Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Augusti 2017

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.31
  • 2Ons
    • 17:00

      Träning Damlag


      18:30
    • 17:15

      Träning P-04


      18:30
    • 17:15

      Träning Herrlag


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 18:30

      Träning F01-02


      19:30
  • 3Tor
    • 15:00

      Mid Nordic Cup i Timrå P-03


      19:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:15

      Träning F-03


      18:40
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:10

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning Juniorlag Herrar


      20:00
    • 19:30

      Träning P-03


      20:30
    • 19:30

      Träning F01-02


      20:30
  • 4Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 19:00

      Stensätra IF (borta) Damlag


      21:00
    • 19:00

      Stensätra IF (borta) Damlag


      21:00
  • 5Lör
    • Heldag

      Cup P-10

    • 13:00

      Skellefteå FF (borta) Herrlag


      15:00
    • 15:00

      IK Huge (hemma) F01-02


      17:00
  • 6Sön
    • 15:15

      Sandvikens AIK FK Vit (borta) P-06


      17:15
    • 15:30

      Träning F-04


      16:45
  • 7Mån
    v.32
  • 8Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning Herrlag


      18:30
    • 17:10

      Träning P-08


      18:15
    • 17:15

      Träning F-04


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      18:45
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:15

      Träning F-03


      19:40
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Årsunda IF (hemma) Damlag


      20:00
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 12:00

      Träning Juniorlag Herrar


      13:30
    • 15:00

      Träning P-05


      16:30
    • 15:30

      Träning P-07


      16:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:15

      Träning F-03


      18:40
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:10

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Träning F-04


      19:00
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 19:00

      Hille IF (borta) F01-02


      21:00
    • 19:30

      Träning P-03


      20:30
  • 11Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:15

      Träning Damlag


      18:45
    • 17:30

      Hille IF (borta) F01-02


      19:30
    • 18:30

      Skutskärs IF FK/Älvkarleby IK 9m (borta) F-03


      20:30
  • 12Lör
    • 10:00

      Gefle IF FF 7m (hemma) F-05


      12:00
    • 10:00

      Sandvikens IF Vit (borta) P-05


      12:00
    • 14:00

      Härnösands FF (hemma) Herrlag


      16:00
  • 13Sön
    • 00:00

      Norrham IF (borta) P-04


      02:00
    • 00:00

      Cup Rallarbollen 13/8 F-06


      00:00
    • 11:00

      Cup Strömsbro P-07


      17:00
    • 11:00

      Ockelbo IF (borta) P-06


      13:00
    • 12:00

      Helges IF (hemma) P-04


      14:00
    • 15:00

      Sandvikens AIK FK (borta) Juniorlag Herrar


      17:00
    • 17:00

      Gefle IF (hemma) Damlag


      18:00
    • 17:00

      Gefle IF FF (hemma) Damlag


      19:00
  • 14Mån
    v.33
  • 15Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning Herrlag


      18:30
    • 17:10

      Träning P-08


      18:15
    • 17:15

      Träning F-04


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      18:45
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:15

      Träning F-03


      19:40
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Brynäs IF/FK (borta) Damlag


      20:00
    • 19:00

      Åbyggeby FK/Ockelbo (borta) F-04


      21:00
    • 19:00

      Högbo AIK (hemma) P-03


      21:00
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 18:30

      Torsåkers IF/ Hofors AIF (hemma) F-03


      20:30
  • 19Lör
    • 12:00

      Järbo IF (hemma) P-07


      14:00
    • 13:00

      Torsåkers IF (borta) F-05


      15:00
    • 13:00

      Järbo IF (borta) P-03


      15:00
    • 14:00

      IFK Timrå (borta) Herrlag


      16:00
    • 14:00

      Valbo FF Vit (borta) P-07


      16:00
    • 14:00

      Iggesunds IK (borta) Damlag


      16:00
    • 14:00

      Iggesunds IK (borta) Damlag


      16:00
    • 14:30

      Hofors AIF (borta) F-04


      16:30
  • 20Sön
    • Heldag

      Träning P-10

    • 10:00

      Strömsbro IF Vit (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Gefle IF FF vit (hemma) F-07/08


      12:00
    • 12:00

      Sandvikens IF (hemma) P-06


      14:00
    • 12:30

      Skutskärs IF FK (hemma) F-07/08


      14:30
    • 14:00

      Brynäs IF FK (hemma) P-08


      16:00
    • 14:00

      Årsunda IF (hemma) F-04


      16:00
    • 14:00

      Valbo FF (hemma) P-08


      19:00
    • 15:00

      Hagaströms SK Gul (hemma) F-06


      17:00
    • 15:00

      Ludvika FK (borta) Juniorlag Herrar


      17:00
    • 15:15

      Gefle IF FF Svart (hemma) P-08


      17:15
    • 16:00

      IK Sätra (hemma) P-05


      18:00
    • 16:00

      Match mot Sätra P-05


      17:30
    • 16:30

      IK Huge Vit (hemma) P-08


      18:30
    • 17:00

      Arbrå BK (hemma) F01-02


      19:00
    • 17:00

      Gefle IF FF Blå (borta) P-04


      19:00
    • 17:45

      Stensätra IF Svart (hemma) P-08


      19:45
  • 21Mån
    v.34
    • 17:15

      Träning F-07/08


      18:15
    • 17:15

      Träning F-03


      18:40
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:30

      Träning F01-02


      18:30
    • 17:30

      Stensätra IF Gul - Valbo FF Röd P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 18:00

      Strömsbro IF (hemma) P-04


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
    • 18:15

      Träning F-09


      19:15
    • 18:30

      Torsåkers IF (hemma) Herrlag


      20:30
  • 22Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning Herrlag


      18:30
    • 17:10

      Träning P-08


      18:15
    • 17:15

      Träning F-04


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      18:45
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:15

      Träning F-03


      19:40
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Hedesunda IF (borta) Damlag


      21:00
    • 19:00

      Sandvikens IF (hemma) F01-02


      21:00
  • 23Ons
  • 24Tor
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:15

      Träning F-03


      18:40
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:10

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Träning F-04


      19:00
    • 18:30

      Träning Juniorlag Herrar


      19:30
    • 19:30

      Träning F01-02


      20:30
    • 19:30

      Träning P-03


      20:30
  • 25Fre
  • 26Lör
    • Heldag

      Sammandrag F-10

    • Heldag

      Sammandrag F-09

    • 10:00

      Hille IF Gul (hemma) P-03


      12:00
    • 10:30

      IK Huge Vit (borta) P-07


      12:30
    • 12:00

      Gefle IF FF Röd (hemma) P-07


      14:00
    • 15:00

      Strömsbro IF Orange (borta) F-04


      17:00
    • 15:00

      Älvkarleby IK/Skutskärs IF FK (hemma) F01-02


      17:00
    • 15:00

      Gällivare Malmbergets FF (hemma) Herrlag


      17:00
    • 15:45

      Högbo AIK Vit (borta) P-07


      17:45
  • 27Sön
    • Heldag

      Sammandrag Älvkarleby P-09

    • 09:00

      Valbo FF röd (hemma) P-08


      15:00
    • 09:00

      cup 4 P-10


      17:00
    • 11:00

      Gefle IF FF Röd (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Hofors AIF (borta) P-06


      13:00
    • 14:00

      Strömsbro IF (borta) F-06


      16:00
    • 15:00

      Helges IF (hemma) P-04


      17:00
    • 17:00

      Ljusne AIK FF (hemma) Damlag


      18:00
    • 17:00

      Ljusne AIK FF (hemma) Damlag


      19:00
  • 28Mån
    v.35
    • 17:15

      Träning F-07/08


      18:15
    • 17:15

      Träning F-03


      18:40
    • 17:15

      Träning P-03


      18:30
    • 17:30

      Träning F01-02


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:15

      Träning P-04


      19:30
    • 18:15

      Träning F-09


      19:15
    • 19:00

      Ockelbo IF (borta) Herrlag


      21:00
  • 29Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning Herrlag


      18:30
    • 17:10

      Träning P-08


      18:15
    • 17:15

      Träning F-04


      18:30
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03


      18:45
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:00

      Träning P-09


      19:15
    • 18:15

      Träning F-03


      19:40
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
  • 30Ons
  • 31Tor
    • 16:00

      Inventering Coop F-07/08


      21:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:15

      Träning F-03


      18:40
    • 17:30

      Träning F-05


      18:45
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:40
    • 18:10

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Träning F-04


      19:00
    • 18:30

      Träning Juniorlag Herrar


      19:30
    • 19:30

      Träning F01-02


      20:30
    • 19:30

      Träning P-03


      20:30