Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Uppåkra IF

Följ

Uppåkra IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.9
    • 10:00

      FC Bellevue-Uppåkra IF Svart P10


      12:00
    • 10:00

      Åkarps IF (borta) F07


      11:30
    • 10:30

      S Sandby F08/09 (borta) F08


      13:00
    • 11:00

      LImhamns FF Uppåkra IF grön P10


      12:00
    • 11:00

      Träning P12


      12:00
    • 11:30

      Glumslövs FF (borta) U19


      13:30
    • 12:00

      Oxie SK (hemma) P07


      13:30
    • 13:00

      Ledarmöte P09


      14:00
    • 13:20

      Träning P13


      14:20
    • 14:00

      Kvarnby IK (3) (borta) Damer, senior


      16:00
    • 15:00

      Teknologkårens IF LTH (6) (borta) Herrar, seniorer


      17:00
    • 16:00

      Träning F12/13


      17:00
  • 2Mån
    v.10
  • 3Tis
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Föräldramöte F10/11 Boka U-vallen


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:40
  • 4Ons
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 19:00

      Träning F08


      20:30
    • 19:00

      Träning F07


      20:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      21:00
  • 5Tor
    • 17:00

      STU 2020 intresseanmälan F06


      19:00
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning U16


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
    • 19:15

      Träningsmatch mot fc rosengård F06


      21:00
  • 6Fre
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
  • 7Lör
    • 08:00

      Tränarutb C-diplom Boka U-vallen


      17:00
    • 10:00

      Oxie SK F08/09 (borta) F08


      11:30
    • 12:00

      Träning PF14


      13:20
    • 12:00

      Borgeby FK (borta) F04/05


      14:00
    • 13:00

      Tygelsjö IK (6) (borta) Herrar, seniorer


      15:00
    • 14:40

      Träning F10/11


      16:00
    • 15:00

      Gärsnäs AIS (hemma) U16


      16:30
  • 8Sön
    • 10:00

      Motståndarlaget (hemma) P09


      11:30
    • 11:00

      F12/13-kick off Boka U-vallen


      14:00
    • 11:00

      Träning P12


      12:00
    • 11:00

      Föräldramöte F12/13


      12:00
    • 12:00

      Kickoff F12/13


      14:00
    • 13:00

      Försäljning av toa- och hushållspapper U16


      15:00
    • 13:20

      Träning P13


      14:20
    • 14:00

      GIF Nike (3) (borta) Damer, senior


      16:00
    • 14:00

      KSF Prespa Birlik (borta) U19


      16:00
  • 9Mån
    v.11
  • 10Tis
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:40
  • 11Ons
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 19:00

      Träning F07


      20:30
    • 19:00

      Träning F08


      20:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      21:00
    • 19:15

      Bilia-Cup möte Boka U-vallen


      20:30
  • 12Tor
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 13Fre
    • 19:00

      Hyllie IK (hemma) U19


      21:00
  • 14Lör
  • 15Sön
    • 11:00

      Träning F12/13


      12:00
    • 11:00

      Träning P12


      12:00
    • 13:20

      Träning P13


      14:20
    • 14:00

      Hyllie IK (3) (hemma) Damer, senior


      16:00
    • 16:45

      Träningsmatch FC Staffanstorp F06


      18:30
  • 16Mån
    v.12
  • 17Tis
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:40
  • 18Ons
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Spelformsträff 7-7 Boka U-vallen


      20:00
    • 19:00

      Träning F07


      20:30
    • 19:00

      Träning F08


      20:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      21:00
  • 19Tor
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      9-11-manna domarkurs Boka U-vallen


      21:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 20Fre
    • 16:55

      Träning P10


      18:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 18:00

      F09-övernattning Boka U-vallen


      23:59
  • 21Lör
  • 22Sön
    • 10:00

      Inställt (hemma) P08


      11:20
    • 10:00

      Träning P09


      12:00
    • 11:00

      Träning F12/13


      12:00
    • 11:00

      Träning P12


      12:00
    • 13:20

      Träning P13


      14:20
    • 16:00

      Träning U16


      17:30
  • 23Mån
    v.13
  • 24Tis
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:40
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
      Uppåkravallen
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F12/13


      18:45
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      3-5-7-domarkurs Boka U-vallen


      21:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 27Fre
  • 28Lör
    • Heldag

      Herrar - träningsläger Boka U-vallen

    • 09:00

      F07-Samkväm Boka U-vallen


      13:00
    • 10:00

      Internmatch mot F10 F09


      11:30
    • 10:00

      Träningsmatch F-09 F10/11


      11:30
    • 11:00

      Träningsmatch F12/13 F10/11


      12:00
    • 11:00

      Träning P10


      12:30
    • 11:00

      Internmatch F12/13


      12:00
  • 29Sön
    • 00:00

      Herrar - träningsläger Boka U-vallen


      21:00
    • 08:00

      Tränarutb. C-diplom Boka U-vallen


      17:00
    • 10:00

      Träning P13


      11:00
    • 11:00

      Träning F12/13


      12:00
    • 11:00

      Träning P12


      12:00
    • 13:00

      Motståndare (hemma) P09


      15:00
    • 13:00

      Internmatcher P08


      15:00
    • 16:00

      Träning F08


      17:30
    • 16:00

      Träning F07


      17:30
    • 16:00

      Träning U16


      17:30
  • 30Mån
    v.14
  • 31Tis
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F07


      19:30
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:40
    • 20:00

      Intresseanmälan målvaktsträning F09


      21:00