Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Uppåkra IF

Följ

Uppåkra IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2019

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
  • 2Tis
    • 17:30

      F10/11 föräldramöte Boka U-vallen


      18:30
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F06


      19:00
    • 17:30

      Träning F10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Föräldramöte F10/11


      18:30
    • 17:45

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:40

      Träning Damer, senior


      21:00
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
  • 3Ons
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:00

      Glumslövs FF 2 (borta) U19


      21:00
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 18:30

      Malmö IKF (hemma) U15


      20:30
    • 18:30

      Bollkallar P07


      21:00
    • 19:00

      Bara GoIF (hemma) Herrar, seniorer


      21:00
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 08:00

      LBKs 7manna kickoff P07


      13:00
    • 09:15

      Träningsmatcher P12


      11:30
    • 10:00

      GIF Nike (borta) F10/11


      12:00
    • 10:00

      Träning Fotbollsskolan 2019


      11:00
    • 11:00

      Träning P11


      12:00
    • 12:00

      P2011-föräldramöte Boka U-vallen


      14:00
    • 12:15

      Föräldramöte P11 - direkt efter söndagsträningen P11


      13:15
    • 13:00

      Ystads IF FF blå (borta) U15


      15:00
  • 8Mån
    v.15
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      P2010-Föräldramöte Boka U-vallen


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte P10 P10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 9Tis
    • 17:30

      Träning F06


      19:00
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F10/11


      19:00
    • 17:45

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Tränarfortbildning Supercoach F09


      20:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:30

      Husie IF (borta) Herrar, seniorer


      19:30
    • 18:40

      Träning Damer, senior


      21:00
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
  • 10Ons
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 18:00

      Uppstartsmöte för födda 2014 Boka U-vallen


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Furulunds IK (borta) Damer, senior


      21:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 11Tor
    • 17:30

      Träning F06


      19:00
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:45

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte F09


      19:30
    • 18:00

      F09 - föräldramöte Boka U-vallen


      19:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 19:00

      Träning Damer, senior


      21:00
  • 12Fre
    • 17:30

      Övernattning alt.1 F06


      00:00
    • 18:00

      F06 - övernattning Boka U-vallen


      19:00
  • 13Lör
    • 00:00

      Övernattning alt.1 F06


      11:00
    • 09:30

      Linero IF vit (hemma) P09


      11:30
    • 10:00

      Bara GoIF röd (borta) P10


      12:00
    • 10:00

      BK Höllviken blå (borta) P10


      12:00
    • 10:00

      Staffanstorp United FC orange (hemma) P10


      12:00
    • 10:00

      FC Staffanstorp blå (borta) F08


      12:00
    • 10:00

      Lunds BOIS (borta) F10/11


      11:00
    • 10:00

      Klågerups GIF (borta) F10/11


      11:00
    • 10:30

      Träning UIF Minitennis


      11:30
    • 11:00

      Lunds SK (borta) U15


      13:00
    • 11:00

      Bara GoIF (hemma) P07


      13:00
    • 11:00

      Harlösa IF (hemma) P09


      13:00
    • 11:30

      Träning UIF Minitennis


      12:30
    • 12:30

      Träning UIF Minitennis


      13:30
    • 12:30

      FC Rosengård (borta) F09


      14:30
    • 13:00

      Liria IF (borta) Herrar, seniorer


      15:00
    • 14:00

      Boll-lisor vid damernas seriematch F07


      16:00
    • 14:00

      Lunds SK (hemma) Damer, senior


      16:00
    • 14:00

      Dösjöbro IF (borta) F06


      16:00
    • 14:00

      Dösjöbro (borta) F07


      15:30
    • 15:00

      Sankt Olofs IF/Kiviks AIF (hemma) U15


      17:00
    • 16:00

      damlaget Boka U-vallen


      23:59
  • 14Sön
    • 09:00

      Träning F12/13


      10:00
    • 10:00

      Träning Fotbollsskolan 2019


      11:00
    • 10:00

      Träning P12


      11:00
    • 11:00

      Motståndare (hemma) P09


      12:00
    • 11:00

      Träning P11


      12:00
    • 11:00

      Furulunds IK gul (hemma) P06


      13:00
    • 11:00

      Lunds BOIS röd (borta) P08


      13:00
    • 11:00

      Husie IF vit (hemma) P08


      13:00
    • 11:30

      Oxie SK vit (borta) F09


      13:30
    • 11:30

      Oxie SK (borta) F08


      13:30
    • 12:30

      BK Landora (hemma) U19


      14:30
    • 15:00

      Stattena IF blå (hemma) F04/05


      17:00
    • 17:00

      FC Trelleborg vit (borta) P07


      19:00
  • 15Mån
    v.16
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
      Uppåkavallen 2a
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 16Tis
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F06


      19:00
    • 17:30

      Träning F10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:45

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:30

      Trollenäs IF röd (borta) P06


      20:30
    • 18:40

      Träning Damer, senior


      21:00
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 19:30

      Hammenhögs IF (9m) (hemma) Damer, senior


      21:30
  • 17Ons
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 18Tor
    • 17:30

