Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Unik BK

Följ

UNIK bandy

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.44
  • 2Fre
    • 19:00

      Träning P-07


      20:30
  • 3Lör
    • 11:45

      Träningsmatch A-lag Herrar


      13:45
    • 12:00

      Träning F06-08


      13:00
    • 12:00

      Träning P-09


      13:00
    • 13:15

      IK Sirius BK (hemma) P-06


      14:30
    • 17:00

      Workshop Bredd och Kvalitet + LEDARMATCH Ungdomssektionen


      20:00
    • 18:00

      Intresseanmälan till laget säsong 2018/2019 P-09


      19:00
  • 4Sön
    • 16:30

      SIF Norrtälje (hemma) P16


      18:15
  • 5Mån
    v.45
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 14:00

      Låneslip 1 Skridskoslipar


      00:00
    • 14:45

      Träning F06-08


      00:00
    • 15:00

      Bokning slip nr 2 Skridskoslipar


      00:00
    • 17:50

      ArosByggBandyCup P-06


      00:00
      Västerås - ABB Arena
      Samlingsinformation: Samling på Studenternas kl 1530
      Samlingstid: 15:30
      Anteckning: Åtets första bandycup!
      Deltagaravgift för cupen är 1150kr och betalning sker senast 31 oktober på Swish 072-706 46 76 eller BK 9020-1767734; ange spelarens namn.
      fre-sön, 2018-11-09 -- 2018-11-11, ArosByggBandyCup; www.laget.se/arosbyggbandycup
      UNIK är med i grupp B
      Spelschema
      Fre 9/11 kl 1750 UNIK - Gustavsberg ABB Arena
      Lör 10/11 kl 0730 VSK - UNIK Hakonplan
      Lör 10/11 kl 1150 Solberg - UNIK
      Vi kan få spela en kvällsmatch på lör beroende på resultat.
      Sön 12/11 Fortsatt slutspel o tider beroende på placering
      Prisutdelning ca kl 1600. Hemfärd bestäms på sön em.
    • 19:00

      Skutskärs IF (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 10Lör
    • Heldag

      Låneslip 1 Skridskoslipar

    • Heldag

      Träning F06-08

    • Heldag

      Bokning slip nr 2 Skridskoslipar

    • Heldag

      ArosByggBandyCup P-06

      Västerås - ABB Arena
      Samlingsinformation: Samling på Studenternas kl 1530
      Samlingstid: 15:30
      Anteckning: Åtets första bandycup!
      Deltagaravgift för cupen är 1150kr och betalning sker senast 31 oktober på Swish 072-706 46 76 eller BK 9020-1767734; ange spelarens namn.
      fre-sön, 2018-11-09 -- 2018-11-11, ArosByggBandyCup; www.laget.se/arosbyggbandycup
      UNIK är med i grupp B
      Spelschema
      Fre 9/11 kl 1750 UNIK - Gustavsberg ABB Arena
      Lör 10/11 kl 0730 VSK - UNIK Hakonplan
      Lör 10/11 kl 1150 Solberg - UNIK
      Vi kan få spela en kvällsmatch på lör beroende på resultat.
      Sön 12/11 Fortsatt slutspel o tider beroende på placering
      Prisutdelning ca kl 1600. Hemfärd bestäms på sön em.
    • 00:00

      Edsbyns IF Bandyförening (borta) Juniorlag Herrar


      00:00
    • Heldag

      Anmälan Frida Bandycup F06-08

    • 09:00

      Sirius Bandycup P-09


      15:00
    • 11:55

      Träning P-08


      13:10
    • 12:00

      Träning P-07


      13:00
    • 13:00

      Lokalbokning Klubblokalen


      14:30
    • 13:30

      Föräldramöte P-07


      14:15
  • 11Sön
    • 00:00

      Låneslip 1 Skridskoslipar


      20:00
    • 00:00

      Träning F06-08


      19:00
    • 00:00

      Bokning slip nr 2 Skridskoslipar


      19:00
    • 00:00

      ArosByggBandyCup P-06


      19:00
      Västerås - ABB Arena
      Samlingsinformation: Samling på Studenternas kl 1530
      Samlingstid: 15:30
      Anteckning: Åtets första bandycup!
      Deltagaravgift för cupen är 1150kr och betalning sker senast 31 oktober på Swish 072-706 46 76 eller BK 9020-1767734; ange spelarens namn.
      fre-sön, 2018-11-09 -- 2018-11-11, ArosByggBandyCup; www.laget.se/arosbyggbandycup
      UNIK är med i grupp B
      Spelschema
      Fre 9/11 kl 1750 UNIK - Gustavsberg ABB Arena
      Lör 10/11 kl 0730 VSK - UNIK Hakonplan
      Lör 10/11 kl 1150 Solberg - UNIK
      Vi kan få spela en kvällsmatch på lör beroende på resultat.
      Sön 12/11 Fortsatt slutspel o tider beroende på placering
      Prisutdelning ca kl 1600. Hemfärd bestäms på sön em.
    • Heldag

      Anmälan Frida Bandycup F06-08

    • 00:00

      Falu BS Bandy (borta) Juniorlag Herrar


      00:00
    • 10:00

      Sirius bandy cup P-08


      18:30
  • 12Mån
    v.46
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 00:00

      Bokning slip nr 2 Skridskoslipar


      13:00
    • 09:30

      Helenelunds IK (hemma) P-06


      11:00
    • 10:00

      Klubbens lagfotografering UNIK bandy


      13:00
    • 10:45

      Föräldramöte P-06


      11:30
    • 11:55

      Träning P-08


      13:00
    • 12:00

      Träning F06-08


      13:00
    • 12:00

      Föräldramöte P-09


      12:50
    • 12:00

      Träning P-09


      13:00
    • 17:30

      Grängesbergs BK (hemma) Juniorlag Herrar


      20:30
  • 18Sön
    • 09:30

      Spånga/Bromstens BK (hemma) P16


      11:30
    • 12:00

      Poolspel Stockholmserien P-07


      15:00
    • 13:20

      Titta på A-laget och leka P-08


      15:30
    • 13:30

      Rättvik U (hemma) A-lag Herrar


      15:30
    • 14:00

      Lokalbokning P09 Klubblokalen


      16:00
    • 16:00

      Lokalbokning Klubblokalen


      18:30
  • 19Mån
    v.47
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 19:30

      Sif Norrtelje (borta) P-06


      21:00
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 24Lör
    • 11:30

      Gustavsbergs IF Bandy (borta) P16


      13:30
    • 11:55

      Träning P-08


      13:05
    • 12:00

      Träning F06-08


      13:00
    • 12:00

      Träning P-09


      13:00
    • 15:30

      Falu BS Bandy (hemma) Juniorlag Herrar


      17:30
  • 25Sön
    • 00:00

      Broberg U (borta) A-lag Herrar


      00:00
    • 10:15

      Poolspel P-09


      14:00
    • 13:15

      Träning P-07


      14:45
    • 17:30

      Helenelunds IK (borta) P16


      19:30
  • 26Mån
    v.48
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
  • 29Tor
  • 30Fre