Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
    • 09:30

      Träning P-05


      10:30
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 17:50

      Träning F-03


      19:30
    • 18:30

      Träning F17


      19:45
    • 18:45

      Träning U20


      20:00
  • 2Tor
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F17


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
  • 3Fre
    • Heldag

      Flygfyren Sommarcup P-05

    • 00:00

      Västerås sommarcup 2018 F-06


      00:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:30

      Träning U20


      19:30
  • 4Lör
    • Heldag

      Flygfyren Sommarcup P-05

    • 10:00

      Sandviken fair play cup P-06


      18:00
    • 13:00

      Edsbyn IF FF (borta) Damlag


      15:00
    • 15:00

      Cafévärd F-03


      18:00
    • 15:15

      Träning P-09


      18:00
    • 16:00

      IFK Mora FK (hemma) Herrlag A


      18:00
  • 5Sön
    • Heldag

      Flygfyren Sommarcup P-05

    • 15:00

      Hofors AIF (hemma) U20


      17:00
  • 6Mån
    v.32
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-03


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:15
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:45

      Träning U20


      20:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F17


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      IK Sätra (hemma) Damlag


      21:00
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 17:15

      Träning P-05


      19:00
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:50

      Träning F-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:45

      Träning U20


      20:00
    • 18:45

      Norrham (borta) F17


      20:45
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F17


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 08:00

      Pass 1 U20


      12:30
    • 08:00

      Britney Pass1 P-05


      17:00
    • 10:00

      Gefle IF FF vit (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Storviks IF (borta) F-06


      13:00
    • 11:00

      Hille IF (hemma) Damlag


      13:00
    • 12:00

      Gefle IF FF blå (hemma) P-06


      14:00
    • 12:00

      IK Huge (borta) P-03


      14:00
    • 12:30

      Pass 2 U20


      17:00
    • 14:00

      Karlbergs BK (hemma) Herrlag A


      16:00
    • 14:30

      Team bildning F-04


      18:00
    • 15:00

      Stensätra IF Svart (hemma) P-06


      17:00
    • 22:30

      Rodda utrustning Britany P-08


      04:00
    • 22:30

      Britney pass2 P-05


      00:00
  • 12Sön
    • 00:00

      Britney pass2 P-05


      04:00
    • 10:00

      Gefle IF FF (borta) F-05


      12:00
    • 11:00

      Hagaströms SK (borta) P-07


      13:00
    • 13:00

      Älvkarleby IK (hemma) F-03


      15:00
    • 14:00

      Hille IF Gul (borta) P-07


      16:00
    • 15:30

      Forsbacka IK (hemma) U20


      17:30
    • 17:00

      Kvarnsvedens IK (borta) F17


      19:00
    • 17:00

      Stensätra IF Gul (hemma) P-05


      19:00
  • 13Mån
    v.33
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:30

      Träning F-03


      18:45
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:45

      Träning U20


      20:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:15
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F17


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Sandvikens IF 2 (borta) Damlag


      21:00
  • 15Ons
    • 00:00

      Sandvikens IF (borta) F-05


      02:00
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-05


      19:00
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:30

      Sandvikens IF (borta) F-04


      20:30
    • 18:30

      Träning F17


      19:45
    • 18:45

      Träning U20


      20:00
    • 19:00

      Kilafors IF (borta) F-03


      21:00
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F17


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 17Fre
    • 18:30

      Träning U20


      19:30
    • 19:30

      Täby FK (borta) Herrlag A


      21:30
    • 19:30

      IF Team Hudik (borta) Damlag


      21:30
  • 18Lör
    • 00:00

      Sammandrag F-10


      00:00
    • Heldag

      Sammandrag F-09

    • 09:00

      Träning P-09


      17:00
    • 09:00

      Sammandrag P-10


      17:00
    • 10:00

      IK Huge Blå (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      Skutskärs IF FK (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Sandvikens IF (hemma) F-08


