E-post:
Lösenord:
Logga in
 Håll mig inloggad
Automatiskt inloggad nästa gång du besöker laget.se från denna dator
Waiting

DELA SIDAN

Torpa IF A-lag

23:36 22 aug | Skrivet av: A-lag

22/8 Kånna-TIF 1-6 (1-2)
0-1 (29) Sam Dada (ass Martin Hedvåg)
1-1 (30) Emil Davidsson
1-2 (38) Simon Fredriksson (ass Sam Dada)
1-3 (62) Martin Hedvåg (s... Läs mer

Waiting
20:56 21 aug | Skrivet av: A-lag

Det är tätt med matcher när hösten närmar sig. Ny match i morgon då Kånna väntar i ett hett derby. Ett Kånna som inlett hösten med två förluster. Man ... Läs mer

Waiting
21:35 19 aug | Skrivet av: A-lag

TIF-Grimslöv/V Torsås 1-1 (0-1)
0-1 (14) David Tagesson
1-1 (90+1) Andreas Palm (frispark)

Matchens lirare TIF: Niam Peci
Grimslöv: David Magnusson
Matchen... Läs mer

Waiting
22:04 18 aug | Skrivet av: A-lag

I morgon är det äntligen dags för vår höstpremiär. Tvåan Grimslöv kommer till Skogsängen. Man förlorade stort i seriefinalen (1-6) mot V/D och är förs... Läs mer

Waiting
20:00 17 aug | Skrivet av: A-lag

Göteryd B-TIF B 1-1 (0-1)
0-1 (27) Joshua Glans (André Fredriksson)
1-1 (73)

Laget:
Lars Johansson
Mattias Lööv, Axel Palm, Andreas Palm, Robin Åstrand
Mart... Läs mer

Waiting
19:33 10 aug | Skrivet av: A-lag

TIF B -Hamneda B 4-3 (2-0)
1-0 (13) Sam Dada (ass Johan Palm)
2-0 (27) Johan Palm (ass Martin Hedvåg)
3-0 (48) Joshua Glans (ass Tobias Nilsson)
3-1 (65)
4... Läs mer

Waiting

SERIER/CUPER

LagMVOFP
Vederslöv/Dänn.IF15131140
IFK Grimslöv/V Torsås15112235
Torpa IF1564522
GoIF Ling1571722
Virestads IF1563621
Liatorps IF1461719
Hallaryds IF1453618
Kånna IF1653818
Hinneryds IF1552817
Vislanda IF1543815
Strömsnäsbruks IF1643915
Delary/Pjätteryd1534813
MMatcherVVunnaOOavgjordaFFörloradePPoäng
18:30 29 aug
Torpa IF
VS
Hinneryds IF
VS
18:45 22 aug
Kånna IF
1-6
Torpa IF
1-6

NÄSTA MATCH

17:00 Imorgon
Virestads IF (9-m)
VS
Torpa IF (9-m)
VS

SENASTE MATCHEN

18:45 22 aug
Kånna IF
1-6
Torpa IF
1-6

SENASTE UPPDATERADE ALBUM

BESÖKARTOPPEN