      Träning F06


      19:00
    • 17:45

      Träning F09


      19:00
    • 18:30

      Lunds SK (borta) Herrar, seniorer


      20:30
    • 18:30

      Häljarps IF (borta) U19


      20:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 09:00

      Träning F12/13


      10:00
    • 09:30

      Staffanstorp United FC svart (hemma) P10


      11:30
    • 10:00

      Träning P12


      11:00
    • 10:15

      Knattespel omgång 1 Lag Vit P11


      13:00
    • 11:00

      Torns IF orange (hemma) P10


      13:00
    • 11:00

      Bjärreds IF grön (hemma) P07


      13:00
    • 11:00

      Backarnas FF (hemma) F08


      13:00
    • 11:00

      Oxie SK (hemma) F10/11


      12:00
    • 16:00

      Damallsvenskan: FC Rosengård - Kristianstad F09


      19:00
  • 22Mån
    v.17
    • 09:30

      Knattespel omgång 1 Lag Grön P11


      12:15
    • 10:00

      Lunds FF grön (borta) P09


      12:00
    • 10:15

      Knattespel omgång 1 Lag Svart P11


      12:15
    • 11:00

      Hyllie IK (hemma) F07


      12:30
    • 11:00

      IF Limhamn Bunkeflo 1 (hemma) F08


      13:00
    • 13:00

      GIF Nike röd (hemma) F09


      15:00
    • 14:00

      Bjärreds IF orange (borta) P09


      16:00
    • 14:00

      IF Lödde gul (hemma) P08


      16:00
    • 14:00

      Värpinge IF (borta) P10


      16:00
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 23Tis
    • 17:30

      Träning F06


      19:00
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F10/11


      19:00
    • 17:45

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:40

      Träning Damer, senior


      21:00
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
  • 24Ons
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:15

      IK Pandora FF (hemma) F04/05


      21:15
  • 25Tor
    • 17:30

      Träning F06


      19:00
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:45

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 19:00

      Träning Damer, senior


      21:00
    • 19:00

      Uppåkra samfällighet Boka U-vallen


      21:45
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 09:00

      Lödde Cup omg 1 Uppåkra Lag Grön P12


      12:30
    • 09:30

      BARA GIF Grön (borta) P12


      10:30
    • 09:45

      Lödde Cup omg 1 Uppåkra lag Svart P12


      12:30
    • 10:00

      Lunds FF vit (borta) P08


      12:00
    • 10:00

      Genarps IF svart (borta) P09


      11:00
    • 10:00

      Hörby FF vit (borta) P10


      12:00
    • 10:15

      GIF Nike 5 (borta) P12


      11:15
    • 10:30

      Träning UIF Minitennis


      11:30
    • 11:00

      Kulladals FF (borta) F07


      12:30
    • 11:00

      Dalby GIF (borta) P07


      13:00
    • 11:00

      FC Rosengård 1917 röd (hemma) P07


      13:00
    • 11:00

      Lunds BoIS 1 (hemma) P12


      12:00
    • 11:30

      Klågerups GoIF (borta) F08


      13:30
    • 11:30

      IF Limhamn Bunkeflo 1 (borta) F09


      13:30
    • 11:30

      Träning UIF Minitennis


      12:30
    • 11:45

      Lunds BoIS 2 (hemma) P12


      12:45
    • 12:30

      Träning UIF Minitennis


      13:30
    • 13:00

      Lunds FF svart (hemma) P10


      15:00
    • 13:00

      Dalby GIF (hemma) F10/11


      14:00
    • 14:00

      Dalby GIF blå (borta) P09


      16:00
    • 14:00

      Lunds FF grön (borta) F06


      16:00
    • 14:00

      Teknologkårens IF LTH (hemma) Herrar, seniorer


      16:00
    • 14:00

      DFK Borgeby 09 (hemma) Damer, senior


      16:00
  • 28Sön
    • 09:00

      GIF Nike blå (borta) P10


      11:00
    • 09:00

      Träning F12/13


      10:00
    • 09:00

      Träning Boll o lek 2019


      10:00
    • 09:30

      Lödde Cup omg 1 Uppåkra lag Vit P12


      11:30
    • 09:30

      STU U15


      12:30
    • 10:00

      Träning Fotbollsskolan 2019


      11:00
    • 10:00

      Skanör-Falsterbo IF (borta) F10/11


      11:00
    • 10:00

      Åkarps IF 1 (borta) P12


      11:00
    • 10:45

      Kävlinge GIF (hemma) P12


      11:45
    • 11:00

      Träning P11


      12:00
    • 11:00

      Dalby GIF (hemma) P06


      13:00
    • 12:00

      Veberöds AIF svart (hemma) P08


      14:00
    • 12:00

      Backarnas FF (hemma) F09


      13:00
    • 12:00

      Lilla Torg FF (hemma) F08


      14:00
    • 17:00

      IFK Osby (hemma) F04/05


      19:00
    • 17:00

      Stehags AIF (borta) Oldboys


      19:00
  • 29Mån
    v.18
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:30

      Hörby FF (hemma) U15


      21:30
  • 30Tis