E-post:
Lösenord:
Logga in
 Håll mig inloggad
Automatiskt inloggad nästa gång du besöker laget.se från denna dator
Waiting

DELA SIDAN

Torpa IF A-lag

21:28 29 aug | Skrivet av: A-lag

29/8 TIF Hinneryd 0-0

Matchens lirare TIF: Johan Palm
Hinneryd: Henrik Svensson
Matchens krigare TIF: Patrick Nilsson
Laget:
Lars Johansson
Patrick Nilsson,... Läs mer

Waiting
20:47 28 aug | Skrivet av: A-lag

I morgon är det stort derby på Skogsängen. Säkert höstens match för spelare och publik.
Vi har revansch att utkräva sedan vi mycket snöpligt förlorat ... Läs mer

Waiting
23:36 22 aug | Skrivet av: A-lag

22/8 Kånna-TIF 1-6 (1-2)
0-1 (29) Sam Dada (ass Martin Hedvåg)
1-1 (30) Emil Davidsson
1-2 (38) Simon Fredriksson (ass Sam Dada)
1-3 (62) Martin Hedvåg (s... Läs mer

Waiting
20:56 21 aug | Skrivet av: A-lag

Det är tätt med matcher när hösten närmar sig. Ny match i morgon då Kånna väntar i ett hett derby. Ett Kånna som inlett hösten med två förluster. Man ... Läs mer

Waiting
21:35 19 aug | Skrivet av: A-lag

TIF-Grimslöv/V Torsås 1-1 (0-1)
0-1 (14) David Tagesson
1-1 (90+1) Andreas Palm (frispark)

Matchens lirare TIF: Niam Peci
Grimslöv: David Magnusson
Matchen... Läs mer

Waiting
22:04 18 aug | Skrivet av: A-lag

I morgon är det äntligen dags för vår höstpremiär. Tvåan Grimslöv kommer till Skogsängen. Man förlorade stort i seriefinalen (1-6) mot V/D och är förs... Läs mer

Waiting

SERIER/CUPER

LagMVOFP
Vederslöv/Dänn.IF17151146
IFK Grimslöv/V Torsås17123239
Virestads IF1673624
Torpa IF1665523
Liatorps IF1672723
GoIF Ling1772823
Hallaryds IF1654719
Vislanda IF1753918
Hinneryds IF1753918
Kånna IF1753918
Delary/Pjätteryd1744916
Strömsnäsbruks IF17431015
MMatcherVVunnaOOavgjordaFFörloradePPoäng
18:30 2 sep
Torpa IF
VS
Hallaryds IF
VS
18:30 29 aug
Torpa IF
0-0
Hinneryds IF
0-0

NÄSTA MATCH

17:00 Idag
Torpa IF (9-m)
VS
Strömsnäsbruks IF
VS

SENASTE MATCHEN

18:30 29 aug
Torpa IF
0-0
Hinneryds IF
0-0

SENASTE UPPDATERADE ALBUM

BESÖKARTOPPEN

1. (4) Väckelsångs IK
2. (6) Vederslöv-Dänningelanda IF Seniorlag Herrar
3. (5) Ljungby IF
4. (9) Rottne IF
5. (28) Ljungby IF Herrar
6. (11) IF Troja-Ljungby J18
7. (10) A-lag Herrar
8. (8) IBK Vöikers
9. (27) SK Graal
10. (1) Lagan IBK A-lag Herrar
Listar de tio mest besökta sidorna i Kronobergs län igår