Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 18:00

      Hille IF (borta) U20


      20:00
    • 18:30

      Högbo AIK Grön 7m (hemma) P-05


      20:30
  • 2Lör
    • 11:00

      Brynäs IF/FK (hemma) Damlag


      13:00
    • 11:00

      Valbo FF (hemma) P-08


      14:00
    • 11:30

      Sandvikens IF Röd (borta) P-07


      13:30
    • 12:00

      Kungsgårdens SK (hemma) P-07


      14:00
    • 12:00

      Sandvikens IF Röd (hemma) P-08


      14:00
    • 13:00

      Gefle IF FF Röd (borta) P-08


      15:00
    • 13:00

      Hofors AIF 7m (borta) F-05


      15:00
    • 14:00

      Valbo FF Vit (borta) P-07


      16:00
    • 14:00

      Söderhamns FF (hemma) Herrlag A


      16:00
    • 14:00

      Norrala IF /SSIF/LAIK (borta) F17


      16:00
  • 3Sön
    • 09:00

      Valbo FF (hemma) P-08


      15:00
    • 10:00

      Storviks IF (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Gefle IF FF Blå (borta) P-04


      12:00
    • 11:00

      Sandvikens IF Vit (borta) F-08


      13:00
    • 11:00

      Stensätra IF Gul (borta) P-08


      13:00
    • 12:00

      Strömsbro IF Blå (borta) F-08


      14:00
    • 12:00

      Hagaströms SK Gul (hemma) P-06


      14:00
    • 13:00

      IK Huge Vit 7m (borta) F-05


      15:00
    • 14:00

      Ockelbo IF (borta) P-04


      16:00
    • 15:00

      Kungsgårdens SK (hemma) F-04


      17:00
    • 15:00

      Årsunda IF (hemma) Herrlag A


      17:00
    • 15:00

      Hille IF (hemma) F-06


      17:00
    • 17:00

      Sandvikens IF (borta) Damlag


      19:00
  • 4Mån
    v.36
    • 17:15

      Träning F-08


      18:15
    • 17:15

      Träning F-03


      18:40
    • 17:30

      Träning F17


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning Damlag


      18:45
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:00

      Strömsbro IF (hemma) P-04


      20:00
    • 18:15

      Träning F-09


      19:15
    • 18:45

      Träning U20


      19:45
    • 19:00

      Träning P-03


      20:15
  • 5Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:10

      Träning P-08


      18:15
    • 17:15

      Träning F-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      18:45
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:00

      Norrham (hemma) Damlag


      20:00
    • 18:00

      Hagaströms SK (borta) P-03


      20:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:15

      Träning F-03


      19:15
    • 18:30

      Träning U20


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
  • 6Ons
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:15
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 18:15

      Träning F-08


      19:15
    • 18:30

      Träning U20


      19:30
    • 18:30

      Träning F17


      19:30
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      19:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:15

      Träning F-03


      18:15
    • 17:15

      Träning F-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:10

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Träning Damlag


      19:30
    • 18:30

      Träning U20


      19:30
    • 18:30

      Träning P-03


      19:45
    • 19:30

      Älvkarleby IK/Skutskärs IF FK (hemma) F17


      21:30
  • 8Fre
    • 17:00

      Gefle IF FF vit (hemma) F-03


      19:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 18:00

      Hagaströms SK Svart 7m (borta) F-05


      20:00
  • 9Lör
    • 10:00

      Gefle IF FF (hemma) P-03


      12:00
    • 12:00

      Hille IF Svart (borta) P-05


      14:00
    • 12:00

      Brynäs IF FK (hemma) P-07


      14:00
    • 14:00

      Valbo FF Vit (borta) P-07


      16:00
    • 14:15

      Bollkallar F-08


      17:15
    • 15:00

      Hille IF (hemma) Damlag


      17:00
  • 10Sön
    • Heldag

      Sammandrag Hille P-09

    • Heldag

      Sammandrag F-10

    • 08:00

      Cup P-10


      19:00
    • 09:00

      Sammandrag F-09


      17:00
    • 10:00

      Skutskärs IF FK (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Norrham Hamrångebygdens IF (borta) F-06


      13:00
    • 12:00

      Högbo AIK (hemma) P-06


      14:00
    • 12:00

      Bodens BK FF (borta) Herrlag A


      14:00
    • 15:00

      Valbo FF (borta) U20


      17:00
    • 15:00

      Hofors AIF (hemma) F-04


      17:00
    • 17:00

      Arbrå BK (borta) F17


      19:00
  • 11Mån
    v.37
    • 17:15

      Träning F17


      18:15
    • 17:15

      Träning F-03


      18:40
    • 17:15

      Träning F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning Damlag


      18:45
    • 17:30

      Gefle Legend (borta) Herrlag A


      19:30
    • 17:45

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:15

      Träning F-09


      19:15
    • 18:30

      Träning U20


      19:45
    • 19:00

      Träning P-03


      20:15
  • 12Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:10

      Träning P-08


      18:15
    • 17:15

      Träning F-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      18:45
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:15

      Träning Damlag


      19:30
    • 18:15

      Träning F-03


      19:15
    • 18:30

      Träning U20


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
  • 13Ons
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:15
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 18:15

      Träning F-08


      19:15
    • 18:15

      Träning U20


      19:30
    • 18:30

      Träning F17


      19:30
    • 20:00

      IK Huge (borta) Damlag


      21:00
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      19:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:15

      Träning U20


      18:15
    • 17:15

      Träning F-03


      18:15
    • 17:15

      Träning F-04


      18:30
      Åbyvallen
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:10

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Träning Damlag


      19:30
    • 18:15

      Träning P-03


      19:15
    • 18:15

      Träning F17


      19:15
  • 15Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 18:30

      Hagaströms SK (hemma) P-05


      20:30
  • 16Lör
    • 10:00

      Hagaströms SK Gul 7m (hemma) F-05


      12:00
    • 10:00

      Gefle IF FF Gul (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Sandvikens IF Vit (borta) F-04


