Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Uppåkra IF

Följ

Uppåkra IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:30

      Hyllie IK (hemma) F06


      20:30
    • 18:40

      Träning Damer, senior


      21:00
    • 19:00

      U-ledarmöte Boka U-vallen


      20:30
    • 19:00

      UIF - ledarmöte 1/10 kl.19.00 F09


      21:00
    • 19:15

      Eskilsminne IF 2 (borta) U19


      21:15
    • 19:30

      Sjöbo IF (hemma) Damer, senior


      21:30
  • 2Ons
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 17:45

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
  • 3Tor
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 19:00

      Träning Damer, senior


      21:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 08:30

      Knattespel Lödde Cup Uppåkra Grön P12


      13:00
    • 08:30

      Knattespel Lödde Cup Uppåkra VIT P12


      13:00
    • 09:15

      Knattespel Lödde Cup Uppåkra Grå P12


      13:00
    • 09:15

      Knattespel Lödde Cup Uppåkra Svart P12


      13:00
    • 10:00

      Lilla Torg FF vit (borta) P10


      12:00
    • 10:00

      Lunds BK vit (borta) P10


      12:00
    • 11:00

      IF Limhamn Bunkeflo L1 (hemma) P10


      13:00
    • 11:00

      Knattespel F12/13


      15:00
    • 11:00

      FC Champions F08


      13:00
    • 11:00

      FC Champions (hemma) F09


      13:00
    • 11:00

      Arlövs BI vit (hemma) P09


      12:30
    • 12:00

      Knattespel F12/13


      12:00
    • 12:00

      Lunds FF grön (borta) F06


      17:00
    • 12:00

      Bjärreds IF gul (hemma) P07


      14:00
    • 12:30

      Oxie SK vit (hemma) F10/11


      13:30
    • 14:00

      Bästa 4:a i Div.6 (borta) Herrar, seniorer


      16:00
    • 14:15

      Knattespel avslutning Lag Grön P11


      17:00
    • 14:30

      Bjärreds IF grön (borta) U15


      16:30
    • 15:00

      Furulunds IK (hemma) Damer, senior


      17:00
    • 15:00

      Knattespel avslutning Lag Vit P11


      17:00
    • 15:00

      Knattespel avslutning Lag Svart P11


      17:00
  • 6Sön
    • 09:00

      Träning Boll o lek 2019


      10:00
    • 10:00

      Träning F12/13


      11:00
    • 10:00

      Träning P13


      11:00
    • 11:00

      FC Staffanstorp blå (hemma) F08


      13:00
    • 11:00

      Lunds BK gul (hemma) P09


      13:00
    • 11:00

      Eslövs BK vit (hemma) U15


      13:00
    • 11:00

      IF Limhamn Bunkeflo L3 (hemma) P07


      13:00
    • 11:30

      Skanör Falsterbo IF svart (borta) P08


      13:30
    • 11:30

      Motståndare (borta) P09


      13:00
    • 12:00

      Dop - Gustav Klippel Boka U-vallen


      17:00
    • 12:30

      IF Limhamn Bunkeflo 2 (hemma) F09


      14:30
    • 14:00

      Backarnas FF (hemma) F10/11


      15:00
    • 15:00

      Höörs IS (hemma) Oldboys


      17:00
  • 7Mån
    v.41
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:45

      Träning P10


      19:00
    • 18:30

      Klågerups GoIf (borta) P08


      19:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 8Tis
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 19:30

      Hittarps IK 2 (hemma) Damer, senior


      21:30
  • 9Ons
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 17:45

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
  • 10Tor
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
      Uppåkravallen
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
    • 19:15

