Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sunne IK

Följ

Sunne IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Sunne IK
Välj lag

Januari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
  • 5Fre
    • Heldag

      Nordic Youth Trophy U12 Team 06

    • 14:00

      Färjestad BK Vit (hemma) Team 06


      15:00
    • 16:30

      NYT MIddag Team 06


      17:00
    • 18:55

      Gruner Hockey (borta) Team 06


      19:55
  • 6Lör
    • Heldag

      Nordic Youth Trophy U12 Team 06

    • 08:00

      HC Örnen (borta) J20


      17:30
    • 08:30

      NYT Frukost Team 06


      09:00
    • 11:10

      Hanhals Kings (hemma) Team 06


      12:10
    • 12:45

      NYT Lunch Team 06


      13:15
    • 15:10

      Haninge Anchors (hemma) Team 06


      16:10
    • 16:20

      NYT Middag Team 06


      17:50
    • 18:05

      Ski Hockey (borta) Team 06


      19:05
  • 7Sön
    • Heldag

      Nordic Youth Trophy U12 Team 06

    • 13:40

      Forshaga IF (hemma) Team 06


      14:40
    • 17:20

      Skedsmo IK (hemma) Team 06


      18:20
  • 8Mån
    v.2
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 08:50

      Träning Team 09


      10:00
      Helmia Arena - Sunne
    • 12:15

      Hammarö HC (borta) J20


      19:30
    • 12:30

      Hammarö Vit (hemma) Team 06


      14:00
    • 14:15

      FBK Grön (hemma) Team 04


      16:00
  • 14Sön
    • 11:45

      Färjestad BK -06 (hemma) Team 05


      13:45
    • 13:30

      poolspel sunne Team 09


      17:50
    • 16:00

      Grums IK (borta) J18


      20:00
  • 15Mån
    v.3
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 08:50

      Träning Team 09


      10:00
    • 13:00

      Filipstads/Hällefors (borta) Team 06


      14:30
    • 17:00

      KIL Aif (hemma) Team 04


      19:00
  • 21Sön
    • 10:30

      BIK Karlskoga U vit (borta) Team 05


      12:30
    • 11:00

      Arvika HC (borta) Team 06


      12:00
    • 12:20

      Kils AIK (hemma) Team 06


      13:20
    • 12:45

      BIK Karlskoga U (hemma) Team 03


      13:45
    • 16:00

      Arvika HC (hemma) J18


      19:00
  • 22Mån
    v.4
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 19:00

      Träning Team 04


      19:50
    • 19:00

      Träning Team 04


      20:50
    • 19:00

      Träning Team 05


      20:50
    • 19:10

      Kristinehams HT (borta) Team 03


      21:00
    • 19:30

      Viking HC (hemma) J20


      20:30
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 08:50

      Träning Team 09


      10:00
    • 12:30

      Kristinehamn HT (hemma) Team 06


      14:00
  • 28Sön
    • 12:00

      Forshaga IF röd (hemma) Team 06


      13:00
    • 12:30

      Forshaga IF (borta) J18


      16:00
    • 15:00

      Färjestads BK grön (hemma) Team 06


      16:00
    • 17:00

      IFK Munkfors 2 (borta) A-lag Herrar


      19:00
    • 17:30

      Hammarö HC (borta) Team 03


      19:00
  • 29Mån
    v.5
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 19:00

      Träning Team 04


      20:50
    • 19:00

      Träning Team 04


      19:50
    • 19:30

      Viking HC (hemma) J18


      22:00