Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Unik BK

Följ

UNIK bandy

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.1
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
  • 5Lör
    • 10:00

      Stockholmsserien-Uppsala P-10


      12:30
    • 12:00

      Träning F06-08


      13:00
    • 12:00

      Träning P-09


      13:00
    • 15:30

      Hammarby IF BF (hemma) P-06


      16:30
    • 17:30

      Skutskärs IF (borta) A-lag Herrar


      19:00
  • 6Sön
  • 7Mån
    v.2
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 20:00

      Spånga/Bromstens BK (borta) P16


      22:00
  • 12Lör
    • 08:50

      Slipning P-08


      09:00
    • 09:10

      Poolspel P-08


      15:00
    • 12:00

      Träning F06-08


      13:00
    • 12:00

      Träning P-09


      13:00
    • 12:00

      Sif Norrtelje (hemma) P-06


      13:00
    • 13:30

      Stockholmsserien -Helenelund P-10


      16:00
    • 14:00

      Lokalbokning Klubblokalen


      00:00
  • 13Sön
    • 00:00

      Lokalbokning Klubblokalen


      12:00
    • 09:20

      Poolspel F09-10


      11:20
    • 09:20

      Intresseanmälan Poolspel Västerås F09-10


      11:20
    • 09:30

      Poolspel F09-10


      11:20
    • 12:30

      poolspel stockholmserien P-07


      15:10
      Gubbängens IP
      Samlingsinformation: Klubblokalen Studenternas
      Samlingstid: 10:15
      Anteckning: Sön 13/01 12:30 Hammarby IF BF Grön - UNIK BK Blå
      Sön 13/01 13:30 UNIK BK Röd - Gustavsbergs IF BK
      Sön 13/01 14:30 GT/76 IK - UNIK BK Röd
      Sön 13/01 14:30 Gustavsbergs IF BK - UNIK BK Blå
  • 14Mån
    v.3
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 19:30

      Helenelunds IK (borta) P-06


      20:30
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 20:00

      Gustavsbergs IF Bandy (hemma) P16


      22:00
  • 19Lör
  • 20Sön
    • 00:00

      Lokalbokning Klubblokalen


      12:00
    • 14:00

      lokalbokning P07 Klubblokalen


      18:00
    • 15:00

      Poolspel P-08


      20:00
    • 15:30

      Poolspel P-09


      18:00
    • 16:15

      Träningsmatch 11-manna P-07


      17:30
    • 19:15

      GT/76 Bandy (hemma) P16


      21:15
  • 21Mån
    v.4
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • Heldag

      BorlängeBandyCup P-06

    • Heldag

      Bokning slip nr 2 Skridskoslipar

    • 10:45

      Poolspel P-08


      16:30
    • 11:45

      Helenelunds IK (hemma) P16


      13:45
    • 12:00

      Träning F06-08


      13:00
    • 12:00

      Träning P-09


      13:00
    • 13:00

      Liljans SK (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 15:00

      Stockholmsserien P-10


      17:30
  • 27Sön
    • 00:00

      BorlängeBandyCup P-06


      19:00
    • 00:00

      Bokning slip nr 2 Skridskoslipar


      21:00
    • 09:45

      Kallelse till bandykuls poolspel F09-10


      11:30
    • 09:45

      Bandykuls poolspel P-10


      12:45
    • 12:15

      GT/76 Bandy (borta) P16


      14:00
    • 13:15

      poolspel stockholmserien P-07


      16:15
  • 28Mån
    v.5
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor