Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 00:00

      Gefle IF FF blå (borta) F-08


      02:00
    • 10:00

      Möte F-09


      12:00
    • 11:30

      match P-10


      13:00
    • 12:00

      Träning P-09


      13:30
    • 12:30

      Hille IF (borta) Damlag


      14:30
    • 16:00

      Strömsbergs IF (borta) Herrlag A


      18:00
    • 17:00

      Gefle IF FF (hemma) F-04


      19:00
  • 6Sön
    • 10:00

      Gefle IF (borta) P-03


      12:00
    • 10:30

      träningsmatcher P-10


      12:30
    • 12:00

      Näsvikens IK (borta) F-03


      14:00
    • 16:30

      Västerås BK 30 (borta) F17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning Valbo Gym & Fitness


      19:15
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
  • 7Mån
    v.19
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 09:30

      seriematch spel 09 P-10


      13:30
    • 09:30

      Match f08 F-09


      11:00
    • 10:00

      Hille IF (borta) F-08


      12:00
    • 12:00

      Åbyggeby FK / Ockelbo (hemma) F-06


      14:00
    • 12:00

      Gefle IF FF Blå (hemma) P-04


      14:00
    • 13:30

      IK Huge Vit (borta) P-08


      15:30
    • 14:30

      Gefle IF FF svart (borta) P-06


      16:30
    • 15:30

      IF Team Hudik (hemma) Damlag


      17:30
    • 15:30

      Hedesunda IF/Österfärnebo IF (borta) F-04


      17:30
  • 13Sön
    • 09:00

      Minisammandrag F-09


      14:00
    • 09:30

      Valbo FF (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Valbo FF (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Gefle IF FF Gul (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Gefle IF FF (hemma) F-05


      13:00
    • 11:00

      Valbo FF (hemma) P-09


      13:00
    • 14:00

      Hagaströms SK (hemma) P-03


      16:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning Valbo Gym & Fitness


      19:15
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
  • 14Mån
    v.20
  • 15Tis
    • Heldag

      Träning P-08

    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:15

      Träning F-11


      18:15
    • 17:15

      Träning P-11


      18:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 18:00

      Hagaströms SK (borta) P-04


      20:00
    • 18:00

      Träning Valbo Gym & Fitness


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      19:45
    • 19:00

      Träning F17


      20:00
    • 19:15

      Sandvikens IF 2 (hemma) Damlag


      21:15
    • 19:15

      Sandvikens AIK FK (borta) P-05


      20:30
    • 19:15

      Träning Valbo Gym & Fitness


      20:15
    • 19:30

      Träning Herrlag A


      21:00
    • 19:30

      Ljusdals IF (hemma) F-03


      21:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:00
  • 16Ons
  • 17Tor
    • Heldag

      Träning P-08

    • 16:50

      Träning F-03


      18:30
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
      Sportcentrum Valbo
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:30
    • 18:00

      Träning Valbo Gym & Fitness


      18:45
    • 18:00

      Träning U20


      19:00
    • 18:30

      SAIK (hemma) P-03


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 18:45

      Träning P-04


      21:00
    • 19:00

      Hedesunda IF (hemma) F-04


      21:00
    • 19:00

      Träning Valbo Gym & Fitness


      20:00
    • 19:30

      Träning F17


      21:00
    • 19:30

      Träning Damlag


      21:00
  • 18Fre
  • 19Lör
    • Heldag

      Träning P-08

    • 09:00

      Sammandrag Ockebo IP P-09


      16:00
    • 09:00

      Sammandrag F-09


      14:00
    • 09:00

      sammandrag P-10


      17:00
    • 10:00

      Hagaströms SK (hemma) F-08


      12:00
    • 11:00

      Sandvikens IF Röd (hemma) F-04


      13:00
    • 11:00

      Brynäs IF FK (borta) P-04


      13:00
    • 12:00

      Hille IF Gul (hemma) P-08


      14:00
    • 14:00

      IK Sätra (hemma) P-07


      15:30
    • 15:00

      Brynäs IF FK (borta) P-06


      17:00
    • 15:00

      Iggesunds IK (borta) Damlag


      17:00
    • 15:00

      Gefle IF FF Blå (hemma) P-05


      17:00
    • 16:00

      IK Huge Vit (hemma) P-06


      18:00
    • 16:00

      Sandvikens IF Röd (borta) F-06


      18:00
    • 16:00

      Danmarks IF (borta) F17


      18:00
  • 20Sön
    • Heldag

      Träning P-08

    • 00:00

      IK Sätra (hemma) F-07


      02:00
    • 08:45

      Spring för livet F-10


      10:00
    • 08:45

      Spring för livet F-08


      10:00
    • 09:00

      Spring för livet P-08


      10:00
    • 09:00

      Valbo dagen + spring för livet P-05


      17:00
    • 09:00

      Valbodagen Valbo FF


      18:00
    • 10:00

      Spring för livet P-07


      11:00
    • 10:00

      Träning F-04


      13:00
    • 10:00

      Träning P-09


      11:00
    • 10:45

      Spring för livet F-03


      12:00
    • 11:00

      Träning F-05


      12:00
    • 11:00

      Träning F-06


      12:00
    • 11:00

      Gävle GIK FK (borta) P-03


      13:00
    • 12:00

      Valbodagen P-04


      13:00
    • 15:30

      Fotbollskola 1 F-03


      17:00
    • 16:00

      Gefle IF FF Svart (borta) P-07


      18:00
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
    • 18:00

      Träning Valbo Gym & Fitness


      19:15
  • 21Mån
    v.21
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
    • Heldag

      Träning P-08

    • 17:30

      Träning Valbo Gym & Fitness


      18:30
    • 18:00

      IK Huge (borta) F-04


      20:00
    • 19:00

      Gefle IF FF blå (hemma) P-06


      21:00
    • 19:30

      Järbo IF (hemma) U20


      21:30
  • 26Lör
    • Heldag

      Träning P-08

    • 11:00

      Sandvikens IF Vit (borta) F-04


      13:00
    • 12:00

      IK Huge Röd (hemma) P-04


      14:00
    • 13:00

      IK Huge (hemma) Damlag


      15:00
  • 27Sön
    • Heldag

      Träning P-08

    • 00:00

      Skutskärs IF FK (borta) F-07


      02:00
    • 09:00

      seriematch spel P-10


      16:00
    • 10:00

      Högbo AIK (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Valbo Ff (hemma) P-09


      13:00
    • 13:00

      IF Team Hudik (hemma) F-03


      15:00
    • 14:00

      Valbo FF (hemma) P-09


      16:00
    • 14:00

      Valbo Ff (hemma) P-09


      16:00
    • 18:00

      Träning Valbo Gym & Fitness


      19:15
    • 18:00

      Hofors AIF (borta) P-03


      20:00
  • 28Mån
    v.22
    • 00:00

      Träning P-08


      19:45
    • 16:00

      Träning Herrlag A


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-03


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:45

      Strömsbro IF Blå (borta) P-06


      19:45
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:00
    • 18:45

      Träning U20


      20:00
    • 19:15

      Träning Valbo Gym & Fitness


      20:15
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor