Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.48
    • 14:45

      Träning Damlag


      16:30
    • 15:00

      Träning P-06


      16:00
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 16:00

      Träning F-05


      17:30
    • 16:00

      Träning F-03/04


      17:30
    • 16:00

      Futsal serie P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:15
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
  • 2Mån
    v.49
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 19:00

      Föräldramöte P-10


      21:00
    • 20:15

      Träning F-03/04


      21:30
    • 20:30

      Träning P-04


      21:30
    • 20:30

      Träning P-03


      21:30
  • 3Tis
    • 20:30

      Träning F-05


      21:30
    • 20:30

      Träning F-06


      21:30
  • 4Ons
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
      Sörby - inomhushall konstgräs
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 20:30

      Träning P-03


      21:30
    • 20:30

      Träning P-04


      21:30
  • 5Tor
    • 16:45

      Träning F-05


      18:15
    • 16:45

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:45

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 18:15

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 20:45

      Träning P-04


      21:45
    • 20:45

      Träning P-03


      21:45
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 7Lör
    • 10:00

      Träning P-10


      11:00
    • 13:00

      Sandvikens IF (borta) F-03/04


      15:00
    • 13:15

      Träning P-07


      15:00
    • 14:00

      DM Futsal F-05


      15:00
    • 15:00

      Kungsgårdens SK (hemma) F-03/04


      17:00
  • 8Sön
    • 12:30

      Futsal match mot Saik och p10 P-09


      14:30
    • 14:45

      Träning Damlag


      16:30
    • 15:00

      Träning P-06


      16:00
    • 17:00

      Träning P-03


      18:15
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 18:00

      Distriktslagsträning F-05


      20:00
  • 9Mån
    v.50
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 20:15

      Träning F-03/04


      21:30
    • 20:30

      Träning P-04


      21:30
    • 20:30

      Träning P-03


      21:30
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 20:30

      Träning F-05


      21:30
    • 20:30

      Träning F-06


      21:30
  • 11Ons
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 20:30

      Träning P-03


      21:30
    • 20:30

      Träning P-04


      21:30
  • 12Tor
    • 16:45

      Träning F-05


      18:15
    • 16:45

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:45

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:15

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 20:45

      Träning P-04


      21:45
    • 20:45

      Träning P-03


      21:45
  • 13Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 14Lör
    • 11:45

      Futsal F-09


      14:30
    • 11:45

      Futsal F-08


      14:30
    • 12:00

      Steneberg UIF (borta) P-04


      14:00
    • 13:00

      Gefle IF FF (borta) P-04


      15:00
  • 15Sön
    • 14:45

      Träning Damlag


      16:00
    • 15:00

      Träning P-06


      16:00
    • 16:00

      Träning F-06


      17:00
    • 16:00

      Träning F-05


      17:00
    • 16:00

      Träning F-03/04


      17:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:15
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
  • 16Mån
    v.51
    • 17:00

      Träning P-05


      18:00
    • 20:15

      Träning F-03/04


      21:30
    • 20:30

      Träning P-04


      21:30
    • 20:30

      Träning P-03


      21:30
  • 17Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 20:30

      Träning F-05


      21:30
    • 20:30

      Träning F-06


      21:30
  • 18Ons
    • 18:00

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:15

      Träning Damlag


      20:00
    • 20:30

      Träning P-03


      21:30
    • 20:30

      Träning P-04


      21:30
  • 19Tor
    • 16:45

      Träning F-05


      18:15
    • 16:45

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:45

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 18:15

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 20:45

      Träning P-04


      21:45
    • 20:45

      Träning P-03


      21:45
  • 20Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 21Lör
    • Heldag

      Futsal F-06

    • 10:00

      Gefle IF FF (hemma) F-05


      12:00
    • 10:00

      Träning P-10


      11:00
    • 11:00

      Sandvikens IF (borta) F-05


      13:00
    • 12:30

      Futsal 19/20 Sammandrag 3 P-07


      14:00
    • 13:00

      Skutskärs IF FK (borta) F-05


      15:00
    • 14:00

      IK Huge (hemma) F-05


      16:00
    • 14:00

      Sammandrag 3 P-05


      18:00
  • 22Sön
    • 09:30

      Träning P-10


      12:30
    • 11:00

      Gefle IF FF (hemma) F-03/04


      13:00
    • 12:00

      Falu BS FK (borta) F-03/04


      14:00
    • 13:15

      Träning Damlag


      15:00
    • 15:00

      Träning P-06


      16:00
    • 16:00

      Träning F-03/04


      17:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:15
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
  • 23Mån
    v.52
    • 20:30

      Träning P-03


      21:30
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 20:45

      Träning P-03


      21:45
  • 27Fre
    • 09:00

      Intresseanmälan Jullovsträning P-09


      00:00
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
  • 28Lör
    • Heldag

      Intresseanmälan Jullovsträning P-09

    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 09:45

      Träning P-10


      11:00
  • 29Sön
    • Heldag

      Intresseanmälan Jullovsträning P-09

    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 14:45

      Träning Damlag


      16:30
  • 30Mån
    v.1
    • Heldag

      Intresseanmälan Jullovsträning P-09

    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 17:00

      Träning Damlag


      18:30
    • 20:30

      Träning P-03


      21:30
  • 31Tis
    • Heldag

      Intresseanmälan Jullovsträning P-09