Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Uppåkra IF

Följ

Uppåkra IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
    • 10:00

      Träning U16


      11:30
    • 10:30

      Löberöds IF (borta) F06


      12:30
    • 12:00

      IF Lödde svart (borta) P11


      14:00
    • 15:00

      IK Pandora FF (hemma) F04/05


      17:00
  • 2Lör
    • 10:00

      Linero IF röd (borta) P08


      11:30
    • 10:00

      Lilla Torg FF svart (hemma) F09


      12:00
    • 10:00

      Lilla Torg FF grön (borta) P09


      12:00
    • 10:00

      Veberöds AIF (borta) P10


      11:15
    • 10:00

      Genarps IF (borta) F10/11


      11:30
    • 11:00

      Åkarps IF 2 (hemma) P11


      13:00
    • 11:00

      Åkarps IF 3 (hemma) P11


      13:00
    • 11:30

      Lunds FF vit (borta) P10


      13:30
    • 12:00

      Malmö FF Vit (hemma) F08


      14:00
    • 12:00

      Vellinge IF blå (hemma) P07


      14:00
    • 12:30

      IFK Klagshamn (hemma) F10/11


      13:30
    • 12:30

      Lag 2 träningsmatch P12


      14:00
    • 12:30

      Lag 1 Träningsmatch P12


      14:00
  • 3Sön
    • 09:30

      Lag 3 träningsmatch P12


      11:00
    • 10:00

      Träning P13


      11:00
    • 10:00

      Träning PF14


      11:00
    • 10:00

      Staffanstorp United FC vit (borta) P10


      11:15
    • 11:00

      Träning P12


      12:00
    • 11:00

      Träning F12/13


      12:00
    • 11:00

      Internmatch mot F12/13 F10/11


      12:00
    • 11:00

      Malmö City FC röd (hemma) P07


      13:00
    • 11:00

      Klågerups GoIF vit (hemma) P09


      13:00
    • 11:00

      Hyllie IK (borta) U16


      13:00
    • 11:30

      Åkarps IF 1 (borta) F09


      13:30
    • 12:00

      FC Bellevue 2 (borta) P09


      14:00
  • 4Mån
    v.19
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 5Tis
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:40
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
  • 6Ons
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:45

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning F08


      20:30
    • 19:00

      Träning F07


      20:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
  • 7Tor
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:40
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 09:30

      Bjärreds IF röd (borta) P11


      11:30
    • 10:00

      Veberöds AIF (borta) P07


      12:00
    • 10:00

      Harlösa IF (borta) P09


      12:00
    • 10:00

      Lunds BOIS vit (hemma) P08


      11:30
    • 10:00

      Askeröds IF (hemma) F10/11


      11:30
    • 10:00

      BK Höllviken (borta) F10/11


      11:00
    • 10:00

      GIF Nike grön (hemma) P11


      12:00
    • 11:30

      BK Höllviken röd (hemma) F09


      13:30
    • 11:30

      Lunds BK vit (hemma) P10


      13:30
    • 12:00

      GIF Nike röd (hemma) P09


      14:00
    • 12:00

      IF Limhamn Bunkeflo 2 (hemma) U16


      14:00
    • 12:45

      Veberöds AIF svart (borta) P11


      14:45
    • 14:00

      Lunds BK blå (borta) F07


      15:30
  • 10Sön
    • 10:00

      Träning PF14


      11:00
    • 10:00

      GIF Nike vit (hemma) P10


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch P12


      12:00
    • 10:00

      Träning P13


      11:00
    • 11:00

      Träning F12/13


      12:00
    • 11:30

      Bjärreds IF grön (hemma) P09


      13:00
    • 12:00

      FC Staffanstorp vit (borta) F08


      14:00
    • 13:00

      Klågerups GoIF (borta) P07


      15:00
    • 13:00

      Hyllie IK (borta) F04/05


      15:00
    • 14:00

      Oxie SK (borta) F09


      16:00
    • 15:00

      Malmö FF (hemma) F06


      17:00
  • 11Mån
    v.20
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 12Tis
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:40
  • 13Ons
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:45

      Träning P12


      19:00
    • 18:30

      Träningsmatch mot Nike med F09 F10/11


      20:00
    • 18:30

      Träningsmatch mot GIF Nike F09


      19:45
    • 19:00

      Träning F08


      20:30
    • 19:00

      Träning F07


      20:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
  • 14Tor
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:40
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 09:00

