Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 10:00

      Strömsbro IF (borta) F-06


      12:00
    • 11:00

      Strömsbro IF (hemma) F-08


      13:00
    • 11:00

      Årsunda IF (hemma) P-03


      13:00
    • 11:00

      Norrham/Ockelbo IF (borta) P-04


      13:00
    • 13:00

      Gefle IF FF blå (borta) P-08


      15:00
    • 13:30

      IK Huge Vit (borta) P-06


      15:30
    • 14:00

      IK Huge (borta) Damlag


      16:00
    • 15:00

      BKV Norrtälje (borta) Herrlag A


      17:00
  • 2Sön
    • Heldag

      Sammandrag F-09

    • 00:00

      Sammandrag F-10


      00:00
    • 09:00

      Sammandrag P-10


      17:00
    • 09:35

      Sammandrag Måsberget P-09


      13:00
    • 10:00

      Sammandrag P-11


      14:00
    • 10:00

      IK Sätra (hemma) F-05


      12:00
    • 11:00

      Sandvikens IF (hemma) F-07


      13:00
    • 13:00

      Arbrå BK (hemma) F-03


      15:00
    • 13:00

      Kungsgårdens SK (hemma) P-07


      15:00
    • 15:00

      Högbo AIK (hemma) P-07


      17:00
    • 15:00

      Gävle GIK FK (hemma) P-05


      17:00
    • 15:00

      Inmarsh med Göteborg -dalkurd P-10


      18:00
    • 16:30

      Fotbollskola 8 F-03


      18:00
    • 17:00

      Hedesunda IF/Österfärnebo IF (hemma) F-04


      19:00
  • 3Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-03


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 20:15

      Järbo IF (borta) U20


      22:15
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:20

      Gefle IF FF svart (hemma) P-06


      19:20
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 18:00

      Hagaströms SK (borta) P-06


      20:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 18:45

      Föräldrarmöte F-04


      19:30
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 19:30

      Hagaströms SK (borta) Damlag


      21:30
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-05


      19:00
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:50

      Träning F-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:30

      Match Valbo vs. Strömsbro F-05


      20:00
    • 18:45

      Träning U20


      20:00
  • 6Tor
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning Damlag


      19:30
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 7Fre
    • 15:30

      Landskamp funktionär P-04


      20:00
    • 15:30

      Parkeringsvakt / Landskamp P-03


      21:00
    • 15:30

      Landskamp matchstart 17:00 F-03


      20:00
    • 16:00

      Bollflickor landskamp P18 F-08


      20:00
    • 16:00

      Inmarsch landskamp U-18 P-11


      19:00
    • 17:00

      Landskamp Sverige-Österrike P18 Valbo FF


      20:00
    • 17:00

      Landskamp F-04


      19:00
  • 8Lör
    • 09:30

      Forsbacka IK (borta) P-08


      11:30
    • 11:00

      Sandvikens IF Vit (hemma) F-06


      13:00
    • 11:00

      Träning Damlag


      12:30
    • 11:00

      Hille IF Svart (hemma) P-04


      13:00
    • 13:00

      Storviks IF (hemma) P-08


      15:00
    • 14:00

      Bollkalle P-07


      16:00
    • 14:00

      Sandvikens AIK FK svart (hemma) P-06


      16:00
    • 14:00

      Avslutning Landslagets fotbollsskola Valbo FF


      16:00
    • 14:00

      IFK Lidingö FK (hemma) Herrlag A


      16:00
    • 16:00

      IK Huge Blå (hemma) P-06


      18:00
    • 17:00

      Gefle IF FF (borta) F-04


      19:00
  • 9Sön
    • Heldag

      Minisammandrag F-09

    • 09:00

      Serie match P-10


      16:00
    • 10:00

      Sammandrag Hille IP 9/9 P-09


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag Åbyvallen 9/9 P-09


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag Åbyvallen 9/9 P-09


      12:00
    • 11:00

      Hedesunda IF/Österfärnebo IF (borta) P-07


      13:00
    • 13:00

      Stensätra IF (borta) F-05


      15:00
    • 13:45

      Norrsundets IF (hemma) U20


      15:45
    • 16:00

      Strömsbro IF Blå (borta) P-07


      18:00
    • 16:15

      Moheds SK (hemma) Damlag


      18:15
    • 17:00

      Älvkarleby IK (borta) F-07


      19:00
    • 21:00

      Anmälan futsal P-05


      22:00
  • 10Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-03


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:45

      Träning U20


      20:00
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK (hemma) Damlag


      21:00
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-05


      19:00
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:50

      Träning F-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:45

      Träning U20


      20:00
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:00
    • 18:00

      Ockelbo IF/Norrham (borta) P-05


      20:00
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 21:00

      Anmälan Gothia cup v29 P-05


      22:00
  • 14Fre
    • 17:15

      Träning U20


      18:15
    • 17:30

      Hille IF (hemma) P-03


      19:30
    • 19:15

      Bollnäs GIF FF (borta) Herrlag A


      21:15
  • 15Lör
    • Heldag

      Sammandrag P-11

    • Heldag

      Sammandrag F-09

      Ej klart
      Anteckning: Ej klart om lördag eller söndag
    • 09:00

      Sammandrag P-10


      16:00
    • 11:00

      Strömsbro IF Orange (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      Skutskärs IF FK (borta) F-06


