Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sunne IK

Följ

Sunne IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Sunne IK
Välj lag

November 2017

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 08:50

      Träning Team 08


      10:00
    • 09:45

      IFK Hallsberg (borta) J20


      20:30
    • 13:45

      Filipstads/Hällefors (hemma) Team 06


      15:30
    • 14:00

      poolspel Team 09


      17:00
    • 15:30

      Bik Karlskoga U (hemma) Team 04


      17:30
  • 5Sön
    • 11:45

      Charlottenbergs HC/AHC (hemma) Team 05


      13:45
    • 17:00

      Arvika HC (hemma) J18


      20:00
  • 6Mån
    v.45
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 19:00

      Forshaga IF (borta) J18


      22:00
    • 19:00

      Träning Team 05


      20:50
    • 19:00

      Träning Team 04


      19:50
    • 19:00

      Träning Team 04


      20:50
    • 21:00

      Träning J20


      21:50
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 08:50

      Träning Team 08


      10:00
    • 12:30

      Poolspel 11/11 Helmia Arena Sunne Team 09


      17:00
    • 13:00

      Kristinehamn HT (borta) Team 06


      14:45
  • 12Sön
    • 12:45

      Hammarö HC (hemma) Team 03


      13:45
    • 14:30

      Viking HC (borta) Team 06


      15:30
    • 16:00

      Filipstads IF:s Ishockey (borta) Team 06


      17:00
    • 16:00

      Viking HC (hemma) J18


      19:00
    • 17:15

      Färjestad BK -06 (borta) Team 05


      19:15
  • 13Mån
    v.46
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 19:00

      Träning Team 04


      20:50
    • 19:00

      Träning Team 04


      19:50
    • 19:00

      Träning Team 05


      20:50
      Helmia Arena
      Anteckning: Fysträningen börjar 19:00, och Isträningen börjar 20:00
    • 19:00

      Hammarö HC (borta) J18


      22:00
    • 20:10

      Träning J20


      21:10
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 08:50

      Träning Team 08


      10:00
    • 08:50

      Träning Team 09


      10:00
    • 10:30

      Färjestad BK Vit (borta) Team 06


      12:00
  • 19Sön
    • 09:40

      Poolspel charlottenberg Team 09


      13:00
    • 12:00

      Hammarö HC röd (hemma) Team 05


      14:00
    • 15:15

      FBK team 04 (borta) Team 03


      18:00
  • 20Mån
    v.47
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 19:00

      Träning Team 05


      20:50
    • 19:00

      Träning Team 04


      19:50
    • 19:00

      Träning Team 04


      20:50
    • 19:00

      BIK Karlskoga/Kristinehamn (borta) J18


      22:00
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 14:15

      HC Örnen (borta) J20


      00:30
    • 18:00

      Träning Team 09


      18:50
  • 25Lör
  • 26Sön
    • 09:00

      Arvika HC (hemma) Team 04


      10:00
    • 13:30

      Färjestads BK (borta) Team 04


      14:30
    • 15:00

      Forshaga IF (borta) Team 05


      17:00
    • 16:00

      Grums IK (hemma) J18


      19:00
    • 16:30

      Grums IK (hemma) Team 04


      17:30
  • 27Mån
    v.48
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 16:15

      Viking HC (borta) J20


      23:00
    • 19:00

      Träning Team 05


      20:50
    • 19:00

      Träning Team 04


      20:50
    • 19:00

      Träning Team 04


      19:50
    • 21:00

      Träning J18


      21:50
  • 30Tor