      GIF Nike röd (borta) P10


      11:00
    • 09:30

      Lunds BOIS (borta) P10


      11:30
    • 10:00

      Södra Sandby IF blå (hemma) F08


      12:00
    • 10:00

      Lilla Torg FF (hemma) F10/11


      11:00
    • 10:00

      Staffanstorp United FC vit (hemma) P07


      12:00
    • 10:00

      Åkarps IF 2 (borta) P10


      12:00
    • 10:00

      Staffanstorp United FC blå (hemma) P11


      12:00
    • 11:30

      Torns IF orange (hemma) P11


      13:30
    • 11:30

      Linero IF (borta) F10/11


      13:00
    • 12:00

      Malmö City FC svartvit (hemma) P09


      14:00
    • 12:00

      BK Olympic 2 (borta) U16


      14:00
    • 13:30

      Trelleborgs FF (borta) F09


      15:30
  • 17Sön
    • 10:00

      Svedala IF vit (hemma) F09


      12:00
    • 10:00

      Träning PF14


      11:00
    • 10:00

      Bjärreds IF vit (borta) P11


      12:00
    • 10:00

      Träning P13


      11:00
    • 10:00

      Match F12/13


      11:30
    • 10:00

      Husie IF vit (borta) P09


      12:00
    • 10:00

      Anderslövs BoIK/Skabersjö DFF (borta) F06


      12:00
    • 10:00

      Arlövs BI (hemma) P07


      12:00
    • 10:00

      Genarps IF (hemma) P09


      11:30
    • 12:15

      Träningsmatcher morBK Flagg P12


      14:00
    • 13:00

      Åkarps IF 1 (borta) P08


      15:00
    • 16:00

      Fortuna FF (hemma) F04/05


      18:00
  • 18Mån
    v.21
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 19Tis
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:40
  • 20Ons
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:45

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning F08


      20:30
    • 19:00

      Träning F07


      20:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
  • 21Tor
    • 10:30

      Södra Sandby IF (hemma) F07


      12:00
    • 12:00

      Träning U19


      13:30
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:40
  • 22Fre
    • 09:00

      Träning P08


      10:30
    • 09:00

      Träning P09


      10:30
    • 10:00

      Träning U16


      11:30
    • 11:00

      UIF - Eslöv P07


      13:00
  • 23Lör
    • 10:00

      Match F12/13


      11:30
    • 12:00

      Träningsmatcher P12


      14:00
      Skånebyn, Hjärup
      Samlingstid: 11:30
      Anteckning: Träningsmatcher mot LB07. 3 lag. 2 som spelar 12:00 ett lag 13:00.
  • 24Sön
    • 10:00

      Träning P13


      11:00
    • 10:00

      Träning PF14


      11:00
    • 11:00

      UIF - Eslöv P07


      13:00
    • 14:00

      Träning P08


      16:00
    • 14:00

      Motståndare (hemma) P09


      16:00
    • 15:00

      Träningsmatch mot Trelleborgs FF F04/05


      17:00
    • 15:00

      Glumslövs FF (hemma) F06


      17:00
    • 15:30

      Fotbollsgolf F08


      19:00
    • 16:00

      Träning U16


      17:30
  • 25Mån
    v.22
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 26Tis
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:40
  • 27Ons
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:45

      Träning P12


      19:00
    • 19:00

      Träning F08


      20:30
    • 19:00

      Träning F07


      20:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
  • 28Tor
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:40
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 29Fre
    • 16:45

      Målvaktsträning P10


      19:00
    • 17:00

      Träning Målvakter


      18:15
    • 17:00

      Målvaktsträning pass 3 F10/11


      18:15
    • 17:30

      Dalby GIF blå (borta) P07


      19:30
    • 18:30

      Träning Målvakter


      19:45
    • 18:30

      Klågerups GoIF (borta) F08


      20:30
    • 19:00

      FC Rosengård vit (borta) F06


      21:00
    • 19:00

      IF Lödde 2 (hemma) U16


      21:00
  • 30Lör
    • 09:30

      Svedala IF vit (borta) P11


      11:30
    • 09:30

      Torns IF svart (hemma) P10


      11:30
    • 10:00

      Dalby GIF 1 (hemma) P11


      12:00
    • 10:00

      Blentarps BK (borta) F10/11


      11:00
    • 10:00

      Torns IF (hemma) F10/11


      11:30
    • 10:15

      FC Rosengård 1917 blå (borta) P09


      12:00
    • 11:30

      Veberöds AIF svart (borta) F09


      13:30
    • 11:30

      Kävlinge GoIF (borta) P09


      13:30
    • 11:30

      BK Höllviken blå (hemma) P10


      13:30
    • 12:00

      Värpinge IF röd (hemma) P08


      13:30
    • 13:30

      IF Limhamn Bunkeflo L2 (borta) P07


      15:30
    • 15:00

      FC Staffanstorp (borta) F04/05


      17:00
  • 31Sön
    • 10:00

      Träning PF14


      11:00
    • 10:00

      Klågerups GoIF (hemma) P10


      12:00
    • 10:00

      Träning P13


      12:00
    • 10:00

      Kvarnby IK gul (hemma) P09


      12:00
    • 11:00

      Träning F12/13


      12:00
    • 11:30

      Dösjöbro IF (hemma) F09


      13:30
    • 12:00

      Träningsmatcher P12


      14:00
    • 12:30

      Svedala IF (borta) F07


      14:00
    • 14:00

      Dalby GIF 3 (borta) P11


      16:00