Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Juli 2017

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.26
    • Heldag

      Dalecarlia Cup 2017 F-05

    • Heldag

      Skinnarcupen P-04

    • Heldag

      Fika ansvarig P-03

    • 10:00

      Hagaströms SK Gul (borta) F-07/08


      12:00
    • 10:30

      Sandviken IF - Valbo FF Vit P-07


      12:00
    • 11:00

      Hille IF (hemma) F-07/08


      13:00
    • 12:00

      Ås IF (borta) F-04


      13:00
    • 13:00

      Div 4, Järbo - VFF Juniorlag Herrar


      19:00
    • 13:00

      Järbo IF (borta) Herrlag


      15:00
    • 14:00

      Samkväm F-09


      00:00
    • 16:00

      Sandvikens AIK Vit (hemma) P-03


      18:00
  • 2Sön
    • Heldag

      Dalecarlia Cup 2017 F-05

    • Heldag

      Skinnarcupen P-04

    • 00:00

      Samkväm F-09


      11:00
    • 10:00

      Ockelbo IF (borta) P-08


      12:00
    • 11:00

      Hagaströms SK Svart (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Sandvikens IF Vit (borta) P-08


      13:00
    • 12:00

      Forsbacka IK (borta) P-08


      14:00
  • 3Mån
    v.27
  • 4Tis
    • 17:30

      Träning F-05


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 19:00

      Sandvikens IF (hemma) F01-02


      21:00
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 17:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Bollnäs GIF FF (hemma) F01-02


      21:00
  • 7Fre
  • 8Lör
  • 9Sön
  • 10Mån
    v.28
    • 17:00

      Träning F-03


      18:00
    • 18:00

      Träning F01-02


      19:00
  • 11Tis
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning F-03


      18:00
    • 18:00

      Träning F01-02


      19:30
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning F01-02


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03


      19:00
  • 14Fre
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 09:00

      Gothia Cup F01-02


      00:00
  • 17Mån
    v.29
    • Heldag

      Gothia Cup F01-02

    • 18:00

      Träning F-03


      19:00
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
  • 18Tis
    • Heldag

      Gothia Cup F01-02

    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
      A plan
  • 19Ons
    • Heldag

      Gothia Cup F01-02

    • 17:00

      Träning F-03


      18:00
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
  • 20Tor
    • Heldag

      Gothia Cup F01-02

    • 18:00

      Träning F-03


      19:00
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 00:00

      Gothia Cup F01-02


      20:00
    • 11:00

      IK Huge (borta) Damlag


      12:00
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.30
    • 18:00

      Träning F-03


      19:00
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
  • 25Tis
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning F-03


      18:00
  • 27Tor
    • 18:00

      Träning F-03


      19:00
    • 19:00

      Hedesunda IF (borta) Damlag


      21:00
    • 19:00

      Edsbyns IF FF (hemma) Damlag


      20:00
    • 19:00

      Edsbyn IF FF (hemma) Damlag


      21:00
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 16:00

      IFK Östersund (borta) Herrlag


      18:00
  • 30Sön
  • 31Mån
    v.31
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:30

      Träning Damlag


      19:00
    • 18:00

      Träning F-03


      19:00