Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Uppåkra IF

Följ

Uppåkra IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.23
    • 08:00

      Skolan-Maggan Boka U-vallen


      00:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:45

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Föräldrarmöte - alt. 1 P06


      19:00
    • 18:00

      P06-föräldramöte Boka U-vallen


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 4Tis
    • Heldag

      Skolan-Maggan Boka U-vallen

    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F10/11


      19:00
    • 17:45

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 19:00

      Janstorps AIF (borta) Damer, senior


      21:00
    • 19:00

      Träffa F08 och utvärdera F11C F09


      20:00
  • 5Ons
    • 00:00

      Skolan-Maggan Boka U-vallen


      14:00
    • 14:00

      Mirko - examenfest Boka U-vallen


      22:00
    • 17:15

      Lunds BOIS (borta) F10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 17:35

      Träningsmatch mot Lunds BoIS F09


      19:00
  • 6Tor
    • 09:30

      Träning U15


      12:00
    • 10:00

      Fikaförsäljning Allsång för barn F07


      13:00
    • 13:00

      FC Staffanstorp (hemma) Damer, senior


      15:00
    • 15:00

      Stehags AIF (borta) U19


      17:00
    • 17:00

      Träning F04/05


      18:45
    • 19:00

      Träning Damer, senior


      21:00
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 09:00

      Lödde Cup omg 4 Uppåkra lag Grå P12


      12:30
    • 09:00

      Lödde Cup omg 4 Uppåkra lag Grön P12


      11:45
    • 09:30

      Dösjöbro IF 1 (borta) P12


      10:30
    • 09:30

      Åkarps IF 3 (hemma) P10


      11:30
    • 09:30

      Lunds BOIS (hemma) F10/11


      10:30
    • 09:30

      BARA GIF röd (hemma) P12


      10:30
    • 09:45

      Lödde cup omg 4 Uppåkra lag Vit P12


      12:30
    • 10:00

      FC Staffanstorp blå (hemma) F08


      12:00
    • 10:00

      FC Bellevue 2 (hemma) P09


      12:00
    • 10:00

      BK Höllviken (borta) F10/11


      11:00
    • 10:00

      Husie IF vit (borta) P07


      12:00
    • 10:15

      Lunds BK 2 (borta) P12


      12:00
    • 10:30

      Lödde Cup omg 4 Uppåkra lag Svart P12


      13:00
    • 10:30

      Träning UIF Minitennis


      11:30
    • 11:00

      Lunds BOIS röd (hemma) P10


      13:00
    • 11:00

      Lunds FF 1 (borta) P12


      12:00
    • 11:00

      Häljarps IF 2 (hemma) P12


      12:00
    • 11:00

      Lindeborgs FF 1948 (hemma) P10


      13:00
    • 11:30

      Träning UIF Minitennis


      12:30
    • 11:45

      GIF Nike 3 (hemma) P12


      12:45
    • 11:45

      IF Lödde Gul (borta) P12


      12:45
    • 12:00

      BK Höllviken vit (borta) F09


      14:00
    • 12:30

      Furulunds IK (hemma) P12


      13:30
    • 12:30

      Träning UIF Minitennis


      13:30
    • 13:00

      Husie IF (borta) Herrar, seniorer


      15:00
    • 13:00

      Boll-liseuppdrag F08


      16:00
    • 13:30

      Knattespel avslutning Lag Svart P11


      16:15
    • 13:30

      Knattespel avslutning Lag Vit P11


      16:15
    • 14:00

      Lunds FF vit (hemma) P07


      16:00
    • 14:00

      IK Wormo (borta) F06


      16:00
    • 14:00

      FC Staffanstorp (hemma) Damer, senior


      16:00
    • 14:15

      Knattespel avslutning Lag Grön P11


      17:00
    • 14:30

      FC Staffanstorp (borta) F04/05


      16:30
    • 14:30

      Staffanstorp United FC 2 (borta) U15


      16:30
  • 9Sön
    • 09:00

      Träning Boll o lek 2019


      10:00
    • 09:00

      Träning F12/13


      10:00
    • 09:00

      Motståndare (hemma) P09


      12:00
    • 10:00

      Träning Fotbollsskolan 2019


      11:00
    • 10:00

      Träning P12


      11:00
    • 10:00

      Skanör Falsterbo IF (borta) F09


      12:00
    • 10:00

      Skanör-Falsterbo IF (borta) F08


      12:00
    • 10:00

      Klågerups GoIF röd (hemma) P08


      12:00
    • 11:00

      Kulladals FF vit (hemma) P06


      13:00
    • 11:30

      Lunds BK vit (hemma) P08


      13:30
    • 12:30

      Lunds BOIS (hemma) U15


      14:30
    • 14:00

      Furulunds IK (hemma) Oldboys


      16:00
    • 15:00

      Kvarnby IK 3 (hemma) U19


      17:00
  • 10Mån
    v.24
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
    • 17:30

