Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
    • 09:30

      Träning P-05


      10:30
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 17:50

      Träning F-03


      19:30
    • 18:30

      Träning F17


      19:45
  • 2Tor
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F17


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
  • 3Fre
    • Heldag

      Flygfyren Sommarcup P-05

    • 00:00

      Västerås sommarcup 2018 F-06


      00:00
    • 17:15

      Träning U20


      18:15
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
  • 4Lör
    • Heldag

      Flygfyren Sommarcup P-05

    • 10:00

      Sandviken fair play cup P-06


      18:00
    • 13:00

      Edsbyn IF FF (borta) Damlag


      15:00
    • 15:00

      Cafévärd F-03


      18:00
    • 15:15

      Träning P-09


      18:00
    • 16:00

      IFK Mora FK (hemma) Herrlag A


      18:00
  • 5Sön
    • Heldag

      Flygfyren Sommarcup P-05

    • 15:00

      Hofors AIF (hemma) U20


      17:00
  • 6Mån
    v.32
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:30

      Träning F-03


      18:45
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:45

      Träning U20


      20:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F17


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      IK Sätra (hemma) Damlag


      21:00
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-05


      19:00
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:50

      Träning F-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:45

      Träning U20


      20:00
    • 18:45

      Norrham (borta) F17


      20:45
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F17


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 10Fre
    • 17:15

      Träning U20


      18:15
    • 18:15

      Hille IF Gul (borta) F-04


      20:15
    • 18:45

      Sandvikens IF (borta) F-03


      21:00
  • 11Lör
    • 08:00

      Britney Pass1 P-05


      17:00
    • 08:00

      Pass 1 U20


      12:30
    • 10:00

      Gefle IF FF vit (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Hille IF (hemma) Damlag


      13:00
    • 11:00

      Storviks IF (borta) F-06


      13:00
    • 12:00

      Gefle IF FF blå (hemma) P-06


      14:00
    • 12:00

      IK Huge (borta) P-03


      14:00
    • 12:30

      Pass 2 U20


      17:00
    • 14:00

      Karlbergs BK (hemma) Herrlag A


      16:00
    • 14:30

      Team bildning F-04


      18:00
    • 15:00

      Stensätra IF Svart (hemma) P-06


      17:00
    • 22:30

      Rodda utrustning Britany P-08


      04:00
    • 22:30

      Britney pass2 P-05


      00:00
  • 12Sön
    • 00:00

      Britney pass2 P-05


      04:00
    • 10:00

      Gefle IF FF (borta) F-05


      12:00
    • 11:00

      Hagaströms SK (borta) P-07


      13:00
    • 13:00

      Älvkarleby IK (hemma) F-03


      15:00
    • 14:00

      Hille IF Gul (borta) P-07


      16:00
    • 15:30

      Forsbacka IK (hemma) U20


      17:30
    • 17:00

      Kvarnsvedens IK (borta) F17


      19:00
    • 17:00

      Stensätra IF Gul (hemma) P-05


      19:00
  • 13Mån
    v.33
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:30

      Träning F-03


      18:45
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:45

      Träning U20


      20:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:15
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F17


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Sandvikens IF 2 (borta) Damlag


      21:00
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 17:15

      Träning P-05


      19:00
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:30

      Sandvikens IF (borta) F-04


      20:30
    • 18:30

      Träning F17


      19:45
    • 18:45

      Träning U20


      20:00
    • 19:00

      Kilafors IF (borta) F-03


      21:00
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F17


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 17Fre
  • 18Lör
    • Heldag

