Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
    • 17:30

      Träning P-05


      18:30
    • 18:00

      Träning Herrlag A


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:15
    • 19:00

      Hofors AIF (borta) Damlag


      21:00
  • 2Ons
    • 18:00

      Träning P-07


      20:00
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
    • 18:15

      Träning P-03


      19:15
    • 18:30

      Hagaströms SK (borta) P-05


      20:30
  • 3Tor
    • 17:00

      Träning match mot Saik 09 inför våran cup P-10


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      18:15
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Hamburgare med Haga P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 19:00

      Föräldramöte F-05


      21:00
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 12:00

      Säsongsavslutning P-09


      15:00
    • 15:00

      Kvarnsvedens IK (borta) Herrlag A


      17:00
  • 6Sön
  • 7Mån
    v.41
    • 17:15

      Träning P-03


      18:15
  • 8Tis
    • 16:00

      Avslutning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning F-05


      18:30
    • 18:00

      Träning Herrlag A


      19:00
  • 9Ons
    • 16:45

      Träning F-05


      18:15
    • 18:15

      Träning P-03


      19:15
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 18:00

      The Dome P-06


      20:00
  • 12Lör
    • 09:00

      Distrikslagsträning P-05


      11:00
      Sandviken - Jernvallen
      Anteckning: Hej,
      GFF bjuder in till 3 st öppna träningar för alla spelare i distriktet som är född 2005.
      Detta är första av tre. En toppenmöjlighet att få lite nya tips och prova på nya övningar.
      Jag hoppas så många som möjligt hänger på!!.
      Vi ingår i första gruppen som tränar (av fyra grupper).
      Anmäl er senast 1 oktober.
      //Johan
    • 09:00

      Cup P-10


      17:00
    • 14:00

      Avslutning - Dome F-09


      16:00
    • 14:00

      Dome F-08


      16:00
    • 14:00

      Sandvikenlägret F-05


      17:00
    • 18:00

      Övernattning F-08


      00:00
    • 18:00

      Avslutning - Kvällsmys och övernattning F-09


      00:00
  • 13Sön
    • 00:00

      Övernattning F-08


      09:00
    • 00:00

      Avslutning - Kvällsmys och övernattning F-09


      09:00
    • 13:00

      FC Gute (hemma) Herrlag A


      15:00
    • 14:15

      Bollkallar, 6 st P-06


      17:00
  • 14Mån
    v.42
    • 17:15

      Träning P-03


      18:15
  • 15Tis
    • 18:00

      Futsal i vinter P-10


      19:00
    • 19:30

      Träning F-05


      20:30
    • 19:30

      Träning F-03/04


      21:00
  • 16Ons
    • 18:15

      Träning P-03


      19:15
  • 17Tor
    • 16:45

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:45

      Träning F-05


      18:15
    • 17:15

      Träning P-03


      18:15
    • 19:30

      Informationsmöte vintersäsongen F-06


      20:00
  • 18Fre
    • Heldag

      Rekarne Cup F-05

    • 17:30

      Avslutning F-03/04


      21:00
  • 19Lör
    • Heldag

      Rekarne Cup F-05

  • 20Sön
    • Heldag

      Rekarne Cup F-05

    • 18:00

      Fotbollsavslutning P-05


      20:00
  • 21Mån
    v.43
  • 22Tis
    • 19:30

      Träning F-06


      21:00
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
    • 19:30

      Träning F-03/04


      21:00
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 16:45

      Träning F-03/04


      18:00
    • 16:45

      Träning F-05


      18:15
    • 16:45

      Träning F-06


      18:00
  • 25Fre
  • 26Lör
  • 27Sön
    • 15:00

      Avslutning F-06 F-06


      18:30
  • 28Mån
    v.44
    • 10:00

      DOME F-05


      12:00
  • 29Tis
    • 19:30

      Träning F-05


      21:00
    • 19:30

      Träning F-03/04


      21:00
    • 19:30

      Träning F-06


      21:00
  • 30Ons
  • 31Tor
    • 08:00

      Futsalturnering P-09


      16:00
    • 16:45

      Träning F-06


      18:00
    • 16:45

      Träning F-05


      18:15