Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 00:00

      Gefle IF FF blå (borta) F-08


      02:00
    • 10:00

      Möte F-09


      12:00
    • 11:30

      match P-10


      13:00
    • 12:00

      Träning P-09


      13:30
    • 12:30

      Hille IF (borta) Damlag


      14:30
    • 16:00

      Strömsbergs IF (borta) Herrlag A


      18:00
    • 17:00

      Gefle IF FF (hemma) F-04


      19:00
  • 6Sön
    • 10:00

      Gefle IF (borta) P-03


      12:00
    • 10:30

      träningsmatcher P-10


      12:30
    • 12:00

      Näsvikens IK (borta) F-03


      14:00
    • 16:30

      Västerås BK 30 (borta) F17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning Valbo Gym & Fitness


      19:15
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
  • 7Mån
    v.19
  • 8Tis
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 09:30

      Match f08 F-09


      11:00
    • 09:30

      seriematch spel 09 P-10


      13:30
    • 10:00

      Hille IF (borta) F-08


      12:00
    • 12:00

      Åbyggeby FK / Ockelbo (hemma) F-06


      14:00
    • 12:00

      Gefle IF FF Blå (hemma) P-04


      14:00
    • 13:30

      IK Huge Vit (borta) P-08


      15:30
    • 14:30

      Gefle IF FF svart (borta) P-06


      16:30
    • 15:30

      IF Team Hudik (hemma) Damlag


      17:30
    • 15:30

      Hedesunda IF/Österfärnebo IF (borta) F-04


      17:30
  • 13Sön
    • 09:00

      Minisammandrag F-09


      14:00
    • 09:30

      Valbo FF (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Valbo FF (hemma) P-09


      12:00
    • 10:00

      Gefle IF FF Gul (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Gefle IF FF (hemma) F-05


      13:00
    • 11:00

      Valbo FF (hemma) P-09


      13:00
    • 14:00

      Hagaströms SK (hemma) P-03


      16:00
    • 15:00

      Brynäs IF FK (hemma) P-07


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning Valbo Gym & Fitness


      19:15
    • 19:00

      Träning P-04


      20:00
  • 14Mån
    v.20
  • 15Tis
    • Heldag

      Träning P-08

    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:15
    • 17:15

      Träning F-11


      18:15
    • 17:15

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 18:00

      Hagaströms SK (borta) P-04


      20:00
    • 18:00

      Träning Valbo Gym & Fitness


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:30

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08


      19:45
    • 19:15

      Sandvikens AIK FK (borta) P-05


      20:30
    • 19:15

      Sandvikens IF 2 (hemma) Damlag


      21:15
    • 19:15

      Träning Valbo Gym & Fitness


      20:15
    • 19:30

      Ljusdals IF (hemma) F-03


      21:00
    • 19:30

      Träning Herrlag A


      21:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:00
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • Heldag

      Träning P-08

    • 09:00

      Sammandrag Ockebo IP P-09


      16:00
    • 09:00

      sammandrag P-10


      17:00
    • 09:00

      Sammandrag F-09


      14:00
    • 10:00

      Hagaströms SK (hemma) F-08


      12:00
    • 11:00

      Sandvikens IF Röd (hemma) F-04


      13:00
    • 11:00

      Brynäs IF FK (borta) P-04


      13:00
    • 11:00

      Brynäs IF FK Svart (borta) P-08


      13:00
    • 12:00

      Hille IF Gul (hemma) P-08


      14:00
    • 14:00

      IK Sätra (hemma) P-07


      15:30
    • 15:00

      Brynäs IF FK (borta) P-06


      17:00
    • 15:00

      Gefle IF FF Blå (hemma) P-05


      17:00
    • 15:00

      Iggesunds IK (borta) Damlag


      17:00
    • 16:00

      IK Huge Vit (hemma) P-06


      18:00
    • 16:00

      Sandvikens IF Röd (borta) F-06


      18:00
    • 16:00

      Danmarks IF (borta) F17


      18:00
  • 20Sön
    • Heldag

      Träning P-08

    • 08:45

      Spring för livet F-08


      10:00
    • 08:45

      Spring för livet F-10


      10:00
    • 09:00

      Spring för livet P-08


      10:00
    • 09:00

      Valbodagen Valbo FF


      18:00
    • 09:00

      Valbo dagen + spring för livet P-05


      17:00
    • 10:00

      Spring för livet P-07


      11:00
    • 10:00

      Träning F-04


      13:00
    • 10:00

      Träning P-09


      11:00
    • 10:45

      Spring för livet F-03


      12:00
    • 11:00

      Gävle GIK FK (borta) P-03


      13:00
    • 11:00

      Träning F-06


      12:00
    • 11:00

      Träning F-05


      12:00
    • 12:00

      Valbodagen P-04


      13:00
    • 15:30

      Fotbollskola 1 F-03


      17:00
    • 16:00

      Gefle IF FF Svart (borta) P-07


      18:00
    • 16:00

      Träning P-07


      17:30
    • 18:00

      Träning Valbo Gym & Fitness


      19:15
  • 21Mån
    v.21
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
    • Heldag

      Träning P-08

    • 17:30

      Träning Valbo Gym & Fitness


      18:30
    • 18:00

      IK Huge (borta) F-04


      20:00
    • 19:00

      Gefle IF FF blå (hemma) P-06


      21:00
    • 19:30

      Järbo IF (hemma) U20


      21:30
  • 26Lör
    • Heldag

      Träning P-08

    • 11:00

      Sandvikens IF Vit (borta) F-04


      13:00
    • 12:00

      IK Huge Röd (hemma) P-04


      14:00
    • 13:00

      IK Huge (hemma) Damlag


      15:00
  • 27Sön
    • Heldag

      Träning P-08

    • 09:00

      seriematch spel P-10


      16:00
    • 10:00

      Högbo AIK (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Valbo Ff (hemma) P-09


      13:00
    • 13:00

      Hille IF Gul (hemma) P-07


      15:00
    • 13:00

      IF Team Hudik (hemma) F-03


      15:00
    • 14:00

      Valbo FF (hemma) P-09


      16:00
    • 14:00

      Valbo Ff (hemma) P-09


      16:00
    • 18:00

      Träning Valbo Gym & Fitness


      19:15
    • 18:00

      Hofors AIF (borta) P-03


      20:00
  • 28Mån
    v.22
    • 00:00

      Träning P-08


      19:45
    • 16:00

      Träning Herrlag A


      18:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:30

      Träning F-03


      18:45
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:45

      Strömsbro IF Blå (borta) P-06


      19:45
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:30
    • 18:00

      Träning F-09


      19:15
    • 18:15

      Träning P-08


      19:45
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03


      20:00
    • 18:45

      Träning U20


      20:00
    • 18:45

      Träning P-04


      20:00
    • 19:15

      Träning Valbo Gym & Fitness


      20:15
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor