Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Valbo FF

Följ

Valbo FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.1
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 15:00

      SIF Röd (borta) Damlag


      16:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:20

      Skutskärs IF (hemma) Damlag


      18:20
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:40

      Norrham (borta) Damlag


      20:40
  • 5Lör
    • 09:00

      Träning P-09


      10:00
    • 12:20

      SIF Vit (borta) Damlag


      13:20
    • 15:50

      Stensätra IF (hemma) Damlag


      16:50
    • 20:30

      Hofors AIF (borta) Damlag


      21:30
  • 6Sön
    • 13:00

      Valbo Ff (hemma) P-09


      16:00
    • 13:00

      Träning P-10


      16:00
    • 15:00

      Träning F-06


      16:00
    • 16:00

      Träning P-05


      17:00
    • 18:45

      Träning F-05


      20:00
  • 7Mån
    v.2
    • 19:00

      Träning F-03


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:15
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:00
  • 8Tis
    • 19:45

      Träning F-03


      21:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:00
  • 9Ons
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 18:45

      Träning F-04


      20:00
    • 20:00

      Träning P-05


      21:00
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Stensätra IF (borta) Damlag


      18:30
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:00

      Träning F-09


      20:00
    • 22:00

      Grycksbo IF/BK (hemma) Damlag


      23:00
  • 12Lör
    • 10:00

      Träning P-10


      13:00
    • 10:00

      Träning P-07


      11:00
    • 10:30

      Hofors AIF (borta) Damlag


      11:30
    • 11:30

      Futsalmatcher P-05


      17:00
    • 13:30

      Sandvikens IF (hemma) Damlag


      14:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
  • 13Sön
    • 12:30

      Futsal söndag 13/1 F-06


      16:30
    • 18:45

      Träning F-05


      20:15
    • 19:00

      Träning F-03


      20:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
  • 14Mån
    v.3
    • 19:00

      Träning F-03


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:15
    • 20:00

      Träning Damlag


      21:00
  • 15Tis
    • 19:45

      Träning F-03


      21:15
    • 20:00

      Träning P-04


      21:00
  • 16Ons
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:45

      Träning F-05


      20:00
    • 18:45

      Träning F-04


      20:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:15
    • 20:00

      Träning P-05


      21:00
    • 20:30

      Träning Damlag


      22:00
  • 17Tor
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:00
  • 18Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
  • 19Lör
    • 10:00

      Träning P-07


      11:00
    • 11:00

      Träning F-06


      12:00
    • 11:30

      Kilafors IF 02 (borta) F-03


      13:30
    • 12:00

      Hille IF P04 (borta) P-04


      14:00
    • 13:00

      Norrham Hamrångebygdens IF F02/03 (borta) F-03


      15:00
    • 13:30

      Hagaströms SK P-04 (borta) P-04


      15:30
    • 14:30

      Gefle IF FF F17 (hemma) F-03


      16:30
    • 15:00

      Norrala IF (04) (hemma) P-04


      17:00
  • 20Sön
    • 09:00

      Träning P-10


      10:00
    • 10:00

      Hagaströms SK F05 (hemma) F-04


      12:00
    • 11:00

      Strömsbro IF F04 blå (borta) F-04


      13:00
    • 12:00

      Sandvikens IF F04 Vit (borta) F-04


      14:00
    • 13:00

      Skutskärs IF FK F05 (hemma) F-05


      15:00
    • 14:00

      Strömsbro IF F04 orange (borta) F-05


      16:00
    • 15:00

      Sandvikens IF F04 Röd (borta) F-05


      17:00
    • 15:00

      Träning F-06


      16:00
    • 19:00

      Träning F-03


      20:00
  • 21Mån
    v.4
    • 17:30

      Match mot saik P-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:15
    • 19:00

      Träning F-03


      20:00
    • 20:00

      Träning Damlag


      21:00
  • 22Tis
    • 19:45

      Träning F-03


      21:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:00
  • 23Ons
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 18:45

      Träning F-04


      20:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:15
    • 20:00

      Träning P-05


      21:00
    • 20:30

      Träning Damlag


      22:00
  • 24Tor
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:00
  • 25Fre
    • Heldag

      Göransson Cup 2019 F-05

    • Heldag

      Göransson cup P-06

    • 00:00

      Göransson Cup 2019 F-06


      00:00
    • Heldag

      Göransson Cup 2019 P-05

    • Heldag

      Göransson Cup P-07

    • 16:00

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Göransson cup P-10


      00:00
    • 16:30

      Sandvikens IF Röd (hemma) P-09


      16:50
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Göransson cup P-09


      00:00
    • 18:00

      Göransson cup F-03


      19:00
    • 18:00

      Anmälan Fotboll 2019 P-04


      18:05
    • 18:35

      Sandvikens IF vit (hemma) P-09


      18:55
    • 22:45

      New Mill indians sk (hemma) F-03


      23:30
  • 26Lör
    • Heldag

      Göransson cup P-06

    • Heldag

      Göransson Cup 2019 P-05

    • Heldag

      Göransson cup P-10

    • Heldag

      Göransson cup P-09

    • 12:10

      Sandvikens IF P10 (hemma) P-09


      12:30
    • 12:35

      Sandvikens IF Blå (hemma) P-09


      12:55
    • 17:15

      Västerås BK 30 svart (borta) F-03


      17:45
    • 23:55

      Skutskär/Älvkarleby (borta) F-03


      00:25
  • 27Sön
    • Heldag

      Göransson cup P-06

    • Heldag

      Göransson Cup 2019 P-05

    • 00:00

      Göransson cup P-10


      19:00
    • 00:00

      Göransson cup P-09


      19:00
    • 16:00

      Träning P-05


      17:00
    • 16:00

      Träning P-04


      17:00
    • 18:45

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Träning F-04


      20:30
    • 19:00

      Träning F-03


      20:00
  • 28Mån
    v.5
    • 19:00

      Träning F-03


      20:00
    • 19:00

      Träning P-03


      20:15
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:15
  • 29Tis
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:15
    • 19:00

      Träning F-06


      19:45
    • 19:45

      Träning F-03


      21:00
    • 20:00

      Träning P-04


      21:00
  • 30Ons
    • 17:00

      Träning F-06


      18:00
    • 17:45

      Träning F-05


      19:00
    • 19:00

      Träning Damlag


      20:00
    • 20:00

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:15
  • 31Tor
    • 18:00

      Intressekoll säsong 2019 F-03


      19:00
    • 18:30

      Träning Damlag


      20:00
    • 20:00

      Träning P-03


      21:00