E-post:
Lösenord:
Logga in
 Håll mig inloggad
Automatiskt inloggad nästa gång du besöker laget.se från denna dator
Waiting

DELA SIDAN

Torpa IF A-lag

20:56 Idag | Skrivet av: A-lag

Det är tätt med matcher när hösten närmar sig. Ny match i morgon då Kånna väntar i ett hett derby. Ett Kånna som inlett hösten med två förluster. Man ... Läs mer

Waiting
21:35 19 aug | Skrivet av: A-lag

TIF-Grimslöv/V Torsås 1-1 (0-1)
0-1 (14) David Tagesson
1-1 (90+1) Andreas Palm (frispark)

Matchens lirare TIF: Niam Peci
Grimslöv: David Magnusson
Matchen... Läs mer

Waiting
22:04 18 aug | Skrivet av: A-lag

I morgon är det äntligen dags för vår höstpremiär. Tvåan Grimslöv kommer till Skogsängen. Man förlorade stort i seriefinalen (1-6) mot V/D och är förs... Läs mer

Waiting
20:00 17 aug | Skrivet av: A-lag

Göteryd B-TIF B 1-1 (0-1)
0-1 (27) Joshua Glans (André Fredriksson)
1-1 (73)

Laget:
Lars Johansson
Mattias Lööv, Axel Palm, Andreas Palm, Robin Åstrand
Mart... Läs mer

Waiting
19:33 10 aug | Skrivet av: A-lag

TIF B -Hamneda B 4-3 (2-0)
1-0 (13) Sam Dada (ass Johan Palm)
2-0 (27) Johan Palm (ass Martin Hedvåg)
3-0 (48) Joshua Glans (ass Tobias Nilsson)
3-1 (65)
4... Läs mer

Waiting
21:47 1 jul | Skrivet av: A-lag

Liatorp-TIF 1-1 (0-1)
0-1 (25) Simon Fredriksson (ass Naim Peci)
1-1 (78) Emil Göransson

Laget:
Haris Pecikoza
Mattias Lööv, Andreas Palm, Axel Palm, Marti... Läs mer

Waiting

SERIER/CUPER

LagMVOFP
Vederslöv/Dänn.IF15131140
IFK Grimslöv/V Torsås15112235
GoIF Ling1571722
Torpa IF1454519
Liatorps IF1461719
Virestads IF1453618
Hallaryds IF1453618
Kånna IF1553718
Hinneryds IF1552817
Vislanda IF1543815
Strömsnäsbruks IF1543815
Delary/Pjätteryd1534813
MMatcherVVunnaOOavgjordaFFörloradePPoäng
18:45 Imorgon
Kånna IF
VS
Torpa IF
VS
18:45 19 aug
Torpa IF
1-1
IFK Grimslöv/V Torsås
1-1

NÄSTA MATCH

18:45 Imorgon
Kånna IF
VS
Torpa IF
VS

SENASTE MATCHEN

18:45 19 aug
Torpa IF
1-1
IFK Grimslöv/V Torsås
1-1

SENASTE UPPDATERADE ALBUM

BESÖKARTOPPEN