      13:00
    • 14:00

      Gefle IF FF blå (hemma) F-07


      16:00
    • 15:00

      IK Huge (borta) U20


      17:00
    • 16:00

      Sandvikens AIK FK vit (borta) P-06


      18:00
    • 16:00

      Gefle IF FF röd (borta) P-06


      18:00
  • 19Sön
    • 09:00

      cup i Uppsala P-10


      16:00
    • 10:00

      Hofors AIF (hemma) F-05


      12:00
    • 10:00

      Järbo IF Gul (borta) F-06


      12:00
    • 11:00

      Torsåkers IF (hemma) P-07


      13:00
    • 12:00

      Torsåkers IF (hemma) P-03


      14:00
    • 14:00

      Norrham Hamrångebygdens IF (hemma) P-07


      16:00
    • 15:00

      IK Huge Blå (borta) P-05


      17:00
    • 15:00

      QBIK (hemma) F17


      17:00
    • 15:30

      Fotbollskola 6 F-03


      17:00
    • 17:00

      Norrala IF (borta) P-04


      19:00
    • 18:00

      Edsbyns IF FF (hemma) F-03


      21:30
  • 20Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:30

      Träning F-03


      18:45
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:45

      Träning U20


      20:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:15
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F17


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Hofors AIF (borta) Damlag


      21:00
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-05


      19:00
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:30

      Träning F17


      19:45
    • 18:45

      Träning U20


      20:00
    • 19:00

      Regnsjö SK (borta) F-03


      21:00
    • 19:00

      Cup match mot SIF F-05


      20:30
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F17


      18:45
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 24Fre
    • 18:30

      Träning U20


      19:30
  • 25Lör
    • 00:00

      IK Huge Röd (hemma) P-04


      02:00
    • 00:00

      Gefle IF FF svart (hemma) P-06


      02:00
    • 00:00

      Högbo AIK (hemma) P-06


      02:00
    • 10:00

      Skutskärs IF FK (borta) F-08


      12:00
    • 10:00

      Älvkarleby IK (hemma) F-06


      12:00
    • 11:00

      Iggesunds IK (borta) F-03


      13:00
    • 11:00

      Iggesunds IK (hemma) Damlag


      13:00
    • 11:00

      Bollkallar F-10


      13:00
    • 12:00

      Gävle GIK FK (hemma) P-08


      14:00
    • 14:00

      IK Huge Röd (hemma) P-08


      16:00
    • 14:00

      Strömsbergs IF (hemma) Herrlag A


      16:00
  • 26Sön
    • 00:00

      Sandvikens IF (borta) P-03


      02:00
    • 00:00

      Sandvikens IF (hemma) F17


      02:00
    • Heldag

      Minisammandrag F-09

    • 09:00

      Serie match P-10


      16:00
    • 10:00

      Brynäs IF FK (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Hagaströms SK (borta) F-07


      13:00
    • 13:00

      Ockelbo IF (borta) P-07


      15:00
    • 15:00

      IK Huge (borta) F-05


      17:00
    • 15:00

      Skiljebo SK (borta) F17


      17:00
    • 15:00

      Hagaströms SK (hemma) U20


      17:00
    • 15:30

      Fotbollskola 7 F-03


      17:00
    • 16:00

      Sandvikens AIK FK (borta) P-05


      18:00
    • 17:00

      Åbyggeby FK/Ockelbo (borta) F-04


      19:00
  • 27Mån
    v.35
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-03


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:15
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Inmarsh med hammarby-dalkurd P-10


      21:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:45

      Träning U20


      20:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Dalkurd-Hammarby P-09


      21:00
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:15
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F17


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
    • 19:00

      Gefle IF FF 2 (hemma) Damlag


      21:00
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-05


      19:00
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 17:15

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:50

      Träning F-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:30

      Träning F17


      19:45
    • 18:45

      Träning U20


      20:00
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F17


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 18:00

      Inventering Damlag


      23:59
    • 18:00

      Inventering U20


      23:59
    • 18:00

      Träning P-10


      19:15
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 18:45

      Träning P-04


      20:30
  • 31Fre
    • 18:30

      Träning U20


      19:30
    • 18:45

      Kvarnsvedens IK (hemma) F17


      20:45