Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Uppåkra IF

Följ

Uppåkra IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
  • 2Fre
    • Heldag

      Eskilscupen F07

    • Heldag

      Eskilscupen P07

    • Heldag

      Eskilscupen P09

  • 3Lör
    • Heldag

      Eskilscupen P09

    • Heldag

      Eskilscupen P07

    • Heldag

      Eskilscupen F07

    • 10:00

      INTRESSE FÖRFRÅGAN P09


      14:00
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.32
  • 6Tis
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:45

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:40

      Träning Damer, senior


      21:00
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 16:00

      Träning P06


      17:30
    • 16:00

      Träning U15


      17:30
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:45

      Träning F10/11


      19:00
    • 17:45

      Träning F09


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Damer, senior


      21:00
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
  • 9Fre
  • 10Lör
    • Heldag

      Intresseanmälan CUP 10 aug P10

    • 07:00

      Ystads IF (hemma) P06


      17:00
    • 08:00

      Team Sportia Cup P08


      19:00
    • 09:50

      UIF F11 (födda 08) (hemma) F08


      18:00
    • 10:45

      Team Sportia Cup P10


      16:00
    • 10:45

      Team Sportia cup P10


      16:00
    • 12:00

      FC Hessleholm 1 (borta) F04/05


      14:00
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.33
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      FC Rosengård (borta) F04/05


      21:00
  • 13Tis
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F10/11


      19:00
    • 17:45

      Träning P09


      19:00
    • 17:45

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:40

      Träning Damer, senior


      21:00
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:45

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 19:00

      Träning Damer, senior


      21:00
  • 16Fre
    • 18:30

      Södra Sandby IF blå (hemma) U15


      20:30
    • 18:30

      Husie IF vit (borta) P08


      20:30
    • 18:30

      Motståndare (borta) P09


      19:30
  • 17Lör
    • 08:00

      Bilia cup F12/13


      17:00
    • 09:00

      Bilia Cup P12


      16:00
    • 11:00

      Liria IF (hemma) P09


      13:00
    • 11:00

      FC Rosengård 1917 röd (hemma) P07


      13:00
    • 12:00

      GIF Nike grön (borta) P10


      14:00
    • 13:00

      Bollkallar P07


      16:00
    • 14:00

      Södra Sandby IF (borta) Damer, senior


      16:00
    • 14:00

      Genarps IF (hemma) Herrar, seniorer


      16:00
  • 18Sön
    • 09:00

      FC Rosengård (borta) F09


      11:00
    • 09:00

      Uppåkra Bilia Cup Fotbollsskolan 2019


      15:00
    • 09:00

      Träning Boll o lek 2019


      10:00
    • 09:30

      Knattespel Lödde Cup omg 3 Uppåkra Grå P12


      13:00
    • 09:30

      Kulladals FF vit (borta) P10


      11:30
    • 10:00

      FC Staffanstorp vit (borta) F07


      11:15
    • 10:30

      GIF Nike blå (borta) P07


      12:30
    • 10:30

      Skurups AIF vit (borta) U15


      12:30
    • 11:00

      Värpinge IF vit (hemma) P09


      13:00
    • 11:00

      Träning P11


      12:00
    • 11:15

      Trelleborgs FF röd (borta) F10/11


      12:15
    • 12:00

      Backarnas FF (borta) F10/11


      13:00
    • 12:00

      FC Staffanstorp blå (borta) F08


      14:00
    • 12:00

      Hyllie IK svart (borta) P10


      14:00
    • 13:00

      Svalövs BK (hemma) U19


      15:00
    • 15:00

      Perstorp Bälinge IK/Röke IF (hemma) F04/05


      17:00
  • 19Mån
    v.34
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:45

      Träning P10


      19:00
    • 17:45

      Fair Play/Maskot Helsingborg P09


      21:00
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 20Tis
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F10/11


      19:00
    • 17:45

      Informationsmöte F08 F08


      19:00
    • 17:45

      F08-föräldramöte Boka U-vallen


      19:00
    • 17:45

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:15

      Match: Klågerup GOIF - UIF F06


      20:15
    • 18:40

      Träning Damer, senior


      21:00
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
  • 21Ons
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 17:45

