Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sunne IK

Följ

Sunne IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Sunne IK
Välj lag

December 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
  • 2Lör
    • 08:50

      Träning Team 09


      10:00
    • 08:50

      Träning Team 08


      10:00
    • 13:30

      BIK Karlskoga U Blå (hemma) Team 06


      15:45
    • 16:00

      Åmåls SK (hemma) J20


      17:00
  • 3Sön
    • 12:00

      Säffle HC (hemma) Team 05


      14:00
    • 12:30

      Arvika HC (borta) J18


      15:00
    • 13:30

      KIL Aif (borta) Team 04


      15:00
    • 13:50

      Charlottenbergs HC (hemma) Team 06


      14:50
    • 16:50

      Åmåls SK (hemma) Team 06


      17:50
  • 4Mån
    v.49
  • 5Tis
    • 16:50

      Träning Team 04


      18:30
    • 17:00

      Träning Team 05


      19:00
    • 18:00

      Träning Team 09


      19:00
    • 18:00

      Träning Team 08


      19:00
    • 19:00

      Träning J18


      19:40
    • 19:10

      Träning Team 06


      20:00
    • 20:10

      Träning J18


      21:00
    • 21:10

      Träning J20


      22:10
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 16:50

      Träning J18


      17:40
    • 17:50

      Träning Team 06


      18:40
    • 18:00

      Träning J18


      18:30
      Helmia Arena
      Anteckning: Fysträning
    • 18:50

      Träning A-lag Herrar


      19:50
    • 19:00

      Träning Team 05


      20:50
    • 19:00

      Träning Team 04


      20:50
  • 8Fre
  • 9Lör
  • 10Sön
    • 12:00

      Forshaga IF (borta) Team 03


      15:00
    • 14:30

      Grums IK (hemma) Team 05


      16:30
    • 17:00

      Forshaga IF (hemma) J18


      20:00
  • 11Mån
    v.50
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 19:00

      Träning Team 05


      20:50
    • 19:00

      Träning Team 04


      19:50
    • 19:00

      Träning Team 04


      20:50
    • 19:30

      Viking HC (borta) J18


      22:00
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 08:50

      Träning Team 08


      10:00
    • 09:20

      Cup Charlottenberg Team 09


      15:40
    • 16:00

      IFK Hallsberg (hemma) J20


      17:00
  • 17Sön
    • 00:00

      Kristinehamns HT (borta) Team 05


      15:00
    • 12:45

      Åmåls SK (hemma) Team 03


      13:45
    • 16:00

      Hammarö HC (hemma) J18


      19:00
    • 17:40

      Forshaga IF röd (hemma) Team 06


      19:00
  • 18Mån
    v.51
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 19:00

      Träning Team 04


      19:50
    • 19:00

      Träning Team 04


      20:50
    • 19:30

      Hammarö HC (hemma) J18


      22:00
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 08:50

      Träning Team 09


      10:00
    • 12:00

      Hammarö HC (hemma) Team 06


      13:30
    • 13:45

      Träningsmatch Team 05


      15:45
  • 31Sön