Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Unik BK

Följ

UNIK bandy

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Unik BK
Välj sektion/lag

Mars 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
    • 17:00

      Kiosk på A-lags match P-09


      21:00
    • 19:00

      Karlsborg (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 08:00

      Låneslip 2 Skridskoslipar


      00:00
    • 09:45

      Bandykuls poolspel 2 F09-10


      13:00
    • 10:00

      Bandykuls poolspel P-10


      13:00
    • 10:00

      poolspel stockholmserien P-07


      12:00
    • 13:00

      Poolspel P-09


      16:00
    • 15:15

      SIF Norrtelje (hemma) P16


      17:15
    • 16:00

      GT76 (borta) A-lag Herrar


      18:00
  • 4Mån
    v.10
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 08:30

      Mälarenergicup Västerås F06-08


      13:30
    • 09:30

      Träning P-06


      10:45
    • 11:55

      Träning P-08


      13:05
    • 12:00

      Träning P-09


      13:00
    • 15:00

      Stockholmsserien-Helenelund P-10


      17:15
  • 10Sön
    • 11:15

      Träningsmatch 11-manna P-07


      12:30
    • 11:15

      Träning P-06


      13:45
    • 12:00

      Edsbyns IF Bandyförening (borta) Juniorlag Herrar


      14:00
    • 12:30

      Hammarby IF (borta) P16


      14:30
    • 15:00

      Workshop Bredd och Kvalitet + Ledarmatch Ungdomssektionen


      20:00
    • 15:00

      GT76 (hemma) A-lag Herrar


      17:00
  • 11Mån
    v.11
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 18:00

      Avslutning F09-10 Klubblokalen


      22:00
    • 18:30

      Säsongsavslutning med Pizza och Film F09-10


      21:00
    • 18:55

      Träning P-08


      20:20
      Relitahallen (Gränby, Uppsala)
      Anteckning: Istid 19-20:15, halvplan. P07 har andra halvan.
    • 19:00

      Träning P-07


      20:15
    • 20:15

      Träning P16


      21:30
  • 16Lör
    • 06:30

      Träningscup i Söderhamn P-06


      21:00
    • 09:15

      Föräldramatch P-07


      10:30
    • 10:45

      Föräldrar vs barn OBS TIDEN P-09


      11:45
    • 11:30

      11 Manna Poolspel i Västerås F06-08


      18:30
    • 18:00

      Resursinventering F09-10


      18:05
    • 18:00

      Lokalbokning Klubblokalen


      00:00
  • 17Sön
    • 00:00

      Lokalbokning Klubblokalen


      14:00
    • 19:00

      Poolspel Stockholmsserien P-07


      21:00
  • 18Mån
    v.12
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 13:45

      Avslutning P-08


      16:30
  • 25Mån
    v.13
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 18:00

      Avslutning med bowling P-10


      19:30
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 11:30

      Avslutning Juniorlag Herrar


      23:00
    • 12:00

      Flytt/renovering av klubblokalen F06-08


      15:00
    • 18:00

      Flytt/renovering av klubblokalen F06-08


      19:00
  • 31Sön