19:00

      Träning F-03


      20:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:15
  • 12Tis
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:15
      Gavlevallen (halvplan)
    • 19:00

      Träning F-06


      19:45
    • 19:45

      Träning F-03


      21:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:00
    • 20:15

      Träning P-03


      21:30
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 18:45

      Träning F-04


      20:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:15
    • 20:00

      Träning P-05


      21:00
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 16Lör
    • 00:00

      Kvarnsveden (borta) Herrlag A


      01:00
    • 09:30

      Träning P-07


      10:30
    • 13:00

      Sandvikens AIK FK P04 (borta) P-04


      15:00
    • 15:00

      Gefle IF FF P04 (borta) P-04


      17:00
    • 16:00

      Gävle GIK FK U14 (borta) P-04


      18:00
  • 17Sön
    • 12:30

      Futsal matcher P-10


      15:00
    • 15:00

      Träning F-06


      16:00
    • 15:00

      Träning P-06


      16:00
    • 16:00

      Träning P-05


      17:00
    • 16:00

      Träning P-04


      17:00
    • 18:45

      Träning F-05


      20:30
    • 19:00

      Träning F-03


      20:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
  • 18Mån
    v.8
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 19:00

      Träning F-03


      20:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:15
  • 19Tis
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:15
    • 19:45

      Träning F-03


      21:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:00
    • 20:15

      Träning P-03


      21:30
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:00
    • 20:00

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:15
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 23Lör
    • 06:00

      Träning F-05


      19:00
    • 09:00

      Träning F-06


      19:00
    • 09:00

      Matcher F-09


      16:00
    • 09:15

      Cup P-10


      14:00
    • 10:00

      Träning P-07


      11:00
    • 10:30

      Strömsbro IF F04 orange (hemma) F-04


      12:30
    • 12:15

      Timrå IK (hemma) Herrlag A


      13:15
    • 12:30

      Gefle IF FF F04 (borta) F-04


      14:30
  • 24Sön
    • 11:30

      Kungsgårdens SK 03 (borta) F-03


      13:30
    • 13:30

      Sandvikens IF , F02 (borta) F-03


      15:30
    • 14:30

      Högbo AIK F03 (borta) F-03


      16:30
    • 16:00

      Träning P-05


      17:00
    • 19:00

      Träning F-03


      20:00
  • 25Mån
    v.9
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning F-03


      20:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:15
  • 26Tis
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:15
    • 19:00

      Träning F-06


      19:45
    • 19:45

      Träning F-03


      21:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:00
    • 20:15

      Träning P-03


      21:30
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:00
    • 20:00

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:15
  • 28Tor