E-post:
Lösenord:
Logga in
 Håll mig inloggad
Automatiskt inloggad nästa gång du besöker laget.se från denna dator
Waiting

DELA SIDAN

Torpa IF A-lag

21:47 Idag | Skrivet av: A-lag

TIF-Hallaryd 4-1 (2-0)
1-0 (32) Andreas Palm (ass Martin Hedvåg)
2-0 (44) Andreas Palm (ass Martin Hedvåg)
3-0 (58) Sam Dada (ass Martin Hedvåg)
4-0 (83) ... Läs mer

Waiting
19:54 1 sep | Skrivet av: A-lag

Vi är nu inne i en intensiv period med matcher. Redan i morgon är det dags för en hängmatch från den 13:e omgången då Hallaryd väntar hemma på Skogsän... Läs mer

Waiting
21:05 31 aug | Skrivet av: A-lag

31/8 TIF B - Strömsnäsbruk B 3-2 (2-0)

1-0 (26) Patrick Nilsson (ass Martin Hedvåg)
2-0 (43) Lars Johansson (ass Martin Hedvåg)
2-1 (49)
2-2 (79)
3-2 (85) ... Läs mer

Waiting
21:28 29 aug | Skrivet av: A-lag

29/8 TIF Hinneryd 0-0

Matchens lirare TIF: Johan Palm
Hinneryd: Henrik Svensson
Matchens krigare TIF: Patrick Nilsson
Laget:
Lars Johansson
Patrick Nilsson,... Läs mer

Waiting
20:47 28 aug | Skrivet av: A-lag

I morgon är det stort derby på Skogsängen. Säkert höstens match för spelare och publik.
Vi har revansch att utkräva sedan vi mycket snöpligt förlorat ... Läs mer

Waiting
23:36 22 aug | Skrivet av: A-lag

22/8 Kånna-TIF 1-6 (1-2)
0-1 (29) Sam Dada (ass Martin Hedvåg)
1-1 (30) Emil Davidsson
1-2 (38) Simon Fredriksson (ass Sam Dada)
1-3 (62) Martin Hedvåg (s... Läs mer

Waiting

SERIER/CUPER

LagMVOFP
Vederslöv/Dänn.IF17151146
IFK Grimslöv/V Torsås17123239
Torpa IF1775526
Virestads IF1774625
Liatorps IF1773724
GoIF Ling1772823
Hallaryds IF1754819
Vislanda IF1753918
Hinneryds IF1753918
Kånna IF1753918
Delary/Pjätteryd1744916
Strömsnäsbruks IF17431015
MMatcherVVunnaOOavgjordaFFörloradePPoäng
18:15 5 sep
Strömsnäsbruks IF
VS
Torpa IF
VS
18:30 29 aug
Torpa IF
0-0
Hinneryds IF
0-0

NÄSTA MATCH

18:15 5 sep
Strömsnäsbruks IF
VS
Torpa IF
VS

SENASTE MATCHEN

18:30 Idag
Torpa IF
4-1
Hallaryds IF
4-1

SENASTE UPPDATERADE ALBUM

BESÖKARTOPPEN

1. (1) Väckelsångs IK
2. (5) IBK Vöikers A-lag Herrar
3. (2) Ljungby IF
4. (15) Lenhovda IF
5. (12) IF Troja-Ljungby U16 Elit
6. (6) Växjö IBK Seniorlag Damer
7. (4) IBK Vöikers
8. (7) IF Troja-Ljungby J18
9. (10) Åseda JvF
10. (11) A-lag Herrar
Listar de tio mest besökta sidorna i Kronobergs län igår