      Seriematch mot Fortuna F04/05


      21:00
    • 19:30

      Lunds SK (hemma) Damer, senior


      21:30
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 10:00

      Malmö City FC gul (borta) P07


      12:00
    • 10:00

      Kvarnby IK gul (borta) P09


      11:30
    • 10:00

      Linero IF röd (borta) F08


      12:00
    • 11:00

      Matcher helgen P08


      14:00
    • 11:00

      Malmö City FC vit (hemma) P08


      12:15
    • 11:00

      Staffanstorp United FC 3 (hemma) U15


      13:00
    • 11:00

      Hörby FF svart (hemma) P10


      13:00
    • 11:00

      FC Möllan (hemma) P10


      13:00
    • 11:30

      IF Limhamn Bunkeflo 1 (borta) F09


      13:30
    • 12:00

      Bollkallar P07


      15:00
    • 14:00

      9:an Div.5 Sydvästra (borta) Herrar, seniorer


      16:00
    • 15:00

      FC Staffanstorp (borta) F06


      17:00
  • 13Sön
    • 09:00

      Träning Boll o lek 2019


      10:00
    • 09:00

      Bara GIF (borta) F10/11


      10:00
    • 09:30

      Kulladals FF blå (borta) P10


      11:30
    • 10:00

      Träning F12/13


      11:00
    • 10:00

      Träning P13


      11:00
    • 10:00

      Träning P12


      11:00
    • 10:00

      Linero IF röd (borta) P09


      12:00
    • 10:00

      GIF Nike blå (borta) U15


      12:00
    • 11:00

      Dösjöbro IF (hemma) F07


      12:15
    • 11:00

      Kulladals FF (borta) F09


      13:00
    • 11:00

      Kulladal FF F08


      12:30
    • 12:30

      Kvarnby IK röd (borta) P07


      14:30
    • 13:00

      FC Staffanstorp (hemma) F04/05


      15:00
    • 13:00

      Torns IF (hemma) Oldboys


      15:00
    • 14:00

      Lilla Torg FF svart (borta) F10/11


      15:00
    • 15:00

      Oldboys - samkväm/mat Boka U-vallen


      18:00
    • 15:00

      Dösjöbro IF (borta) U19


      17:00
    • 16:00

      FC Rosengård-Linköping F09


      18:00
  • 14Mån
    v.42
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:45

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
  • 15Tis
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 19:00

      Janstorp (borta) Damer, senior


      21:00
  • 16Ons
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 17:45

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
  • 17Tor
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 18Fre
    • 17:30

      Övernattning klubbstugan P07


      00:00
    • 18:00

      P07-övernattning Boka U-vallen


      00:00
  • 19Lör
    • 00:00

      Övernattning klubbstugan P07


      10:00
    • 00:00

      P07-övernattning Boka U-vallen


      12:00
    • 09:00

      TRELLEBORG INVITATIONAL CUP F09


      15:30
    • 14:00

      Yngsjö IF (borta) Herrar, seniorer


      16:00
    • 15:00

      Löberöds IF (borta) F06


      17:00
    • 16:00

      Hyllie IK grönsvart (borta) U15


      18:00
  • 20Sön
    • 09:00

      Träning Boll o lek 2019


      10:00
    • 10:00

      Träning F12/13


      11:00
    • 10:00

      Träning P13


      11:00
    • 10:00

      Träning P12


      11:00
    • 11:00

      Träning F10/11


      12:00
    • 11:00

      Träning P11


      12:00
    • 13:00

      Ödåkra IF (hemma) U19


      15:00
    • 15:00

      FCR Match F07


      17:00
  • 21Mån
    v.43
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning F10/11


      18:30
    • 17:30

      Träning F09


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:45

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
  • 22Tis
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F10/11


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
  • 23Ons
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 19:00

      Träning F08


      20:00
    • 19:00

      Träning F04/05


      20:45
    • 20:00

      Träning F07


      21:00
  • 24Tor
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning U15


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      18:30
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 08:45

      Motståndarlag (borta) P09


      16:00
    • 09:00

      Intresseanmälan CUP P10


      16:00
    • 09:15

      Träningsmatch P10


      12:00
    • 09:15

      Träningsmatch P10


      12:00
    • 09:15

      Motståndarlag (borta) P09


      16:30
    • 12:00

      Magnus samling Boka U-vallen


      23:00
    • 13:00

      Bollkalle P08


      16:00
    • 14:00

      BK Landora (borta) U19


      16:00
    • 14:00

      Yngsjö IF (hemma) Herrar, seniorer


      16:00
  • 27Sön
    • 09:00

      Träning Boll o lek 2019


      10:00
    • 09:00

      Staffanstorp United (hemma) P06


      17:00
    • 10:00

      Träning P12


      11:00
    • 10:00

      Träning P13


      11:00
    • 11:00

      Träning P11


      12:00
    • 11:00

      Träning F10/11


      12:00
    • 13:00

      Husie IF (hemma) F04/05


      15:00
    • 16:00

      Träning F12/13


      17:00
    • 17:00

      Träning F09


      18:00
    • 18:45

      Träning U15


      20:00
  • 28Mån
    v.44
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:45

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30
  • 29Tis
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
  • 30Ons
    • 17:30

      Träning P11


      18:30
    • 17:30

      Träning P08


      19:00
    • 17:30

      Träning P07


      19:00
    • 17:45

      Träning P10


      19:00
    • 19:00

      Träning F08


      20:00
    • 20:00

      Träning F07


      21:00
  • 31Tor
    • 17:30

      Träning F07


      19:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F09


      19:00
    • 19:00

      Träning U19


      20:30