E-post:
Lösenord:
Logga in
 Håll mig inloggad
Automatiskt inloggad nästa gång du besöker laget.se från denna dator
Waiting

DELA SIDAN

Torpa IF A-lag

20:10 14 sep | Skrivet av: A-lag

14/9 TIF B - Agunnaryd B 3-2 (1-0)
1-0 (22) Simon Fredriksson (Sam Dada)
1-1 (50)
2-1 (73) Martin Hedvåg (ass Simon Fredriksson)
2-2 (87)
3-2 (88) Simon Fr... Läs mer

Waiting
21:39 12 sep | Skrivet av: A-lag

TIF-Virestad 0-2 (0-0)
0-1 (58) Edin Nukic
0-2 (66) Kristoffer Åström

Matchens lirare TIF: Joel Andersson
Virestad: Youssef Less
Matchens krigare TIF: Lars... Läs mer

Waiting
21:32 11 sep | Skrivet av: A-lag

Årets nästa sista hemma match väntar oss i morgon när formstarka Virestad gästar. Ett Virestad som senast slog V/D och har gått riktigt bra i höst. Fe... Läs mer

Waiting
20:16 7 sep | Skrivet av: A-lag

R/T B - TIF B 3-2 (0-1)
0-1 (28) Andreas Hedvåg (ass Andreas Palm)
1-1 (50)
2-1 (53)
3-1 (66)
3-2 (76) Andreas Hedvåg (ass Martin Hedvåg)

Laget:
Robin Åstran... Läs mer

Waiting
20:53 5 sep | Skrivet av: A-lag

Strömsnäsbruk-TIF 2-0 (1-0)
1-0 (5) Stefan Sjödahl
2-0 (59) Stefan Sjödahl

Laget:
Eric Andersson
Mattias Lööv, Andreas Palm, Axel Palm, Joel Andersson
Marti... Läs mer

Waiting
21:52 4 sep | Skrivet av: A-lag

I morgon ställer vi kosan till Strömsborg. En intensiv vecka avslutas med ett nytt derby. I tisdags gjorde vi en av årets bästa matcher och vann med k... Läs mer

Waiting

SERIER/CUPER

LagMVOFP
Vederslöv/Dänn.IF19161249
IFK Grimslöv/V Torsås19134243
Virestads IF1994631
GoIF Ling1992829
Liatorps IF1984728
Torpa IF1975726
Hallaryds IF1964922
Vislanda IF19631021
Hinneryds IF19631021
Strömsnäsbruks IF19531118
Kånna IF19531118
Delary/Pjätteryd19441116
MMatcherVVunnaOOavgjordaFFörloradePPoäng
16:00 20 sep
Vederslöv/Dänn.IF
VS
Torpa IF
VS
18:00 12 sep
Torpa IF
0-2
Virestads IF
0-2

NÄSTA MATCH

16:00 20 sep
Vederslöv/Dänn.IF
VS
Torpa IF
VS

SENASTE MATCHEN

17:00 14 sep
Torpa IF (9-m)
3-2
Agunnaryds IF (9-m)
3-2

SENASTE UPPDATERADE ALBUM

BESÖKARTOPPEN

1. (1) Ljungby IF
2. (2) Lenhovda IF
3. (5) Lenhovda IF A-lag Ishockey
4. (4) A-lag Herrar
5. (13) Åseda IF (Ishockey)
6. (9) IF Troja-Ljungby J18
7. (17) Växjö IBK Seniorlag Damer
8. (7) IBK Vöikers
9. (10) div 4 småland
10. (20) IF Troja-Ljungby U16 Elit
Listar de tio mest besökta sidorna i Kronobergs län igår