Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2018

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.22
    • 17:30

      Träning U20


      18:45
    • 17:30

      DM-match mot Huge P-05


      19:00
    • 17:30

      IK Huge Vit (hemma) P-05


      19:30
  • 2Lör
    • 00:00

      Sammandrag Gavlevallen F-10


      00:00
    • 08:30

      Valbo Ff (hemma) P-09


      14:00
    • 09:00

      sammandrag P-10


      15:00
    • 09:30

      Hille IF (borta) F-06


      11:30
    • 10:15

      Skutskärs IF FK (borta) P-06


      12:15
    • 11:00

      Högbo AIK (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Hofors AIF (hemma) F-04


      13:00
    • 11:00

      Ockelbo IF (borta) P-08


      13:00
    • 12:00

      Hagaströms SK Gul (borta) P-08


      14:00
    • 12:00

      Moheds SK (borta) Damlag


      14:00
    • 13:00

      Gefle IF FF vit (borta) F-08


      15:00
    • 16:00

      Gamla Upsala SK (borta) Herrlag A


      18:00
  • 3Sön
    • Heldag

      Minisammandrag F-09

    • Heldag

      Minisammandrag F-09

    • 10:30

      IK Sätra (borta) F-05


      12:30
    • 11:00

      Bollnäs GIF FF (borta) F-03


      13:00
    • 11:00

      Kungsgårdens SK (hemma) F-07


      13:00
    • 13:00

      IK Huge Gul (hemma) P-07


      15:00
    • 14:00

      Sandvikens IF (hemma) F17


      16:00
    • 15:00

      Norrsundets IF (borta) U20


      17:00
    • 15:00

      Älvkarleby IK (borta) P-07


      17:00
    • 15:30

      Fotbollskola 2 F-03


      17:00
  • 4Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:30

      Träning F-03


      18:45
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:00
    • 18:45

      Träning U20


      20:00
    • 20:00

      Gefle IF FF 2 (borta) Damlag


      22:00
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F17


      18:45
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 18:45

      Träning P-04


      20:00
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      21:00
    • 19:00

      Gävle GIK FK (hemma) U20


      21:00
  • 6Ons
    • 10:00

      Träning Herrlag A


      11:30
    • 13:00

      IK Huge (borta) F-04


      15:00
    • 15:00

      Träning Damlag


      16:15
    • 16:00

      Hille IF (borta) P-03


      18:00
    • 17:00

      Högbo AIK (hemma) F-06


      19:00
    • 17:15

      Träning P-05


      18:45
    • 17:45

      Träning F-09


      19:15
    • 17:50

      Träning F-03


      19:30
    • 18:30

      Träning F17


      19:45
    • 19:00

      Stensätra IF (hemma) F-05


      21:00
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-03


      18:45
    • 17:30

      Träning F17


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Strömsbro IF (hemma) P-04


      21:00
  • 8Fre
    • 17:15

      Match mot Hille P-05


      19:00
    • 18:30

      Träning U20


      19:30
    • 19:00

      Sandvikens AIK FK (hemma) P-04


      21:00
  • 9Lör
    • 10:00

      Kungsgårdens SK (hemma) F-04


      12:00
    • 10:00

      Hille IF (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Gefle IF FF röd (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Träning Damlag


      12:30
    • 12:00

      Stensätra IF Gul (borta) P-06


      14:00
    • 12:00

      Gefle IF FF (hemma) F-06


      14:00
    • 12:00

      Dalhem IF (hemma) F17


      14:00
    • 12:00

      Sandvikens IF Röd (hemma) P-08


      14:00
    • 14:00

      IK Huge (hemma) F-08


      16:00
    • 16:00

      IFK Stocksund (hemma) Herrlag A


      18:00
  • 10Sön
    • 09:00

      serie match spel P-10


      16:00
    • 09:20

      Valbo Ff (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Valbo Ff (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Järbo (hemma) P-03


      12:00
    • 11:00

      Dalhem IF (borta) F17


      13:00
    • 11:00

      Hille IF Gul (hemma) P-05


      13:00
    • 11:00

      Norrham Hamrångebygdens IF (hemma) P-07


      13:00
    • 12:00

      Valbo Ff (hemma) P-09


      15:00
    • 12:00

      Strömsbro IF Blå (borta) P-07


      14:00
    • 14:00

      Norrham Hamrångebygdens IF (hemma) F-03


      15:30
    • 15:00

      Torsåkers IF (borta) U20


      17:00
    • 15:30

      Fotbollskolan 3 F-03


      17:00
    • 17:00

      Skutskärs IF FK (borta) F-05


      19:00
    • 18:00

      Skutskärs IF FK (hemma) Damlag


      20:00
  • 11Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-03


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Match DM 03 P-03


      20:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:00
    • 18:45

      Träning U20


      20:00
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F17


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:50

      Träning F-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:30

      Träning F17


      19:45
    • 18:45

      Träning U20


      20:00
    • 19:00

      Hofors AIF (hemma) P-06


      21:00
    • 19:00

      IK Huge Blå (borta) P-06


      21:00
    • 19:00

      Valbo FF - Torsåker F-05


      21:00
    • 19:00

      Ockelbo IF/Norrham (borta) P-05


      21:00
      Ockelbo IP
      Serie: GFF-cupen P13 (05) G
      Samlingsinfo: Ockelbo IP
      Samlingstid: 18:00
      Anteckning: Cupmatch tre, Ockelbo borta.
      Välkomna att anmäla!

      /Ledarna
      Resultat och referat
    • 19:30

      IK Huge Vit (borta) P-04


      21:30
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Träning F17


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 18:30

      Högbo AIK (borta) F-07


      20:30
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Hagaströms SK (hemma) Damlag


