Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Maj 2017

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.18
    • 09:00

      Inventering COOP FORUM Juniorlag Herrar


      16:00
    • 11:00

      Hille IF (hemma) P-03


      12:00
    • 12:45

      Träningsmatch F01-02


      15:00
    • 13:15

      Träningsmatch GIF P00-02


      15:00
    • 15:00

      DiV 4, VFF-Järbo Juniorlag Herrar


      19:00
    • 16:00

      Järbo IF (hemma) Herrlag


      18:00
    • 16:00

      Träning P-04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrlag


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
  • 2Tis
    • 17:00

      Inventering Damlag


      21:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 19:00

      Träning F-03


      20:00
    • 19:00

      Träning F01-02


      20:00
    • 20:00

      Träning Juniorlag Herrar


      21:00
    • 20:00

      Möte flick/dam F-03


      22:30
  • 3Ons
    • 16:50

      Träning F-03


      17:50
    • 16:50

      Träning F01-02


      18:00
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning P00-02


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:00

      Träning Juniorlag Herrar


      20:00
    • 20:15

      IK Huge 2 (hemma) Damlag


      22:00
  • 4Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 19:00

      Träning F01-02


      20:00
    • 19:00

      Träning F-03


      20:00
    • 20:00

      Träning Damlag


      21:30
    • 20:00

      Träning Juniorlag Herrar


      21:00
  • 5Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
  • 6Lör
    • 09:00

      Jordförsäljning Juniorlag Herrar


      15:00
    • 09:30

      Jordförsäljning P-04


      12:00
    • 09:45

      Jordförsäljning F-03


      12:00
    • 12:30

      Gefle IF FF Röd (borta) P-05


      14:30
    • 13:00

      Edsbyn IF FF (borta) Damlag


      15:00
    • 13:00

      Edsbyns IF FF (borta) Damlag


      14:00
    • 14:00

      IFK Timrå (hemma) Herrlag


      16:00
  • 7Sön
    • 09:00

      Jordförsäljning P00-02


      12:00
    • 09:00

      Jordförsäljning Damlag


      12:00
    • 09:00

      Jordleverans P-05


      12:00
    • 09:15

      Jordutkörning P-09


      15:00
    • 10:00

      Hille IF Svart (borta) P-04


      12:00
    • 12:00

      Seriematch P-03


      14:00
    • 12:00

      Ludvika FK (hemma) Juniorlag Herrar


      14:00
    • 14:00

      Kompisligan F-06 F-06


      16:30
    • 15:00

      Sandvikens IF Röd (borta) F-06


      17:00
  • 8Mån
    v.19
  • 9Tis
    • Heldag

      Fika ansvarig P-03

    • 17:10

      Träning P-08


      18:15
    • 17:30

      Träning P-03


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:30

      Träning F-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:15

      Träning F-03


      19:40
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Sandvikens IF 2 (borta) Damlag


      20:00
    • 19:00

      Årsunda IF (hemma) P-03


      21:00
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 18:30

      Gävle GIK FK (hemma) P-05


      20:30
    • 19:30

      Gefle IF FF vit (borta) F-03


      21:30
  • 13Lör
    • 09:00

      Sammandrag F-09


      17:00
    • 11:00

      Hagaströms SK (borta) P-07


      13:00
    • 12:00

      Brynäs IF FK (borta) P-07


      14:00
    • 13:00

      Hagaströms SK Gul 7m (borta) F-05


      15:00
    • 13:00

      IF Team Hudik (borta) F01-02


      15:00
    • 15:00

      IK Huge Gul (borta) P-07


      17:00
    • 23:00

      Hagaström (borta) P-07


      23:20
  • 14Sön
    • Heldag

      Fotbolls Matcher P-10

    • Heldag

      Sammandrag i Sandviken P-09

    • 08:15

      Valbo FF röd (hemma) P-08


      12:30
    • 12:00

      Hille IF Gul (borta) P-04


      14:00
    • 12:00

      Högbo AIK (borta) P-06


      14:00
    • 14:00

      Ockelbo IF (hemma) P-04


      16:00
    • 14:00

      Forsbacka IK (borta) P-03


      16:00
    • 14:15

      Gällivare Malmbergets FF (borta) Herrlag


      16:15
    • 15:00

      Gefle IF FF Blå (hemma) F-06


      17:00
    • 16:00

      Hedesunda IF (borta) F-04


      18:00
    • 17:00

      Iggesunds IK (hemma) Damlag


      19:00
    • 17:00

      Iggesunds IK (hemma) Damlag


      18:00
    • 18:30

      Skutskärs IF FK (borta) P-06


      20:30
  • 15Mån
    v.20
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07/08


      18:15
    • 17:30

      Träning F01-02


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:00

      Träning Herrlag


      19:00
    • 18:15

      Träning F-03


      19:40
    • 18:15

      Träning F-09


      19:15
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:00

      IK Huge Vit (hemma) P-04


      21:00
    • 19:15

      IK Sätra (borta) F-05


      21:15
    • 19:30

      Träning Juniorlag Herrar


      20:45
  • 16Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      17:45
    • 17:10

      Träning P-08


      18:15
    • 17:15

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      18:45
    • 17:30

      Träning F-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:15

      Träning F-03


      19:40
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Gefle IF FF blå (hemma) F-03


