Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Maj 2017

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.18
    • 09:00

      Inventering COOP FORUM U20


      16:00
    • 11:00

      Hille IF (hemma) P-03


      12:00
    • 12:45

      Träningsmatch F17


      15:00
    • 15:00

      DiV 4, VFF-Järbo U20


      19:00
    • 16:00

      Järbo IF (hemma) Herrlag A


      18:00
    • 16:00

      Träning P-04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte F-09


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrlag A


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:45

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
  • 2Tis
    • 17:00

      Inventering Damlag


      21:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-04


      18:00
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 19:00

      Träning F17


      20:00
    • 19:00

      Träning F-03


      20:00
    • 20:00

      Möte flick/dam F-03


      22:30
    • 20:00

      Träning U20


      21:00
  • 3Ons
    • 16:50

      Träning F17


      18:00
    • 16:50

      Träning F-03


      17:50
    • 17:00

      Träning P-04


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:00

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:00

      Träning U20


      20:00
    • 20:15

      IK Huge 2 (hemma) Damlag


      22:00
  • 4Tor
    • 17:00

      Träning F-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-04


      18:00
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 19:00

      Träning F-03


      20:00
    • 19:00

      Träning F17


      20:00
    • 20:00

      Träning U20


      21:00
    • 20:00

      Träning Damlag


      21:30
  • 5Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
  • 6Lör
    • 09:00

      Jordförsäljning U20


      15:00
    • 09:30

      Jordförsäljning P-04


      12:00
    • 09:45

      Jordförsäljning F-03


      12:00
    • 12:30

      Gefle IF FF Röd (borta) P-05


      14:30
    • 13:00

      Edsbyn IF FF (borta) Damlag


      15:00
    • 13:00

      Edsbyns IF FF (borta) Damlag


      14:00
    • 14:00

      IFK Timrå (hemma) Herrlag A


      16:00
  • 7Sön
    • 09:00

      Jordförsäljning Damlag


      12:00
    • 09:00

      Jordleverans P-05


      12:00
    • 09:15

      Jordutkörning P-09


      15:00
    • 10:00

      Hille IF Svart (borta) P-04


      12:00
    • 12:00

      Seriematch P-03


      14:00
    • 12:00

      Valbo FF (borta) U20


      14:00
    • 14:00

      Kompisligan F-06 F-06


      16:30
    • 15:00

      Sandvikens IF Röd (borta) F-06


      17:00
  • 8Mån
    v.19
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07/08


      18:15
    • 17:30

      Träning F17


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning Damlag


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:00

      Träning Herrlag A


      19:00
    • 18:15

      Träning P-04


      20:00
    • 18:15

      Träning F-03


      19:40
    • 18:15

      Träning F-09


      19:15
    • 19:30

      Träning U20


      20:45
  • 9Tis
    • Heldag

      Fika ansvarig P-03

    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:10

      Träning P-08


      18:15
    • 17:30

      Träning P-03


      18:45
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:30

      Träning F-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:15

      Träning F-03


      19:40
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Sandvikens IF 2 (borta) Damlag


      20:00
    • 19:00

      Årsunda IF (hemma) P-03


      21:00
  • 10Ons
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:15
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 18:15

