Waiting

DELA SIDAN

Torpa IF A-lag

22:00 18 dec | Skrivet av: A-lag

Vi i Torpa IF vill rikta ett stort TACK till Er som varit med och stöttat oss under 2014!
Med Er hjälp kan vi fortsätta utvecklas och blicka framåt.
Uta... Läs mer

Waiting
20:04 16 dec | Skrivet av: A-lag

Här kommer vad som hänt i Torpa IF under frimånaden
In: Ali Husseini -94 mf, från Kånna IF
Thomas Ericsson -93 ba, från Ryssby IF
Antonio Pope... Läs mer

Waiting
17:04 15 nov | Skrivet av: A-lag

Årets vinnare 2014 !
Priser som delades ut under årsfesten på Steakhouse i Skeen 14/11

Årets föredöme: Lars Johansson
Årets överraskning: Sam Dada
Skyttek... Läs mer

Waiting
09:41 26 okt | Skrivet av: A-lag

Den 14/11 kl 18,00 är det dags för årsfest. På Steak House i Skeen äter vi god mat, har priutdelning och tävlingar mm
Anmälan till Johan 070-3525373 el... Läs mer

Waiting
12:33 22 okt | Skrivet av: A-lag

Nu är det dags för inomhusspel. Premiär blir det i Strömsnäsbruk där vi kommer till spel av årets upplaga av Ball Hall Open. Vi är inlottade i grupp 2... Läs mer

Waiting
21:30 8 okt | Skrivet av: A-lag

Knappt är årets säsong över förrän vi börjar planeringen inför 2015. Därför känns det bra att tränarparet Johan Palm och Naim Peci är klara för en for... Läs mer

Waiting

SERIER/CUPER

LagMVOFP
Vederslöv/Dänn.IF22163351
IFK Grimslöv/V Torsås22155250
Virestads IF22115638
GoIF Ling22112935
Liatorps IF22104834
Torpa IF2296733
Hallaryds IF22751026
Vislanda IF22651123
Strömsnäsbruks IF22641222
Kånna IF22641222
Hinneryds IF22631321
Delary/Pjätteryd22441416
MMatcherVVunnaOOavgjordaFFörloradePPoäng
15:00 4 okt
Torpa IF
1-0
Vislanda IF
1-0

SENASTE MATCHEN

15:00 4 okt
Torpa IF
1-0
Vislanda IF
1-0

SENASTE BILDER OCH VIDEO

Ingen video
Ingen video uppladdad
Logga in och ladda upp ert första klipp