      21:00
    • 19:00

      Norrham (borta) Damlag


      20:00
    • 19:00

      Hagaströms SK (hemma) F-04


      21:00
    • 19:00

      Sandvikens AIK FK (hemma) Herrlag


      21:00
    • 19:00

      Div 4, VFF - SAIK Juniorlag Herrar


      19:00
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 00:00

      Träning P-06


      00:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 17:15

      Träning F-03


      18:40
    • 17:30

      Träning F-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Inmarsch GIF-Öster P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:10

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning F-04


      19:45
    • 19:00

      Hille IF (hemma) Juniorlag Herrar


      21:00
    • 19:30

      Träning F01-02


      20:30
    • 19:30

      Söderhamns FF (borta) Herrlag


      21:30
    • 19:30

      Träning P-03


      20:30
  • 19Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 18:30

      Hagaströms SK (hemma) F-03


      20:30
    • 19:00

      Torsåkers IF (borta) Herrlag


      21:00
    • 19:00

      Div 4, Torsåker - VFF Juniorlag Herrar


      21:00
  • 20Lör
    • Heldag

      Fika ansvarig P-03

    • 10:00

      Träningsmatch mot Hagaström P-10


      12:00
    • 12:00

      Gefle IF FF (hemma) P-03


      14:00
      Åbyvallen
      Serie: P03 Kompisligen Div.
      Samlingstid: 15:00
      Resultat och referat
    • 13:00

      Gefle IF (borta) Damlag


      14:00
    • 13:00

      Gefle IF FF (borta) Damlag


      15:00
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.21
  • 23Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      17:45
    • 17:10

      Träning P-08


      18:15
    • 17:30

      Träning P-03


      18:45
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:15

      Träning F-03


      19:40
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 20:00

      Sandvikens IF P03 (borta) P-03


      22:00
    • 20:30

      Gefle IF FF (borta) F-04


      22:30
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 00:00

      Träning P-06


      00:00
    • 10:00

      Träning F-06


      11:00
    • 10:30

      Träning P-03


      12:00
    • 11:00

      Gefle IF FF (hemma) F-03


      13:00
    • 12:00

      Träning Juniorlag Herrar


      13:30
    • 14:00

      Bodens BK FF (hemma) Herrlag


      16:00
    • 16:30

      Träning Damlag


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:30

      Träning F-05


      18:30
    • 18:00

      IK Huge (hemma) F-04


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:00

      Hille IF Svart (borta) P-04


      20:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:10

      Träning P-08


      19:30
    • 19:30

      Träning F01-02


      20:30
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 09:00

      Gefle IF FF Vit (borta) P-04


      11:00
    • 10:00

      Skutskärs IF FK (hemma) F-05


      12:00
    • 10:00

      Matcher P-10


      12:00
    • 12:00

      Älvkarleby IK (borta) P-05


      14:00
    • 12:00

      IK Sätra (hemma) P-07


      14:00
    • 14:00

      Valbo FF Vit (borta) P-07


      16:00
    • 16:00

      Ockelbo IF (hemma) P-07


      18:00
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
  • 28Sön
    • 10:00

      Brynäs IF FK (hemma) P-06


      12:00
    • 10:15

      Valbo FF (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      Gefle IF FF blå (borta) F-07/08


      13:00
    • 11:00

      Ockelbo IF (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Gävle GIK FK (hemma) P-04


      13:00
    • 11:00

      Gävle GIK FK (borta) P-03


      13:00
    • 12:00

      Gefle IF FF Blå (hemma) P-06


      14:00
    • 12:00

      Hille IF Svart (hemma) P-08


      14:00
    • 12:00

      Hagaströms SK Svart (borta) F-07/08


      14:00
    • 12:30

      Täfteå IK (borta) Herrlag


      14:30
    • 13:00

      Brynäs IF FK (hemma) F-04


      15:00
    • 13:00

      Gefle IF FF Vit (borta) F-06


      15:00
    • 13:15

      Valbo FF (hemma) P-08


      16:00
    • 14:00

      Strömsbro IF Blå (borta) P-08


      16:00
    • 15:00

      Forsbacka IK (borta) P-08


      17:00
    • 15:00

      Malungs IF (hemma) Juniorlag Herrar


      17:00
    • 16:30

      Match GIF F-03


      19:30
    • 17:00

      Träning Damlag


      18:30
    • 18:00

      IK Huge Grön (borta) P-04


      20:00
  • 29Mån
    v.22
  • 30Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      17:45
    • 17:10

      Träning P-08


      18:15
    • 17:30

      Träning P-03


      18:45
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:30

      Träning F-05


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:15

      Träning F-03


      19:40
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:30

      Div 4, Årsunda - VFF Juniorlag Herrar


      21:00
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
  • 31Ons
    • 15:45

      Domarutbildning F-03


      17:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:15
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F01-02


      18:30
    • 17:45

      Cafeteriabemanning F-03


      21:00
    • 18:15

      Träning F-04


      19:30
    • 18:30

      Träning Juniorlag Herrar


      19:30
    • 18:30

      Bollkallar F-07/08


      21:30
    • 19:00

      Sandvikens IF (hemma) P-04


      21:00
    • 19:00

      Hagaströms SK Svart 7m (hemma) F-05


      21:00
    • 19:15

      Hille IF (borta) F-03


      21:15
    • 19:15

      Sandvikens IF (hemma) Damlag


      21:15
    • 19:15

      Sandvikens IF (hemma) Damlag


      21:00