Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Uppåkra IF

Följ

Uppåkra IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
    • 10:00

      Motståndarlaget (hemma) P09


      11:30
    • 11:15

      Vellinge IF (borta) F10/11


      15:00
    • 13:00

      KRISTIANSTAD ARENA CUP FUTSAL 2020 F09


      18:00
    • 14:00

      Lunds BoIS (borta) U16


      16:00
  • 2Sön
    • 09:00

      Kickoff och fotografering F08


      12:00
    • 09:00

      F08 - Kick off Boka U-vallen


      12:00
    • 09:45

      Kickoff Extreme Zone P10


      13:00
    • 11:00

      BK Höllviken (borta) P07


      12:15
    • 12:00

      Planeringsmöte F07 Boka U-vallen


      13:00
    • 12:00

      Träning P11


      13:15
    • 12:30

      Kick off F07


      18:00
    • 13:20

      Träning P13


      14:20
    • 14:40

      Träning P12


      16:00
    • 16:00

      Träning F12/13


      17:00
    • 17:00

      Träning F09


      18:00
  • 3Mån
    v.6
  • 4Tis
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:40
    • 19:00

      Träning F06


      21:00
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:00
    • 19:00

      Träning F08


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      21:00
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 20:00

      Träning F07


      21:00
  • 6Tor
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      F06-föräldramöte Boka U-vallen


      19:30
    • 18:30

      Föräldramöte F06


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 7Fre
    • 17:00

      Tulpanutdelning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 18:00

      Träningsmatch mot Hyllie F04/05


      19:30
  • 8Lör
    • 08:00

      Motståndare (borta) P09


      11:30
    • 08:15

      Motståndare (borta) P09


      11:30
    • 10:00

      Malmö FF (hemma) F07


      11:20
    • 10:00

      Träningsmatch mot Malmö FF F09 (hemma) F09


      11:30
    • 11:15

      Motståndare (borta) P09


      14:30
    • 11:30

      Träningsmatch mot MFF F08 F08


      13:00
    • 12:00

      Träning PF14


      13:20
    • 12:00

      Eskilsminne IF (borta) U16


      14:00
    • 13:00

      Teknologkårens IF (hemma) Herrar, seniorer


      14:00
    • 14:40

      Träning F10/11


      16:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Träningsmatch mot LB07 (borta) F09


      11:15
    • 10:00

      Uif grön-Hittarp IK P10


      11:15
    • 10:15

      Romele Slutspel F06


      13:00
    • 11:00

      Träning P12


      12:00
    • 11:30

      Uif svart-Vellinge Blå P10


      12:45
    • 13:00

      Lunds FF (hemma) U19


      14:00
    • 15:30

      Skanör-Falsterbo IF (borta) P07


      16:30
    • 17:00

      Romelecupen F04/05


      19:00
  • 10Mån
    v.7
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:40
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 18:00

      Träning P08


      19:00
    • 19:00

      Träning F08


      20:00
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      21:00
    • 20:00

      Träning F07


      21:00
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 17:00

      Tulpanutdelning U16


      18:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 11:00

      Träning P12


      12:00
      Uppåkravalen 3C
    • 12:00

      Träning P11


      13:15
    • 13:20

      Träning P13


      14:20
    • 16:00

      Träning F12/13


      17:00
  • 17Mån
    v.8
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 08:45

      Sportlovscupen P12


      13:00
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 17:00

      Inneträning med P09 P10


      18:00
  • 22Lör
    • 12:00

      Träning PF14


      13:20
    • 12:45

      Sportlovscupen Eslöv P11


      20:15
    • 13:00

      Furulunds IK (hemma) Herrar, seniorer


      14:00
  • 23Sön
    • 13:20

      Träning P13


      14:20
    • 16:00

      Träning F12/13


      17:00
  • 24Mån
    v.9
  • 25Tis
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:40
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P12


      19:00
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      21:00
  • 27Tor
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:50

      Träning Damer, senior


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 28Fre
    • 17:00

      Träning P09


      18:00
    • 18:00

      Sparbanken Skåne Cup F06


      21:00
    • 19:00

      Hyllie IK (borta) F04/05


      21:00
  • 29Lör
    • 10:00

      Motståndarlaget (hemma) P09


      11:30
    • 11:00

      Gislöv IF (borta) U16


      13:00
    • 12:00

      Träning PF14


      13:20
    • 12:30

      Sparbanken Skåne Cup 2020 F09


      15:00
    • 14:00

      Sparbanken Skåne Cup P07


      22:00
    • 14:40

      Träning F10/11


      16:00