      Lagträff m föräldrar och syskon P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:45

      Träning P10


      19:00
    • 18:30

      Höörs IS (borta) F06


      20:30
    • 18:30

      Klågerups GoIF (borta) U15


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning F06


      19:00
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F10/11


      19:00
    • 17:45

      Sverige - Chile F09


      20:00
    • 17:45

      Träning F08


      20:00
    • 18:00

      IF Limhamn Bunkeflo 2 (hemma) F09


      20:00
    • 18:00

      LB07 (hemma) F08


      19:15
    • 18:00

      Torns IF svart (hemma) P09


      19:30
    • 18:00

      F08-Vm-match Boka U-vallen


      21:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:40

      Träning Damer, senior


      21:00
    • 19:15

      Eskilsminne IF (borta) F04/05


      21:15
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:45

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning F04/05


      20:30
    • 17:30

      Träning F06


      19:00
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:45

      Våravslutning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 19:30

      Janstorps AIF (9m) (hemma) Damer, senior


      21:30
  • 14Fre
    • 17:00

      Arlövs BI vit-Uppåkra vit P10


      18:30
    • 18:15

      Arlövs BI blå - Uppåkra grön P10


      19:45
    • 19:00

      Bara GoIF (hemma) U15


      21:00
    • 19:00

      Husie IF grön (borta) P06


      21:00
  • 15Lör
    • 09:30

      Bjärred-Uppåkra svart P10


      11:00
    • 09:30

      Genarps IF (hemma) F10/11


      10:30
    • 10:00

      Löberöds IF (borta) P07


      12:00
    • 11:30

      GIF Nike blå (hemma) F07


      12:45
    • 11:30

      Lunds FF svart (borta) P09


      13:00
    • 11:30

      IF Limhamn Bunkeflo 1 (borta) F08


      13:30
    • 12:00

      Lunds BK gul (borta) P09


      14:00
    • 13:00

      Klågerups GoIF (hemma) F06


      15:00
    • 14:00

      GIF Nike röd (hemma) P07


      16:00
    • 14:00

      Borgeby FK Vit (hemma) F09


      16:00
    • 14:00

      Borgeby FK (hemma) F10/11


      15:00
  • 16Sön
  • 17Mån
    v.25
    • Heldag

      Sommarfotbollen Boka U-vallen

    • 09:55

      UIF sommarfotboll F09


      14:00
    • 17:00

      F08/P08-avslutning Boka U-vallen


      19:00
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Sommaravslutning F08


      20:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 18Tis
    • Heldag

      Sommarfotbollen Boka U-vallen

    • 09:55

      UIF sommarfotboll F09


      14:00
    • 17:30

      Träning F06


      19:00
    • 18:40

      Träning Damer, senior


      21:00
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 19:00

      Stehags AIF (borta) U15


      21:00
    • 19:30

      Staffanstorp United FC 2 (hemma) U19


      21:30
  • 19Ons
    • 00:00

      Sommarfotbollen Boka U-vallen


      15:00
    • 09:55

      UIF sommarfotboll F09


      14:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      F06-föräldramöte Boka U-vallen


      20:00
    • 18:00

      Reklamutdelning P08


      19:00
    • 18:15

      Bollkalleuppdrag P06


      21:00
    • 19:00

      Liria IF (hemma) Herrar, seniorer


      21:00
    • 19:00

      Föräldramöte Gothia F06


      20:00
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 11:00

      Träning P11


      12:00
      Uppåkravallen
  • 24Mån
    v.26
    • 17:45

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning P09


      18:30
    • 17:45

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Träning F08


      19:00
  • 27Tor
    • 15:00

      Staketmpntering - Skånefestivalen U15


      16:00
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
  • 28Fre
    • 16:30

      P-vakter Skånefestivalen U15


      20:00
  • 29Lör
    • 15:00

      P-vakter Skånefestivalen U15


      20:00
  • 30Sön
    • 11:00

      Träning P11


      12:00
    • 13:00

      Staketnedplockning Skånefestivalen U15


      14:00