      BK Höllviken (borta) F09


      19:45
    • 17:45

      Match mot Höllviken F08


      19:45
    • 17:45

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
  • 22Tor
    • 17:00

      Zecira - Anders H Boka U-vallen


      18:30
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:45

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 19:00

      Träning Damer, senior


      21:00
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 09:30

      Parkering Vendelsdagarna F04/05


      15:30
    • 09:30

      Bara GIF (hemma) F10/11


      10:30
    • 10:00

      GIF Nike (hemma) F09


      12:00
    • 10:00

      Oxie SK vit (hemma) P08


      12:00
    • 10:00

      Furulunds IK gul (hemma) F07


      11:30
    • 10:45

      Knattespel Lag Vit P11


      12:00
    • 11:00

      Vellinge IF (hemma) F10/11


      12:00
    • 11:00

      GIF Nike vit (hemma) P10


      13:00
    • 11:00

      Lunds SK (hemma) U15


      13:00
    • 12:00

      fest - damlaget Boka U-vallen


      23:59
    • 12:30

      IF Lödde svart (hemma) P10


      14:30
    • 13:45

      Bollkallar UIF-Smedstorp P10


      16:00
    • 14:00

      Spjutstorps IF (hemma) Damer, senior


      16:00
  • 25Sön
    • 08:45

      FC Bellevue 3 (borta) P09


      10:00
    • 09:00

      GIF Nike blå (borta) P09


      11:00
    • 09:00

      Träning Boll o lek 2019


      10:00
    • 09:30

      Knattespel Lag Grön P11


      11:30
    • 09:30

      STU U15


      12:30
    • 10:00

      IFK Klagshamn gul (borta) P08


      12:00
    • 10:00

      Träning F12/13


      11:00
    • 10:00

      Träning Fotbollsskolan 2019


      11:00
    • 10:00

      Träning P12


      11:00
    • 10:15

      Knattespel Lag Svart P11


      12:15
    • 11:00

      GIF Nike (hemma) F10/11


      12:00
    • 11:00

      Linero IF röd (hemma) F08


      13:00
    • 11:00

      GIF Nike röd (hemma) F09


      13:00
    • 11:00

      IFK Malmö FK 1 (hemma) P07


      13:00
    • 12:30

      Torns IF orange (borta) P07


      14:30
    • 12:30

      Åkarps IF 3 (hemma) P10


      14:30
    • 13:00

      Höörs IS (hemma) F06


      15:00
    • 14:00

      Stattena IF blå (borta) F04/05


      16:00
    • 16:00

      Höörs IS (borta) Oldboys


      18:00
    • 16:00

      Hyllie IK grönsvart (borta) U15


      18:00
  • 26Mån
    v.35
  • 27Tis
    • 17:30

      Föräldramöte F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      F07-föräldramöte Boka U-vallen


      19:00
    • 17:30

      Träning F10/11


      19:00
    • 17:45

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:40

      Träning Damer, senior


      21:00
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
  • 28Ons
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 17:45

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Liria IF (borta) P10


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
  • 29Tor
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:45

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 19:00

      Träning Damer, senior


      21:00
  • 30Fre
    • 18:15

      Bollkalleuppdrag P06


      20:45
    • 18:30

      Linero IF vit (hemma) U15


      20:30
    • 18:30

      Södra Sandby IF blå (borta) F08


      20:30
    • 19:00

      FC Möllan (hemma) Herrar, seniorer


      21:00
  • 31Lör
    • 09:00

      Husie IF svart (borta) P10


      11:00
    • 09:00

      Lödde Cup Omg 1 Lag Uppåkra Grön P12


      13:00
    • 09:45

      Lödde Cup omg 1 Lag Uppåkra Svart P12


      13:00
    • 10:00

      Bara GoIF (borta) P08


      12:00
    • 11:00

      Hörby FF (borta) F07


      13:00
    • 11:00

      Staffanstorp United FC blå (hemma) P07


      13:00
    • 11:00

      IF Limhamn Bunkeflo 2 (hemma) F09


      13:00
    • 11:00

      Heleneholms SK (hemma) P09


      13:00
    • 12:30

      Dösjöbro IF vit (hemma) P10


      14:30
    • 12:30

      Liria IF (hemma) P08


      14:30
    • 13:00

      Skurups AIF (borta) Damer, senior


      15:00
    • 15:00

      Stehags AIF (borta) U15


      17:00
    • 15:00

      Kullabygdens DFF (hemma) F04/05


      17:00