      Sammandrag F-09

    • 00:00

      Sammandrag F-10


      00:00
    • 09:00

      Träning P-09


      13:00
    • 09:00

      Sammandrag P-10


      17:00
    • 11:00

      Sandvikens IF (hemma) F-08


      13:00
    • 11:00

      Skutskärs IF FK (borta) P-08


      13:00
    • 14:00

      Gefle IF FF blå (hemma) F-07


      16:00
    • 15:00

      IK Huge (borta) U20


      17:00
    • 16:00

      Sandvikens AIK FK vit (borta) P-06


      18:00
    • 16:00

      Gefle IF FF röd (borta) P-06


      18:00
  • 19Sön
    • 09:00

      cup i Uppsala P-10


      16:00
    • 10:00

      Hofors AIF (hemma) F-05


      12:00
    • 10:00

      Järbo IF Gul (borta) F-06


      12:00
    • 11:00

      Torsåkers IF (hemma) P-07


      13:00
    • 12:00

      Torsåkers IF (hemma) P-03


      14:00
    • 14:00

      QBIK (hemma) F17


      16:00
    • 14:00

      Norrham Hamrångebygdens IF (hemma) P-07


      16:00
    • 15:00

      IK Huge Blå (borta) P-05


      17:00
    • 15:30

      Fotbollskola 6 F-03


      17:00
    • 17:00

      Norrala IF (borta) P-04


      19:00
    • 17:00

      Träning Valbo FF


      18:00
    • 18:00

      Edsbyns IF FF (hemma) F-03


      21:30
  • 20Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:30

      Träning F-03


      18:45
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:45

      Träning U20


      20:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F17


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Hofors AIF (borta) Damlag


      21:00
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-05


      19:00
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:30

      Träning F17


      19:45
    • 18:45

      Träning U20


      20:00
    • 19:00

      Regnsjö SK (borta) F-03


      21:00
    • 19:00

      Sandvikens IF (borta) F-05


      21:00
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F17


      18:45
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 24Fre
    • 17:15

      Träning U20


      18:15
    • 18:45

      Högbo AIK (borta) P-03


      19:45
  • 25Lör
    • 10:00

      IK Huge Röd (hemma) P-04


      12:00
    • 10:00

      Skutskärs IF FK (borta) F-08


      12:00
    • 10:00

      Älvkarleby IK (hemma) F-06


      12:00
    • 11:00

      Iggesunds IK (hemma) Damlag


      13:00
    • 11:00

      Iggesunds IK (borta) F-03


      13:00
    • 11:00

      Bollkallar F-10


      13:00
    • 12:00

      Gävle GIK FK (hemma) P-08


      14:00
    • 13:00

      Hofors-Valbo F-04


      14:30
    • 14:00

      Strömsbergs IF (hemma) Herrlag A


      16:00
    • 14:00

      IK Huge Röd (hemma) P-08


      16:00
    • 15:00

      Högbo AIK (hemma) P-06


      17:00
  • 26Sön
    • Heldag

      Minisammandrag F-09

    • 09:00

      Serie match P-10


      16:00
    • 09:30

      Sammandrag Måsberget 26/8 P-09


      12:00
    • 11:00

      Hagaströms SK (borta) F-07


      13:00
    • 11:30

      Sammandrag Åbyvallen 26/8 P-09


      15:00
    • 11:30

      Sammandrag Testebovallen 26/8 P-09


      14:00
    • 11:30

      Sandvikens IF (borta) P-03


      13:00
    • 13:00

      Ockelbo IF (borta) P-07


      15:00
    • 15:00

      IK Huge (borta) F-05


      17:00
    • 15:00

      Hagaströms SK (hemma) U20


      17:00
    • 16:00

      Sandvikens AIK FK (borta) P-05


      18:00
    • 17:00

      Sandvikens IF (hemma) F17


      19:00
    • 17:00

      Fotbollskola 7 F-03


      18:00
  • 27Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:30

      Träning F-03


      18:45
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Inmarsh med hammarby-dalkurd P-10


      21:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:45

      Träning U20


      20:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Dalkurd-Hammarby P-09


      21:00
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F17


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 18:30

      Gefle IF FF 2 (hemma) Damlag


      20:30
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-05


      19:00
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning U20


      18:45
    • 17:50

      Träning F-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:30

      Träning F17


      19:45
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      18:45
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 18:00

      Inventering Damlag


      23:59
    • 18:00

      Föräldramöte ang Saik P-05


      19:00
    • 18:00

      Inventering U20


      23:59
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 18:30

      Träning F17


      19:45
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 18:45

      Högbo Allmänna IK (hemma) F-03


      21:00
  • 31Fre
    • 18:45

      Kvarnsvedens IK (hemma) F17


      20:45