Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Uppåkra IF

Följ

Uppåkra IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 09:00

      Träning F12/13


      10:00
    • 10:00

      Motståndarlaget (hemma) P09


      11:00
    • 10:00

      Motståndarlaget (hemma) P09


      11:00
    • 11:00

      Träning Fotbollsskolan 2019


      12:20
    • 11:00

      Träning P11


      12:00
    • 11:00

      FC Rosengård (hemma) P07


      12:00
    • 12:00

      GIF Nike - B (hemma) P06


      13:30
    • 12:00

      Träning P12


      13:00
    • 13:45

      Gyacupen i Eslöv F07


      18:00
    • 14:00

      FC Rosengård (hemma) U15


      16:00
    • 14:00

      Kvarnby IK (4) (borta) Damer, senior


      16:00
    • 14:00

      Hyllie IK (borta) F04/05


      16:00
  • 4Mån
    v.10
  • 5Tis
    • 17:30

      Träning F06


      19:00
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:45

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 19:00

      Träning Damer, senior


      21:00
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 19:00

      Föräldrarmöte P09


      20:00
    • 19:00

      P09 - Föräldramöte Boka U-vallen


      21:00
  • 6Ons
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
  • 10Sön
    • 09:00

      Träning F12/13


      10:00
    • 09:30

      Träning P12


      10:30
    • 09:30

      Träning Fotbollsskolan 2019


      10:30
    • 11:00

      Träning P11


      12:00
    • 11:00

      Vinterserien F08


      12:30
    • 11:00

      Fortuna FF (hemma) F09


      12:15
    • 11:00

      Vellinge IF (hemma) P07


      12:00
    • 11:00

      Svalövs BK (borta) U19


      13:00
    • 13:00

      Fortuna FF (borta) F07


      14:15
    • 13:30

      IF Limhamn Bunkeflo (borta) F04/05


      15:30
    • 14:00

      Dalby GIF/Genarps IF (3) (hemma) Damer, senior


      16:00
    • 14:00

      BK Höllviken (hemma) U15


      16:00
  • 11Mån
    v.11
  • 12Tis
    • 17:30

      Träning F06


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:45

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 19:30

      Dösjöbro IF (hemma) Damer, senior


      21:00
  • 13Ons
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
  • 14Tor
    • 17:30

      Träning F06


      19:00
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:45

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 19:00

      Träning Damer, senior


      21:00
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 08:00

      Ledarkurs C-diplom Boka U-vallen


      17:00
      Uppåkravallen
      Anteckning: Ragge
    • 10:00

      F07 sova över Boka U-vallen


      00:00
    • 10:00

      Träningsturnering på hemmaplan - dag 2 F09


      13:00
    • 10:00

      Hyllie IK (borta) P06


      11:30
    • 10:30

      Träning UIF Minitennis


      11:30
    • 11:30

      Träning UIF Minitennis


      12:30
    • 12:00

      Spjutstorps IF (2) (borta) Damer, senior


      14:00
    • 12:30

      Träning UIF Minitennis


      13:30
    • 13:00

      Hemmaläger med övernattning på Uppåkravallen F07


      00:00
    • 14:00

      FC Staffanstorp (hemma) F04/05


      16:00
  • 17Sön
    • 00:00

      F07 sova över Boka U-vallen


      14:00
    • 00:00

      Hemmaläger med övernattning på Uppåkravallen F07


      13:00
    • 09:00

      Träning F12/13


      10:00
    • 10:00

      Träning Fotbollsskolan 2019


      11:00
    • 10:00

      Träning P12


      11:00
    • 10:00

      Motståndarlaget (hemma) P09


      11:00
    • 11:00

      IK Wormo (hemma) F07


      12:15
    • 11:00

      Bunkeflo FF (hemma) P08


      13:00
    • 11:00

      Motståndarlaget (hemma) P09


      12:00
    • 11:00

      Träning P11


      12:00
    • 12:00

      Bara GoIF (borta) U15


      14:00
    • 13:00

      Trollenäs IF (hemma) U19


      15:00
  • 18Mån
    v.12
  • 19Tis
    • 17:30

      Träning F06


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:45

      Träning F09


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 19:00

      Träning Damer, senior


      21:00
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
  • 20Ons
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:00

      Träningsläger U19


      19:00
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 09:00

      Träning F12/13


      10:00
    • 09:00

      Motståndarlaget (borta) P09


      11:00
    • 10:00

      Träning P12


      11:00
    • 10:00

      Träning Fotbollsskolan 2019


      11:00
    • 10:00

      GIF Nike (borta) P06


      11:30
    • 11:00

      Träning F10/11


      12:00
    • 11:00

      Träning P11


      12:00
    • 14:45

      Motståndarlaget (hemma) P09


      16:15
  • 25Mån
    v.13
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Domarekurs 9-11-manna Boka U-vallen


      21:00
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:30

      Träning P06


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning Herrar, seniorer


      20:30
    • 19:15

      Ungdomsledarmöte F09


      21:00
    • 19:15

      U-MÖTE Boka U-vallen


      20:30
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 00:00

      Teambuilding damlaget Boka U-vallen


      23:00
    • Heldag

      Teamdag Damer, senior

    • 09:00

      Sammandrag GRLPWR VinterCup 2018/19 F09


      13:00
    • 09:00

      Avslutning vinterserien F08


      13:30
    • 09:40

      Avslutning GRLPWR Vintercup i Helsingborg F07


      13:30
    • 10:30

      Träning UIF Minitennis


      11:30
    • 11:00

      Svedala IF (hemma) U19


      12:00
    • 11:30

      Träning UIF Minitennis


      12:30
    • 12:00

      Stehags AIF (hemma) U15


      13:30
    • 12:30

      Träning UIF Minitennis


      13:30
    • 13:00

      Träningsmatch mot FC Rosengård F04/05


      15:00
    • 14:00

      Lunds BoIS (hemma) Herrar, seniorer


      15:00
    • 16:00

      Träningsmatch Klågerups GIF F06


      18:00
  • 31Sön
    • 08:00

      Ledarutb. C-diplom Boka U-vallen


      17:00
    • 09:00

      Träning F12/13


      10:00
    • 09:15

      Cup P10


      12:30
    • 10:00

      Träning P12


      11:00
    • 11:00

      Träning P11


      12:00
    • 12:00

      Dösjöbro IF (borta) U15


      13:00
    • 12:45

      Cup P10


      15:30
    • 12:45

      Cup P10


      15:30