Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Unik BK

Följ

UNIK bandy

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

December 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.48
    • 11:45

      Intresseanmälan Poolspel Gubbängen F09-10


      13:20
    • 11:45

      Poolspel Gubbängen F09-10


      13:20
    • 12:00

      Träning P-09


      13:00
    • 12:00

      Träning F06-08


      13:00
    • 12:00

      Hammarby IF BF (borta) P-06


      13:00
    • 12:40

      Poolspel P-08


      18:30
    • 14:25

      Titta på minnesmatch P-07


      16:45
    • 14:45

      IK Sirius (borta) Juniorlag Herrar


      17:00
    • 16:30

      Hammarby IF BF (borta) P-06


      18:00
  • 2Sön
    • 09:00

      Poolspel Stockholmserien P-07


      11:40
    • 11:30

      IK Sirius svart (borta) P16


      13:30
    • 11:30

      Poolspel åk2 P-10


      14:30
    • 13:00

      Bokning låneslip nr2 Skridskoslipar


      00:00
    • 15:00

      Vox Bandy (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 17:30

      IK Sirius BK (borta) P-06


      19:45
  • 3Mån
    v.49
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 08:00

      GT76/Huddinge Gul (borta) P-06


      09:30
      Gubbängen
      Serie: P13 Stockholm Norr
      Samlingsinfo: Studenternas kl 0600, åker kl 0605. 73 min åktid
      Samlingstid: 06:00
      Anteckning: Tidigaste matchstarten i år, i Gubbängen kl 0800, fin utmaning!
      Ta gärna med frukost om barnen har svårt att äta på morgonen. Glöm inte vattenflaska!
      Spelarna åker ombytta(ej skridskor).
      /Ledarna
      Resultat och referat
    • 08:30

      Poolspel Mellan Skutskär F06-08


      13:30
    • 09:00

      Poolspel Mellan Skutskär Ungdomssektionen


      12:00
    • 11:15

      Edsbyns IF Bandyförening (hemma) Juniorlag Herrar


      13:00
    • 12:00

      Träning P-09


      13:00
    • 13:00

      Kiosk på A-lags match P-09


      19:00
    • 13:30

      Gustavsbergs IF Bandy (borta) P16


      15:30
    • 13:30

      Liljans SK (hemma) A-lag Herrar


      15:30
  • 9Sön
    • 07:00

      Poolspel P-09


      12:00
    • 15:15

      Hammarby IF (hemma) P16


      17:15
  • 10Mån
    v.50
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 10:00

      SBBK (borta) P-06


      11:30
    • 12:00

      Bollkallar och kiosktjänst UNIKs A-lagsmatch P-06


      15:00
    • 12:00

      Träning P-09


      13:00
    • 12:00

      Träning F06-08


      13:00
    • 12:30

      Finspångs AIK (hemma) P-06


      13:30
    • 13:00

      Snoddas (hemma) A-lag Herrar


      15:00
    • 14:00

      Poolspel P-08


      18:00
    • 14:45

      Stockholmsserien P-10


      16:30
    • 15:00

      Föräldramöte p08 Klubblokalen


      17:30
    • 16:00

      Föräldramöte P-08


      17:00
  • 16Sön
    • 06:00

      Bokning Låneslip 2 Skridskoslipar


      14:00
    • 09:00

      poolspel stockholmserien P-07


      12:00
    • 10:30

      POOLSPEL F06-08


      13:30
    • 14:00

      Poolspel F09-10


      16:00
    • 14:10

      Intresseanmälan Poolspel Studenternas F09-10


      15:45
    • 14:10

      Poolspel F09-10


      16:00
  • 17Mån
    v.51
  • 18Tis
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.52
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 12:00

      Träning P-09


      13:00
  • 30Sön
  • 31Mån
    v.1