      13:00
    • 12:00

      Strömsbro IF Blå (borta) P-06


      14:00
    • 12:30

      Hagaström (borta) P-07


      14:00
    • 12:30

      Sammandrag Hofors P-09


      12:00
    • 14:00

      Sandvikens IF (borta) P-06


      16:00
    • 15:00

      Gävle GIK FK (borta) U20


      17:00
  • 16Sön
    • Heldag

      Sammandrag F-09

    • 10:00

      IK Huge Vit (hemma) P-05


      12:00
    • 11:00

      Kungsgårdens SK (hemma) P-03


      13:00
    • 11:00

      Gefle IF FF Blå (borta) P-04


      13:00
    • 11:00

      Strömsbro IF Blå (hemma) F-07


      13:00
    • 12:00

      Skutskärs IF FK (hemma) F-05


      14:00
    • 12:00

      Ljusdals IF (borta) F-03


      14:00
    • 13:00

      Skutskärs IF FK (borta) Damlag


      15:00
    • 13:00

      Stensätra IF Gul (hemma) P-07


      15:00
    • 15:00

      Älvkarleby IK (hemma) P-07


      17:00
  • 17Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-03


      18:45
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:00
    • 18:00

      Valbo FF (hemma) F-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 18:45

      Träning U20


      20:00
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning P-11


      18:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      19:30
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 19:30

      NorrHam (borta) Damlag


      21:30
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-05


      19:00
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:50

      Träning F-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:45

      Träning U20


      20:00
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      18:45
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 21Fre
    • 17:15

      Träning U20


      18:15
  • 22Lör
    • 10:00

      Hagaströms SK Gul (hemma) F-06


      12:00
    • 11:00

      Strömsbro IF (hemma) P-04


      13:00
    • 12:00

      Gefle IF FF blå (hemma) F-08


      14:00
    • 13:00

      Stensätra IF (hemma) Damlag


      15:00
    • 14:00

      Brynäs IF FK Vit (borta) P-08


      16:00
    • 14:00

      Hille IF Svart (hemma) P-08


      16:00
    • 15:00

      Sandvikens IF P07 (hemma) P-06


      17:00
    • 15:00

      Hille IF Svart (hemma) F-04


      17:00
    • 15:40

      Match 11-manna P-04


      17:00
    • 16:00

      IFK Stocksund (borta) Herrlag A


      18:00
    • 17:00

      Hofors AIF (hemma) P-06


      19:00
  • 23Sön
    • Heldag

      Minisammandrag F-09

    • 09:00

      Serie match P-10


      16:00
    • 10:00

      Sammandrag Hofors P-09


      12:00
    • 10:15

      Träning P-09


      13:00
    • 10:15

      Sammandrag Kastvallen P-09


      19:00
    • 11:00

      Brynäs IF FK (borta) P-03


      13:00
    • 12:30

      Kilafors IF (hemma) F-03


      14:30
    • 13:00

      Torsåkers IF (borta) F-05


      15:00
    • 13:00

      IK Sätra (hemma) P-07


      15:00
    • 15:00

      Sandvikens IF (borta) P-05


      17:00
    • 15:00

      Torsåkers IF (hemma) U20


      17:00
    • 17:00

      Hofors AIF (borta) F-07


      19:00
  • 24Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-03


      18:45
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:45

      Föräldramöte F-05


      19:00
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:15
    • 17:30

      Träning U20


      18:45
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:45

      Träning F-08


      19:30
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 19:00

      Årsunda IF (borta) Damlag


      21:00
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 19:00

      Landskamp Futsal Sverige-Frankrike F-03


      21:00
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:45

      Träning P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:00
    • 18:20

      Träning P-07


      19:30
  • 28Fre
    • 17:15

      Träning U20


      18:15
    • 18:00

      Avslutning F-07


      19:30
    • 20:00

      SM-kval F 16, grupp C Valbo FF


      00:00
  • 29Lör
    • Heldag

      SM-kval F 16, grupp C Valbo FF

    • 12:00

      Stöde IF (borta) Damlag


      14:00
    • 12:00

      Sandvikens IF Vit (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Hagaströms SK Svart (borta) F-06


      14:00
    • 13:15

      Bollkallar till A-lagsmatchen VFF-Gamla Upsala P-09


      16:00
    • 14:00

      Gamla Upsala SK (hemma) Herrlag A


      16:00
    • 14:00

      IK Huge (borta) F-04


      16:00
  • 30Sön
    • 00:00

      SM-kval F 16, grupp C Valbo FF


      16:00
    • 10:00

      Minicup 9-manna sö 30/9 F-06


      15:00
    • 10:00

      Skutskärs IF FK (borta) P-06


      12:00
    • 13:00

      IK Huge Vit (borta) P-07


      15:00
    • 13:00

      IK Huge Gul (borta) P-07


      15:00
    • 14:15

      Inmarsh med aik-dalkurd P-10


      17:00
    • 15:00

      Hagaströms SK (borta) F-05


      17:00
    • 15:00

      Ockelbo IF (borta) U20


      17:00
    • 17:00

      Föräldramöte inför 2019 P-05


      18:00