      21:00
  • 15Fre
    • Heldag

      Falu Sommarcup F-05

    • Heldag

      Hudik Cup F-03

    • Heldag

      Hudik cup P-06

    • 17:30

      Träning U20


      18:45
    • 17:45

      Träning Damlag


      18:45
    • 18:30

      IFK Östersund (borta) F-03


      19:30
    • 18:30

      Östersund (borta) F-04


      19:15
    • 19:00

      Sandvikens AIK FK (borta) P-03


      21:00
  • 16Lör
    • Heldag

      Falu Sommarcup F-05

    • Heldag

      Hudik Cup F-03

    • Heldag

      Hudik cup P-06

    • 08:50

      SDFF (hemma) F-04


      09:30
    • 08:50

      SDFF (hemma) F-03


      09:50
    • 10:00

      Gefle IF FF vit (hemma) F-07


      12:00
    • 11:00

      IK Sätra (borta) F-08


      13:00
    • 11:00

      Hagaströms SK Svart (hemma) P-04


      13:00
    • 12:00

      Stensätra IF (borta) P-08


      14:00
    • 14:00

      Bollkalle P-07


      16:00
    • 14:00

      Skiljebo SK (hemma) Herrlag A


      16:00
    • 16:00

      Stensätra IF (borta) Damlag


      18:00
    • 16:20

      Iggesunds IK (borta) F-03


      17:15
    • 16:30

      Iggesund (borta) F-04


      17:15
  • 17Sön
    • Heldag

      Falu Sommarcup F-05

    • Heldag

      Hudik Cup F-03

    • Heldag

      Hudik cup P-06

    • Heldag

      Minisammandrag F-09

    • 00:00

      Sammandrag F-10


      00:00
    • 09:00

      sammandrag P-10


      17:00
    • 09:40

      Träning F-04


      10:30
    • 10:00

      Sammandrag fotbollsmatch P-11


      13:00
    • 10:00

      Hille IF Svart (hemma) P-07


      12:00
    • 11:00

      Ockelbo IF (borta) P-07


      13:00
    • 13:00

      Valbo Ff (hemma) P-09


      17:00
    • 13:00

      IK Huge Blå (hemma) P-05


      15:00
    • 14:00

      Ockelbo IF (hemma) U20


      16:00
  • 18Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-03


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Valbo FF (hemma) P-08


      20:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:00
    • 18:45

      Träning U20


      20:00
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning P-11


      18:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 18:30

      Strömsbro IF (borta) P-05


      20:30
    • 19:00

      Skutskärs IF FK 2/Älvkarleby IK (borta) Damlag


      21:00
    • 19:00

      Hille IF Gul (borta) P-04


      21:00
    • 19:00

      Skiljebo SK (hemma) F17


      21:00
    • 19:30

      Sandvikens IF (borta) F-03


      21:30
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning P-05


      18:45
    • 17:30

      Golf Damlag


      19:00
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:45

      Hille IF Svart (hemma) F-04


      19:45
    • 17:50

      Träning F-03


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Hille IF Gul (hemma) P-07


      20:00
    • 18:30

      Strömsbro IF (borta) P-03


      20:30
    • 18:30

      Träning F17


      19:45
    • 19:00

      Stensätra IF (hemma) U20


      21:00
    • 19:30

      Hagaströms SK (hemma) F-05


      21:30
  • 21Tor
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F17


      18:45
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 19:00

      Strömsbro IF (borta) F-05


      21:00
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 11:45

      Träning Damlag


      12:45
    • 11:50

      Sandvikens IF (borta) P-07


      13:50
    • 12:00

      Strömsbro IF Orange (hemma) P-07


      14:00
    • 13:00

      Strömsbro IF (hemma) F-03


      15:00
    • 13:20

      Sandvikens IF P07 (borta) P-06


      15:20
    • 13:30

      Förträff bollflickor F-08


      15:15
    • 14:00

      Järbo IF Svart (hemma) F-06


      16:00
    • 15:00

      QBIK (borta) F17


      17:00
    • 15:15

      Bollflickor F-08


      18:15
    • 16:00

      Träning U20


      17:00
    • 16:00

      Sandvikens AIK FK svart (hemma) P-06


      18:00
    • 16:00

      Stöde IF (hemma) Damlag


      18:00
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
  • 25Mån
    v.26
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:30

      Träning F-03


      18:45
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:00

      Träningsmatch mot Saik P-09 P-10


      20:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Hille IF (borta) F-07


      20:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      Vasalunds IF (borta) Herrlag A


      21:00
    • 19:00

      Brynäs IF FK (borta) U20


      21:00
  • 26Tis
    • 09:30

      Sommaravslutning F-10


      16:45
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F17


      18:45
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:00

      Träning P-10


      19:20
    • 18:20

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Strömsbro IF Orange (borta) F-07


      20:30
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 18:45

      Träning P-04


      20:00
    • 19:00

      NorrHam (hemma) Damlag


      21:00
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-05


      18:45
    • 18:15

      Träning F-03


      19:30
    • 18:30

      Träning F17


      19:45
    • 19:00

      Hille IF (borta) F17


      21:00
  • 28Tor
    • Heldag

      Dalecarlia Cup 2018 F-05

    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F17


      18:45
    • 18:00

      Valbo FF 02-03 (hemma) P-03


      19:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:40

      Sandvikens AIK FK (hemma) P-08


      20:40
    • 18:45

      Träning P-04


      20:00
  • 29Fre
    • Heldag

      Dalecarlia Cup 2018 F-05

    • Heldag

      Skinnarcuppen P-04

    • 16:00

      Övernattning F-09


      00:00
  • 30Lör
    • Heldag

      Dalecarlia Cup 2018 F-05

    • Heldag

      Skinnarcuppen P-04

    • 00:00

      Övernattning F-09


      11:00
    • 13:00

      Bollpojkar Herrar div 2 P-08


      15:30
    • 13:45

      FC Gute (hemma) Herrlag A


      15:45
    • 14:00

      Stensätra IF Svart (hemma) P-06


      16:00