      Träning F-07/08


      19:15
    • 18:30

      Träning F17


      19:30
    • 19:00

      Valbo FF (borta) U20


      21:00
    • 19:00

      Match mot Hille F-03


      20:00
  • 11Tor
    • 00:00

      Träning P-06


      00:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:15

      Träning F-03


      18:40
    • 17:30

      Träning F-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:10

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning F-04


      19:45
    • 18:30

      Träning U20


      19:30
    • 19:00

      DIV 4, Stensätra - VFF U20


      21:00
    • 19:00

      Stensätra IF (borta) Herrlag A


      21:00
    • 19:30

      Träning F17


      20:30
    • 19:30

      Träning P-03


      20:30
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 18:30

      Gävle GIK FK (hemma) P-05


      20:30
    • 19:30

      Gefle IF FF vit (borta) F-03


      21:30
  • 13Lör
    • 09:00

      Sammandrag F-09


      17:00
    • 11:00

      Hagaströms SK (borta) P-07


      13:00
    • 12:00

      Brynäs IF FK (borta) P-07


      14:00
    • 13:00

      Hagaströms SK Gul 7m (borta) F-05


      15:00
    • 13:00

      IF Team Hudik (borta) F17


      15:00
    • 15:00

      IK Huge Gul (borta) P-07


      17:00
    • 23:00

      Hagaström (borta) P-07


      23:20
  • 14Sön
    • Heldag

      Fotbolls Matcher P-10

    • Heldag

      Sammandrag i Sandviken P-09

    • 08:15

      Valbo FF röd (hemma) P-08


      12:30
    • 12:00

      Hille IF Gul (borta) P-04


      14:00
    • 12:00

      Högbo AIK (borta) P-06


      14:00
    • 14:00

      Ockelbo IF (hemma) P-04


      16:00
    • 14:00

      Forsbacka IK (borta) P-03


      16:00
    • 14:15

      Gällivare Malmbergets FF (borta) Herrlag A


      16:15
    • 15:00

      Gefle IF FF Blå (hemma) F-06


      17:00
    • 16:00

      Hedesunda IF (borta) F-04


      18:00
    • 17:00

      Iggesunds IK (hemma) Damlag


      19:00
    • 17:00

      Iggesunds IK (hemma) Damlag


      18:00
    • 18:30

      Skutskärs IF FK (borta) P-06


      20:30
  • 15Mån
    v.20
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07/08


      18:15
    • 17:30

      Träning F17


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:00

      Träning Herrlag A


      19:00
    • 18:15

      Träning F-03


      19:40
    • 18:15

      Träning F-09


      19:15
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:00

      IK Huge Vit (hemma) P-04


      21:00
    • 19:15

      IK Sätra (borta) F-05


      21:15
    • 19:30

      Träning U20


      20:45
  • 16Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      17:45
    • 17:10

      Träning P-08


      18:15
    • 17:15

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      18:45
    • 17:30

      Träning F-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:15

      Träning F-03


      19:40
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Gefle IF FF blå (hemma) F-03


      21:00
    • 19:00

      Norrham (borta) Damlag


      20:00
    • 19:00

      Hagaströms SK (hemma) F-04


      21:00
    • 19:00

      Div 4, VFF - SAIK U20


      19:00
    • 19:00

      Sandvikens AIK FK (hemma) Herrlag A


      21:00
  • 17Ons
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 17:15

      Träning F-09


      18:15
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F17


      18:30
    • 18:15

      Träning F-07/08


      19:15
    • 18:30

      Träning U20


      19:30
    • 19:00

      Norrala IF (hemma) P-04


      21:00
  • 18Tor
    • 00:00

      Träning P-06


      00:00
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 17:15

      Träning F-03


      18:40
    • 17:30

      Träning F-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Inmarsch GIF-Öster P-05


      20:00
    • 18:10

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning F-04


      19:45
    • 19:30

      Träning F17


      20:30
    • 19:30

      Träning P-03


      20:30
  • 19Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 18:30

      Hagaströms SK (hemma) F-03


      20:30
    • 19:00

      Div 4, Torsåker - VFF U20


      21:00
    • 19:00

      Torsåkers IF (borta) Herrlag A


      21:00
  • 20Lör
    • Heldag

      Fika ansvarig P-03

    • 10:00

      Träningsmatch mot Hagaström P-10


      12:00
    • 12:00

      Gefle IF FF (hemma) P-03


      14:00
    • 13:00

      Gefle IF (borta) Damlag


      14:00
      Gavlevallen
      Serie: Dam div 2 2017
      Resultat och referat
    • 13:00

      Gefle IF FF (borta) Damlag


      15:00
  • 21Sön
    • 15:00

      Stensätra IF (borta) U20


      17:00
    • 17:00

      Norrala IF /SSIF/LAIK (hemma) F17


      19:00
  • 22Mån
    v.21
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07/08


      18:15
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:15

      Träning F-03


      19:40
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
    • 18:15

      Träning F-09


      19:15
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:00

      Brynäs IF FK (borta) Herrlag A


      21:00
    • 19:00

      Div 4, Brynäs - VFF U20


      21:00
    • 19:30

      Träning U20


      20:45
    • 19:30

      Träning F17


      20:30
  • 23Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      17:45
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:10

      Träning P-08


      18:15
    • 17:30

      Träning P-03


      18:45
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:15

      Träning F-03


      19:40
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 20:00

      Sandvikens IF P03 (borta) P-03


      22:00
    • 20:30

      Gefle IF FF (borta) F-04


      22:30
  • 24Ons
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:15
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 18:15