      12:00
    • 11:00

      IK Sätra (borta) P-07


      12:00
    • 11:45

      Match F-09


      13:30
    • 12:00

      IK Huge Gul (hemma) P-07


      14:00
    • 12:00

      Torsåkers IF (borta) P-03


      14:00
    • 13:00

      Morön BK (borta) Herrlag A


      15:00
    • 13:00

      Hagaströms SK (borta) F-03


      15:00
    • 13:00

      Hedesunda IF (hemma) Damlag


      15:00
    • 15:00

      Valbo FF (borta) U20


      17:00
  • 17Sön
    • 00:00

      IK Huge Blå (hemma) P-08


      02:00
    • 09:00

      Valbo FF (hemma) P-08


      15:00
    • 11:00

      Älvkarleby IK (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Gefle IF FF Blå (borta) P-06


      13:00
    • 12:00

      Hagaströms SK Gul (borta) F-08


      14:00
    • 12:00

      Norrham IF (hemma) P-04


      14:00
    • 12:00

      Strömsbro IF Orange (borta) P-08


      14:00
    • 13:00

      Stensätra IF Gul (hemma) P-08


      15:00
    • 13:00

      Ockelbo IF (borta) P-04


      15:00
    • 13:00

      IK Huge (borta) F-08


      15:00
    • 13:00

      Brynäs IF FK (borta) P-06


      15:00
    • 13:00

      Team Hudik (borta) Damlag


      16:00
    • 15:00

      Älvkarleby IK (hemma) F-06


      17:00
    • 15:00

      IK Huge (hemma) Herrlag A


      17:00
  • 18Mån
    v.38
    • 17:15

      Träning F17


      18:15
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning F-03


      18:40
    • 17:15

      Avslutning & föräldramatch F-08


      18:15
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:00

      Träning P-04


      19:15
    • 18:15

      Träning U20


      19:30
    • 18:15

      Träning F-09


      19:15
  • 19Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:10

      Träning P-08


      18:15
    • 17:15

      Träning F-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      18:45
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:15

      Träning F-03


      19:15
    • 18:30

      Träning U20


      19:30
    • 22:00

      Anmälan futsal P-05


      19:00
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:15
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:15
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:00

      Gävle GIK FK (borta) P-05


      20:00
    • 18:00

      Match mot GGIK P-05


      19:15
    • 18:15

      Träning F17


      19:15
    • 18:30

      Träning U20


      19:45
  • 21Tor
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      19:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:15

      Träning U20


      18:15
    • 17:15

      Träning F-03


      18:15
    • 17:15

      Träning F-04


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:45

      Träning Damlag


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:20
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-03


      19:15
    • 18:15

      Träning F17


      19:15
  • 22Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 18:00

      Gefle IF FF Röd (hemma) P-05


      20:00
  • 23Lör
    • Heldag

      Sammandrag F-09

    • Heldag

      Sammandrag Hagaström P-09

    • 09:00

      Valbo FF röd (hemma) P-08


      15:00
    • 09:00

      cup P-10


      17:00
    • 10:00

      IK Sätra (hemma) F-05


      12:00
    • 11:00

      Ockelbo IF (borta) P-07


      13:00
    • 11:30

      Täfteå IK (hemma) Herrlag A


      13:30
    • 12:00

      Hille IF Svart (hemma) P-07


      14:00
    • 14:00

      Selånger FK 2 (hemma) Damlag


      16:00
    • 14:00

      Stensätra IF (hemma) P-03


      16:00
  • 24Sön
    • Heldag

      Sammandrag F-10

    • 10:00

      Högbo AIK (hemma) F-03


      12:00
    • 10:00

      Gefle IF FF Svart (hemma) P-06


      12:00
    • 10:30

      IK Huge Blå (borta) P-06


      12:30
    • 12:00

      Valbo FF Svart (hemma) P-04


      16:00
    • 13:00

      Sandvikens IF Vit (borta) F-06


      15:00
    • 14:15

      Träning F-03


      16:15
    • 15:00

      Hedesunda IF (borta) Herrlag A


      17:00
    • 15:00

      Stensätra IF (borta) U20


      17:00
  • 25Mån
    v.39
    • 16:45

      Träning U20


      17:30
    • 17:00

      Träning Damlag


      18:00
    • 17:15

      Träning F17


      18:15
    • 17:15

      Träning F-03


      18:40
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-09


      19:10
    • 18:00

      Träning P-04


      19:15
  • 26Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning F-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      18:45
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 18:15

      Träning F-03


      19:15
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Hofors AIF (borta) Damlag


      20:00
    • 20:00

      Träning U20


      21:15
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning P-04


      18:15
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 18:15

      Träning F17


      19:15
  • 28Tor
    • 16:45

      Avslutning F-03


      20:30
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      19:00
    • 17:10

      Träning F-05


      18:10
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:15

      Fotbollsavslutning P-06


      19:30
    • 17:15

      Träning F-04


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-03


      19:15
    • 18:15

      Träning F17


      19:15
    • 20:00

      IF Team Hudik (hemma) F17


      22:00
  • 29Fre
    • 16:50

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 18:30

      IK Huge 2 (borta) Damlag


      21:00
  • 30Lör
    • 12:00

      Årsunda IF (hemma) P-07


      14:00
    • 12:10

      Ullfors/Månkarbo (hemma) F-05


      13:00
    • 14:00

      Håbo (borta) F-05


      15:00
    • 14:00

      Bollnäs GIF FF (hemma) Herrlag A


      16:00