Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Januari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
    • 16:45

      Inventering F-09


      22:00
    • 17:00

      Inventering Coop P-08


      22:00
    • 17:00

      Inventering COOP Valbo 1/1-18 P-09


      22:00
    • 17:00

      Inventering Damlag


      22:00
  • 2Tis
    • 19:45

      Träning F-03


      20:10
  • 3Ons
    • 15:30

      Träning F-06


      17:00
    • 18:00

      Träning Damlag


      19:00
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 14:00

      SIF Röd (hemma) Damlag


      15:00
    • 15:30

      Stensätra IF (borta) Damlag


      16:30
    • 16:30

      Träning P-10


      17:45
    • 20:30

      Norrham (hemma) Damlag


      21:30
    • 22:00

      Gefle IF (borta) Damlag


      23:00
  • 6Lör
    • 09:15

      Futsal lördag den 6/1 F-06


      13:30
    • 11:00

      Hofors AIF (borta) Damlag


      12:00
    • 11:00

      Strömsbro IF. Orange (hemma) F-04


      13:00
    • 11:30

      Sandvikens IF F16 (borta) F01-02


      13:30
    • 13:00

      Futsal sammandrag 3 P-05


      16:30
    • 13:30

      Sandvikens IF (borta) F01-02


      15:30
    • 13:30

      Sandvikens IF Röd (borta) F-04


      15:30
    • 14:00

      Skutskärs IF (hemma) Damlag


      15:00
    • 15:00

      Högbo AIK (borta) F-05


      17:00
    • 16:00

      Skutskärs IF FK (hemma) F-05


      18:00
    • 16:00

      IK Sätra (borta) Damlag


      17:00
    • 16:00

      Stensätra IF/Årsunda IF (hemma) F-04


      18:00
    • 16:30

      Kilafors IF (hemma) F01-02


      18:30
    • 17:00

      IK Huge Vit (hemma) F-05


      19:00
    • 19:00

      SIF Vit (hemma) Damlag


      20:00
  • 7Sön
    • 12:00

      Valbo ff (hemma) F-03


      17:30
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
  • 8Mån
    v.2
    • 16:00

      Träning Herrlag


      17:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning F-04


      18:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F01-02


      19:00
    • 19:30

      Träning Herrlag


      21:00
    • 19:45

      Träning F-03


      20:10
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 18:00

      Träning Herrlag


      19:30
    • 19:00

      Spelartäff F-04


      21:00
    • 19:15

      Träning Damlag


      21:00
    • 19:30

      Träning F01-02


      21:00
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
  • 13Lör
    • 09:00

      Träning F01-02


      10:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 12:15

      Högbo Allmänna IK (hemma) F-03


      13:00
    • 14:30

      Kungsgårdens SK (borta) F-03


      15:30
    • 16:30

      Träning P-03


      19:00
    • 16:45

      Hille IF (borta) F-03


      17:45
    • 18:15

      Sandvikens IF (hemma) F-03


      19:00
  • 14Sön
    • 14:00

      Träning F-09


      15:30
    • 14:45

      Sandvikens IF International Vit (hemma) Juniorlag Herrar


      18:30
    • 16:45

      Träning Damlag


      17:45
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
  • 15Mån
    v.3
    • 16:00

      Träning Herrlag


      17:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:15

      Träning Damlag


      21:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:00
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning F-04


      18:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F01-02


      19:00
    • 19:30

      Träning Herrlag


      21:00
    • 19:45

      Träning F-03


      20:10
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning Herrlag


      19:30
    • 18:15

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 18Tor
    • 17:30

      Spelarmöte F-03


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrlag


      19:30
    • 19:15

      Träning Damlag


      21:00
    • 19:30

      Träning F01-02


      21:00
    • 20:00

      Träning F-04


      21:00
  • 19Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 19:00

      Hofors AIF (borta) Damlag


      20:00
    • 21:30

      Sandvikens IF (hemma) Damlag


      22:30
    • 23:30

      Gefle IF (borta) Damlag


      00:00
  • 20Lör
    • 00:00

      Gefle IF (borta) Damlag


      00:30
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 11:30

      Träning F01-02


      13:00
    • 13:00

      Träning P-03


      15:00
    • 17:00

      Sala FF (hemma) Damlag


      18:00
  • 21Sön
    • 14:00

      Träning F-09


      15:30
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 16:45

      Träning Damlag


      17:45
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:00
  • 22Mån
    v.4
    • 16:00

      Träning Herrlag


      17:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:15

      Träning Damlag


      21:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:00
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning F-04


      18:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F01-02


      19:00
    • 19:30

      Träning Herrlag


      21:00
    • 19:45

      Träning F-03


      20:10
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning Herrlag


      19:30
    • 18:15

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00
  • 25Tor
  • 26Fre
    • Heldag

      Göransson cup P-03

    • Heldag

      Göransson Cup 2018 F-05

    • Heldag

      Göransson Cup P-07

    • 00:00

      Göransson Cup 26-28/1 F-06


      00:00
    • Heldag

      Cup P-10

    • 16:00

      Göransson Cup P-08


      00:00
    • 16:00

      Göransons cup P-09


      00:00
    • 16:00

      Göransson cup F-03


      00:00
    • 16:00

      Göransson Cup P-05


      00:00
    • 17:00

      Göransson Cup P-04


      00:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Göransson Cup Valbo FF Röd P-07


      00:00
    • 17:50

      Göransson Cup Valbo FF Svart P-07


      00:00
    • 20:20

      Slätta (borta) F-04


      20:50
    • 23:00

      Göransson Cup F01-02


      00:00
  • 27Lör
    • Heldag

      Göransson cup P-03

    • Heldag

      Göransson Cup 2018 F-05

    • Heldag

      Göransson Cup P-07

    • Heldag

      Cup P-10

    • 00:00

      Göransson Cup P-08


      20:00
    • Heldag

      Göransons cup P-09

    • Heldag

      Göransson cup F-03

    • Heldag

      Göransson Cup P-05

    • Heldag

      Göransson Cup P-04

    • 00:00

      Göransson Cup Valbo FF Röd P-07


      12:30
    • 00:00

      Göransson Cup Valbo FF Svart P-07


      17:25
    • Heldag

      Göransson Cup F01-02

    • 08:00

      Cup P-10


      14:30
    • 11:30

      Gefle IF (hemma) Damlag


      12:30
    • 13:00

      Sandvikens IF (borta) Damlag


      14:00
    • 14:00

      Hille IF (hemma) Damlag


      15:00
    • 15:30

      Bergsjö IF (borta) Damlag


      16:00
    • 18:20

      IF Brommapojkar U Röd (borta) F-04


      18:50
    • 21:40

      Sollentuna FK 2 (hemma) F-04


      22:10
  • 28Sön
    • Heldag

      Göransson cup P-03

    • Heldag

      Göransson Cup 2018 F-05

    • Heldag

      Göransson Cup P-07

    • 00:00

      Göransons cup P-09


      19:00
    • 00:00

      Göransson cup F-03


      16:00
    • 00:00

      Göransson Cup P-05


      15:00
    • 00:00

      Göransson Cup P-04


      19:00
    • 00:00

      Göransson Cup F01-02


      17:00
    • 16:45

      Träning Damlag


      17:45
    • 18:00

      Träning F-05


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
  • 29Mån
    v.5
    • 16:00

      Träning Herrlag


      17:00
    • 19:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:15

      Träning Damlag


      21:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:00
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning F-04


      18:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F01-02


      19:00
    • 19:30

      Träning Herrlag


      21:00
    • 19:45

      Träning F-03


      20:10
  • 31Ons
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 18:00

      Träning Herrlag


      19:30
    • 18:15

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:00

      Träning F-05


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      21:00