E-post:
Lösenord:
Logga in
 Håll mig inloggad
Automatiskt inloggad nästa gång du besöker laget.se från denna dator
Waiting

DELA SIDAN

Torpa IF A-lag

16:59 27 sep | Skrivet av: A-lag

D/P-TIF 2-3 (0-1)
0-1 (28) Joshua Glans (ass Naim Peci)
0-2 (49) Naim Peci (ass Martin Hedvåg)
1-2 (61) Aleksander Blagojevic
2-2 (64) Aleksander Blagojev... Läs mer

Waiting
22:54 26 sep | Skrivet av: A-lag

Sista bortamatchen väntar i morgon när vi ställer kosan till Björkövallen i Pjätteryd. Vi har endast äran att spela för och kan ev klättra någon place... Läs mer

Waiting
20:46 24 sep | Skrivet av: A-lag

Traryd B -TIF B 0-4 (0-4)
0-1 (12) Joshua Glans (ass Simon Fredriksson)
0-2 (27) Simon Fredriksson (ass Joshua Glans)
0-3 (30) Joshua Glans (Simon Fredri... Läs mer

Waiting
15:03 21 sep | Skrivet av: A-lag

B-match mot Traryd flyttad till 24/9 kl. 17,45

Matchen är istället för tisdagens träning så alla ska vara med på matchen!!

Waiting
19:50 20 sep | Skrivet av: A-lag

V/D-TIF 2-2 (0-0)
0-1 (48) Simon Fredriksson (André Fredriksson)
0-2 (79) Joshua Glans (ass Martin Hedvåg)
1-2 (81)
2-2 (85)

Laget:
Lars Johansson
Joel Ande... Läs mer

Waiting
20:10 14 sep | Skrivet av: A-lag

14/9 TIF B - Agunnaryd B 3-2 (1-0)
1-0 (22) Simon Fredriksson (Sam Dada)
1-1 (50)
2-1 (73) Martin Hedvåg (ass Simon Fredriksson)
2-2 (87)
3-2 (88) Simon Fr... Läs mer

Waiting

SERIER/CUPER

LagMVOFP
Vederslöv/Dänn.IF21163251
IFK Grimslöv/V Torsås21145247
Virestads IF21105635
Liatorps IF21104734
GoIF Ling21102932
Torpa IF2186730
Hallaryds IF2175926
Vislanda IF21651023
Hinneryds IF21631221
Strömsnäsbruks IF21541219
Kånna IF21541219
Delary/Pjätteryd21441316
MMatcherVVunnaOOavgjordaFFörloradePPoäng
15:00 4 okt
Torpa IF
VS
Vislanda IF
VS
14:00 27 sep
Delary/Pjätteryd
2-3
Torpa IF
2-3

NÄSTA MATCH

15:00 4 okt
Torpa IF
VS
Vislanda IF
VS

SENASTE MATCHEN

14:00 27 sep
Delary/Pjätteryd
2-3
Torpa IF
2-3

SENASTE UPPDATERADE ALBUM

BESÖKARTOPPEN

1. (3) Lessebo GOIF
2. (78) Åseda IF Fotboll Herr
3. (2) Åseda IF (Ishockey)
4. (5) Division 2 Småland
5. (1) Rottne IF
6. (14) IBK Vöikers
7. (7) Ljungby IF
8. (6) Lenhovda IF A-lag Ishockey
9. (11) Växjö IBK Seniorlag Damer
10. (13) IBK Vöikers A-lag Herrar
Listar de tio mest besökta sidorna i Kronobergs län igår