E-post:
Lösenord:
Logga in
 Håll mig inloggad
Automatiskt inloggad nästa gång du besöker laget.se från denna dator
Waiting

DELA SIDAN

Torpa IF A-lag

21:47 2 sep | Skrivet av: A-lag

TIF-Hallaryd 4-1 (2-0)
1-0 (32) Andreas Palm (ass Martin Hedvåg)
2-0 (44) Andreas Palm (ass Martin Hedvåg)
3-0 (58) Sam Dada (ass Martin Hedvåg)
4-0 (83) ... Läs mer

Waiting
19:54 1 sep | Skrivet av: A-lag

Vi är nu inne i en intensiv period med matcher. Redan i morgon är det dags för en hängmatch från den 13:e omgången då Hallaryd väntar hemma på Skogsän... Läs mer

Waiting
21:05 31 aug | Skrivet av: A-lag

31/8 TIF B - Strömsnäsbruk B 3-2 (2-0)

1-0 (26) Patrick Nilsson (ass Martin Hedvåg)
2-0 (43) Lars Johansson (ass Martin Hedvåg)
2-1 (49)
2-2 (79)
3-2 (85) ... Läs mer

Waiting
21:28 29 aug | Skrivet av: A-lag

29/8 TIF Hinneryd 0-0

Matchens lirare TIF: Johan Palm
Hinneryd: Henrik Svensson
Matchens krigare TIF: Patrick Nilsson
Laget:
Lars Johansson
Patrick Nilsson,... Läs mer

Waiting
20:47 28 aug | Skrivet av: A-lag

I morgon är det stort derby på Skogsängen. Säkert höstens match för spelare och publik.
Vi har revansch att utkräva sedan vi mycket snöpligt förlorat ... Läs mer

Waiting
23:36 22 aug | Skrivet av: A-lag

22/8 Kånna-TIF 1-6 (1-2)
0-1 (29) Sam Dada (ass Martin Hedvåg)
1-1 (30) Emil Davidsson
1-2 (38) Simon Fredriksson (ass Sam Dada)
1-3 (62) Martin Hedvåg (s... Läs mer

Waiting

SERIER/CUPER

LagMVOFP
Vederslöv/Dänn.IF17151146
IFK Grimslöv/V Torsås17123239
Torpa IF1775526
Virestads IF1774625
Liatorps IF1773724
GoIF Ling1772823
Hallaryds IF1754819
Vislanda IF1753918
Hinneryds IF1753918
Kånna IF1753918
Delary/Pjätteryd1744916
Strömsnäsbruks IF17431015
MMatcherVVunnaOOavgjordaFFörloradePPoäng
18:15 5 sep
Strömsnäsbruks IF
VS
Torpa IF
VS
18:30 2 sep
Torpa IF
4-1
Hallaryds IF
4-1

NÄSTA MATCH

18:15 5 sep
Strömsnäsbruks IF
VS
Torpa IF
VS

SENASTE MATCHEN

18:30 2 sep
Torpa IF
4-1
Hallaryds IF
4-1

SENASTE UPPDATERADE ALBUM

BESÖKARTOPPEN

1. (7) IBK Vöikers
2. (8) IF Troja-Ljungby J18
3. (10) A-lag Herrar
4. (2) IBK Vöikers A-lag Herrar
5. (29) Lagan IBK A-lag Herrar
6. (4) Lenhovda IF
7. (3) Ljungby IF
8. (15) Rottne IF
9. (19) Ljungby IF Herr Junior
10. (6) Växjö IBK Seniorlag Damer
Listar de tio mest besökta sidorna i Kronobergs län igår