      Träning F-07/08


      19:15
    • 18:30

      Träning F17


      19:30
    • 18:30

      Träning U20


      19:30
    • 19:00

      Sandvikens IF (borta) Damlag


      20:00
  • 25Tor
    • 00:00

      Träning P-06


      00:00
    • 10:00

      Träning F-06


      11:00
    • 10:30

      Träning P-03


      12:00
    • 11:00

      Gefle IF FF (hemma) F-03


      13:00
    • 12:00

      Träning U20


      13:30
    • 14:00

      Bodens BK FF (hemma) Herrlag A


      16:00
    • 16:30

      Träning Damlag


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:30

      Träning F-05


      18:30
    • 18:00

      IK Huge (hemma) F-04


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:00

      Hille IF Svart (borta) P-04


      20:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:10

      Träning P-08


      19:30
    • 19:30

      Träning F17


      20:30
  • 26Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 19:00

      Div 4, VFF - Ockelbo U20


      21:00
    • 19:00

      Ockelbo IF (hemma) Herrlag A


      21:00
  • 27Lör
    • 09:00

      Gefle IF FF Vit (borta) P-04


      11:00
    • 10:00

      Skutskärs IF FK (hemma) F-05


      12:00
    • 10:00

      Matcher P-10


      12:00
    • 12:00

      Älvkarleby IK (borta) P-05


      14:00
    • 12:00

      IK Sätra (hemma) P-07


      14:00
    • 14:00

      Valbo FF Vit (borta) P-07


      16:00
    • 16:00

      Ockelbo IF (hemma) P-07


      18:00
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
  • 28Sön
    • 10:00

      Brynäs IF FK (hemma) P-06


      12:00
    • 10:15

      Valbo FF (hemma) P-08


      13:00
    • 11:00

      Ockelbo IF (borta) P-08


      13:00
    • 11:00

      Gefle IF FF blå (borta) F-07/08


      13:00
    • 11:00

      Gävle GIK FK (hemma) P-04


      13:00
    • 11:00

      Gävle GIK FK (borta) P-03


      13:00
    • 12:00

      Gefle IF FF Blå (hemma) P-06


      14:00
    • 12:00

      Hagaströms SK Svart (borta) F-07/08


      14:00
    • 12:00

      Hille IF Svart (hemma) P-08


      14:00
    • 12:30

      Täfteå IK (borta) Herrlag A


      14:30
    • 13:00

      Brynäs IF FK (hemma) F-04


      15:00
    • 13:00

      Gefle IF FF Vit (borta) F-06


      15:00
    • 13:15

      Valbo FF (hemma) P-08


      16:00
    • 14:00

      Strömsbro IF Blå (borta) P-08


      16:00
    • 15:00

      Forsbacka IK (borta) P-08


      17:00
    • 15:00

      Valbo FF (borta) U20


      17:00
    • 16:30

      Match GIF F-03


      19:30
    • 17:00

      Träning Damlag


      18:30
    • 18:00

      IK Huge Grön (borta) P-04


      20:00
  • 29Mån
    v.22
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:15

      Träning F-07/08


      18:15
    • 17:30

      Träning F17


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:15

      Träning F-03


      19:40
    • 18:15

      Träning P-04


      20:00
    • 18:15

      Träning F-09


      19:15
    • 19:00

      Årsunda IF (borta) Herrlag A


      21:00
    • 19:00

      Skutskärs IF (borta) Damlag


      20:00
    • 19:30

      Träning U20


      20:45
  • 30Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      17:45
    • 17:00

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:10

      Träning P-08


      18:15
    • 17:30

      Träning P-03


      18:45
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-04


      18:45
    • 17:30

      Träning F-05


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:15

      Träning F-03


      19:40
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:30

      Div 4, Årsunda - VFF U20


      21:00
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
  • 31Ons
    • 15:45

      Domarutbildning F-03


      17:30
    • 17:15

      Träning Herrlag A


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:15
    • 17:30

      Träning F-10


      18:30
    • 17:30

      Träning F17


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 17:45

      Cafeteriabemanning F-03


      21:00
    • 18:30

      Träning U20


      19:30
    • 18:30

      Bollkallar F-07/08


      21:30
    • 19:00

      Sandvikens IF (hemma) P-04


      21:00
    • 19:00

      Hagaströms SK Svart 7m (hemma) F-05


      21:00
    • 19:15

      Hille IF (borta) F-03


      21:15
    • 19:15

      Sandvikens IF (hemma) Damlag


      21:15
    • 19:15

      Sandvikens IF (hemma) Damlag


      21:00