Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Unik BK

Följ

UNIK bandy

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.5
    • 19:30

      IK Sirius BK (hemma) P-06


      20:30
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 09:00

      Poolspel P-09


      13:00
    • 11:30

      Intresseanmälan Poolspel Studenternas 3 februari F09-10


      13:30
    • 11:30

      Poolspel UNIK arrangerar F09-10


      13:30
    • 11:45

      Kallelse UNIK F0910 poolspel F09-10


      13:30
    • 14:00

      IK Sirius svart (hemma) P16


      16:00
    • 16:00

      GT76/Huddinge Gul (hemma) P-06


      17:15
  • 4Mån
    v.6
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 10:00

      Lokalbokning Klubblokalen


      14:00
    • 10:30

      Träning F06-08


      13:00
    • 12:00

      Träning P-09


      13:00
    • 13:30

      Helenelunds IK (hemma) P-06


      14:30
    • 14:00

      Vårt Poolspel P-08


      19:30
  • 10Sön
    • 10:45

      Poolspel F06-08


      12:45
    • 10:45

      UNIKs poolspel F06-08


      12:45
    • 13:00

      poolspel stockholmserien P-07


      15:00
    • 13:00

      Uppsala BOIS (hemma) P16


      15:00
    • 13:00

      Rättvik U (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 15:00

      Västanfors IF BK (borta) Juniorlag Herrar


      17:00
  • 11Mån
    v.7
    • 15:55

      Träning P-08


      17:20
    • 17:15

      Träning P-07


      18:45
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 19:00

      Träning Juniorlag Herrar


      19:00
      Studan bana 2
      Samlingstid: 18:00
    • 19:00

      Träning P16


      20:15
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 11:45

      Träning P-07


      12:45
    • 12:00

      PoolspelKarlstad F06-08


      15:00
    • 12:00

      Hammarby IF BF (borta) P-06


      13:00
    • 13:30

      Stockholmsserien-Norrtälje P-10


      16:00
    • 17:00

      Falu BS Bandy (hemma) Juniorlag Herrar


      19:00
  • 17Sön
    • 09:00

      11-manna match med Sirius P-07


      10:00
    • 12:30

      Kiosktjänst UNIKs A-lagsmatch P-06


      15:30
    • 13:45

      Liljans SK (hemma) A-lag Herrar


      15:45
  • 18Mån
    v.8
    • 15:55

      Träning P-08


      17:20
    • 17:15

      Träning P-07


      18:45
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 19:00

      Träning P16


      20:15
    • 20:45

      Träning A-lag Herrar


      22:00
  • 19Tis
    • 16:00

      Träning P-07


      17:00
    • 18:45

      Träning P16


      20:00
    • 19:00

      Broberg U (hemma) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Kolla på A-lagsmatch P-07


      21:00
  • 20Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 19:30

      11-mannamatch med BoIS P-07


      20:30
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.9
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
  • 28Tor