Stäng
Fel lösenord
Glömt lösenordet?
Väntar

DELA SIDAN

Torpa IF A-lag

12:38 14 jan | Skrivet av: A-lag

Följande förslag har lagts av SmFF:
Div V sydvästra
Bors SK (6)
GoIF Ling
Hallaryds IF
Hamneda GoIK (6)
IFK Lammhult (6)
Kånna IF
Liatorps IF
Strömsnäsbruks IF... Läs mer

Waiting
19:16 4 jan | Skrivet av: A-lag

Här kommer en liten summering av vad som hände under lördagens cupspel i Sunnerbohallen.
Vi spelade i kvalgrupp 1 med sex lag och där de tre bästa gic... Läs mer

Waiting
15:24 28 dec 2014 | Skrivet av: A-lag

Hallå grabbar ! Här kommer truppen till Intersport cup den 3 Januari.

Samling kl 08:00.

Lasse, Joshua, Axel, Ernad, Naim, Shpica, Sam, Andy och Martin... Läs mer

Waiting
22:00 18 dec 2014 | Skrivet av: A-lag

Vi i Torpa IF vill rikta ett stort TACK till Er som varit med och stöttat oss under 2014!
Med Er hjälp kan vi fortsätta utvecklas och blicka framåt.
Uta... Läs mer

Waiting
20:04 16 dec 2014 | Skrivet av: A-lag

Här kommer vad som hänt i Torpa IF under frimånaden
In: Ali Husseini -94 mf, från Kånna IF
Thomas Ericsson -93 ba, från Ryssby IF
Antonio Pope... Läs mer

Waiting
17:04 15 nov 2014 | Skrivet av: A-lag

Årets vinnare 2014 !
Priser som delades ut under årsfesten på Steakhouse i Skeen 14/11

Årets föredöme: Lars Johansson
Årets överraskning: Sam Dada
Skyttek... Läs mer

Waiting

SERIER/CUPER

LagMVOFP
Vederslöv/Dänn.IF22163351
IFK Grimslöv/V Torsås22155250
Virestads IF22115638
GoIF Ling22112935
Liatorps IF22104834
Torpa IF2296733
Hallaryds IF22751026
Vislanda IF22651123
Strömsnäsbruks IF22641222
Kånna IF22641222
Hinneryds IF22631321
Delary/Pjätteryd22441416
MMatcherVVunnaOOavgjordaFFörloradePPoäng
15:00 4 okt 2014
Torpa IF
1-0
Vislanda IF
1-0

SENASTE MATCHEN

15:00 4 okt 2014
Torpa IF
1-0
Vislanda IF
1-0

SENASTE BILDER OCH VIDEO

Ingen video
Ingen video uppladdad
Logga in och ladda upp ert första klipp