E-post:
Lösenord:
Logga in
 Håll mig inloggad
Automatiskt inloggad nästa gång du besöker laget.se från denna dator
Waiting

DELA SIDAN

Torpa IF A-lag

21:30 8 okt | Skrivet av: A-lag

Knappt är årets säsong över förrän vi börjar planeringen inför 2015. Därför känns det bra att tränarparet Johan Palm och Naim Peci är klara för en for... Läs mer

Waiting
19:58 4 okt | Skrivet av: A-lag

TIF-Vislanda 1-0 (1-0)
1-0 (31) Joshua Glans (ass Martin Hedvåg)
Matchens lirare TIF: Axel Palm
Vislanda: Martin Karlsson
Matchens krigare TIF: Martin Ryd... Läs mer

Waiting
07:18 3 okt | Skrivet av: A-lag

Då är vi framme vid säsongens sista match. Vi tar oss an Vislanda hemma på Skogsängen. Båda lagen har säkrat fortsättning i femman nästa år och därför... Läs mer

Waiting
16:59 27 sep | Skrivet av: A-lag

D/P-TIF 2-3 (0-1)
0-1 (28) Joshua Glans (ass Naim Peci)
0-2 (49) Naim Peci (ass Martin Hedvåg)
1-2 (61) Aleksander Blagojevic
2-2 (64) Aleksander Blagojev... Läs mer

Waiting
22:54 26 sep | Skrivet av: A-lag

Sista bortamatchen väntar i morgon när vi ställer kosan till Björkövallen i Pjätteryd. Vi har endast äran att spela för och kan ev klättra någon place... Läs mer

Waiting
20:46 24 sep | Skrivet av: A-lag

Traryd B -TIF B 0-4 (0-4)
0-1 (12) Joshua Glans (ass Simon Fredriksson)
0-2 (27) Simon Fredriksson (ass Joshua Glans)
0-3 (30) Joshua Glans (Simon Fredri... Läs mer

Waiting

SERIER/CUPER

LagMVOFP
Vederslöv/Dänn.IF22163351
IFK Grimslöv/V Torsås22155250
Virestads IF22115638
GoIF Ling22112935
Liatorps IF22104834
Torpa IF2296733
Hallaryds IF22751026
Vislanda IF22651123
Strömsnäsbruks IF22641222
Kånna IF22641222
Hinneryds IF22631321
Delary/Pjätteryd22441416
MMatcherVVunnaOOavgjordaFFörloradePPoäng
15:00 4 okt
Torpa IF
1-0
Vislanda IF
1-0

SENASTE MATCHEN

15:00 4 okt
Torpa IF
1-0
Vislanda IF
1-0

SENASTE BILDER OCH VIDEO

Ingen video
Ingen video uppladdad
Logga in och ladda upp ert första klipp