E-post:
Lösenord:
Logga in
 Håll mig inloggad
Automatiskt inloggad nästa gång du besöker laget.se från denna dator
Waiting

DELA SIDAN

Torpa IF A-lag

15:03 21 sep | Skrivet av: A-lag

B-match mot Traryd flyttad till 24/9 kl. 17,45

Matchen är istället för tisdagens träning så alla ska vara med på matchen!!

Waiting
19:50 20 sep | Skrivet av: A-lag

V/D-TIF 2-2 (0-0)
0-1 (48) Simon Fredriksson (André Fredriksson)
0-2 (79) Joshua Glans (ass Martin Hedvåg)
1-2 (81)
2-2 (85)

Laget:
Lars Johansson
Joel Ande... Läs mer

Waiting
20:10 14 sep | Skrivet av: A-lag

14/9 TIF B - Agunnaryd B 3-2 (1-0)
1-0 (22) Simon Fredriksson (Sam Dada)
1-1 (50)
2-1 (73) Martin Hedvåg (ass Simon Fredriksson)
2-2 (87)
3-2 (88) Simon Fr... Läs mer

Waiting
21:39 12 sep | Skrivet av: A-lag

TIF-Virestad 0-2 (0-0)
0-1 (58) Edin Nukic
0-2 (66) Kristoffer Åström

Matchens lirare TIF: Joel Andersson
Virestad: Youssef Less
Matchens krigare TIF: Lars... Läs mer

Waiting
21:32 11 sep | Skrivet av: A-lag

Årets nästa sista hemma match väntar oss i morgon när formstarka Virestad gästar. Ett Virestad som senast slog V/D och har gått riktigt bra i höst. Fe... Läs mer

Waiting
20:16 7 sep | Skrivet av: A-lag

R/T B - TIF B 3-2 (0-1)
0-1 (28) Andreas Hedvåg (ass Andreas Palm)
1-1 (50)
2-1 (53)
3-1 (66)
3-2 (76) Andreas Hedvåg (ass Martin Hedvåg)

Laget:
Robin Åstran... Läs mer

Waiting

SERIER/CUPER

LagMVOFP
Vederslöv/Dänn.IF20162250
IFK Grimslöv/V Torsås20144246
Virestads IF2095632
GoIF Ling20102832
Liatorps IF2094731
Torpa IF2076727
Hallaryds IF2074925
Vislanda IF20641022
Hinneryds IF20631121
Strömsnäsbruks IF20531218
Kånna IF20531218
Delary/Pjätteryd20441216
MMatcherVVunnaOOavgjordaFFörloradePPoäng
14:00 27 sep
Delary/Pjätteryd
VS
Torpa IF
VS
16:00 20 sep
Vederslöv/Dänn.IF
2-2
Torpa IF
2-2

NÄSTA MATCH

14:00 27 sep
Delary/Pjätteryd
VS
Torpa IF
VS

SENASTE MATCHEN

16:00 20 sep
Vederslöv/Dänn.IF
2-2
Torpa IF
2-2

SENASTE UPPDATERADE ALBUM

BESÖKARTOPPEN