Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Strömstad HK

Följ

Strömstad HK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Strömstad HK
Välj lag

Mars 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.9
    • 12:00

      Stenungsunds HK Röd (borta) F13


      14:00
    • 12:20

      Backa HK Röd (borta) P10-11


      14:20
    • 17:50

      Torslanda HK 2 (borta) P15-16


      19:50
    • 19:00

      Styrelsemöte Strömstad HK


      21:00
  • 2Mån
    v.10
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F7-8


      18:30
    • 18:00

      Träning P10-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P14


      19:30
    • 18:30

      Träning P12


      20:00
    • 18:30

      Träning P13


      20:00
    • 18:30

      Träning P15-16


      19:30
    • 19:30

      Träning F14-16


      21:00
  • 3Tis
    • 17:00

      Träning P8-9


      18:30
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
  • 4Ons
    • 18:00

      Träning F10-11


      19:30
    • 19:00

      Träning F14-16


      20:30
    • 19:00

      Träning F13


      20:30
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 18:30

      Träning P14


      19:30
    • 18:30

      Träning P15-16


      19:30
    • 18:30

      Träning P10-11


      20:00
    • 20:00

      Träning Damlaget


      21:30
  • 6Fre
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning F12


      18:00
    • 18:00

      Träning F9


      19:30
  • 7Lör
    • 11:30

      IK Sävehof 2 (hemma) F12


      13:30
    • 12:35

      Kärra HF 1 (hemma) F13


      14:35
    • 13:40

      IK Sävehof 3 (hemma) P15-16


      15:40
    • 14:45

      Kärra HF Röd (hemma) P10-11


      16:45
  • 8Sön
    • 12:00

      HK Höfers (borta) P12


      14:00
    • 13:15

      Lysekils HK 2 (borta) F12


      15:15
    • 15:50

      Särökometernas HK (borta) F14-16


      17:50
    • 19:30

      Redbergslids IK 2 (borta) Damlaget


      21:30
  • 9Mån
    v.11
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F7-8


      18:30
    • 18:00

      Träning P10-11


      19:30
    • 18:15

      Nödinge SK (borta) P12


      22:15
    • 18:30

      Träning P14


      19:30
    • 18:30

      Träning P12


      20:00
    • 18:30

      Träning P15-16


      19:30
    • 18:30

      Träning P13


      20:00
    • 19:30

      Träning F14-16


      21:00
  • 10Tis
    • 17:00

      Träning P8-9


      18:30
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
  • 11Ons
    • 18:00

      Träning F10-11


      19:30
    • 19:00

      Träning F14-16


      20:30
    • 19:00

      Träning F13


      20:30
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 18:30

      Träning P14


      19:30
    • 18:30

      Träning P15-16


      19:30
    • 18:30

      Träning P10-11


      20:00
    • 20:00

      Träning Damlaget


      21:30
  • 13Fre
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 18:00

      Träning F9


      19:30
  • 14Lör
    • 10:20

      Stenungsunds HK Svart (hemma) P12


      12:20
    • 11:45

      Alingsås HK 2 (borta) P13


      13:45
    • 12:30

      IK Baltichov rosa (hemma) F13


      14:30
    • 13:40

      Kärra HF 2 (hemma) F14-16


      15:40
    • 15:15

      IS Orion (hemma) Herrlaget


      17:15
    • 17:00

      Kärra HF 2 (hemma) Damlaget


      19:00
  • 15Sön
    • 16:30

      IK Sävehof 6 (borta) P10-11


      18:30
  • 16Mån
    v.12
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F7-8


      18:30
    • 18:00

      Träning P10-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P14


      19:30
    • 18:30

      Träning P12


      20:00
    • 18:30

      Träning P13


      20:00
    • 18:30

      Träning P15-16


      19:30
    • 19:30

      Träning F14-16


      21:00
  • 17Tis
  • 18Ons
    • 18:00

      Träning F10-11


      19:30
    • 19:00

      Träning F14-16


      20:30
    • 19:00

      Träning F13


      20:30
  • 19Tor
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 18:30

      Träning P14


      19:30
    • 18:30

      Träning P15-16


      19:30
    • 18:30

      Träning P10-11


      20:00
    • 20:00

      Träning Damlaget


      21:30
    • 20:15

      HP Warta 2 (hemma) Damlaget


      22:15
  • 20Fre
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 18:00

      Träning F9


      19:30
  • 21Lör
    • 10:25

      HF Orust (hemma) P10-11


      12:25
    • 12:35

      IK Sävehof 2 (hemma) P13


      14:35
  • 22Sön
    • 11:00

      Ale HF (borta) P12


      13:00
    • 13:00

      IK Sävehof 1 (borta) F13


      15:00
    • 14:50

      Backa HK Röd (borta) F14-16


      16:50
    • 15:30

      Lysekils HK (borta) Damlaget


      17:30
    • 17:30

      Ale HF 2 (borta) Herrlaget


      19:30
  • 23Mån
    v.13
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F7-8


      18:30
    • 18:00

      Träning P10-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P14


      19:30
    • 18:30

      Träning P12


      20:00
    • 18:30

      Träning P15-16


      19:30
    • 18:30

      Träning P13


      20:00
    • 19:30

      Träning F14-16


      21:00
  • 24Tis
    • 17:30

      Träning F12


      18:30
  • 25Ons
    • 18:00

      Träning F10-11


      19:30
    • 19:00

      Träning F14-16


      20:30
    • 19:00

      Träning F13


      20:30
  • 26Tor
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
      Nordby Supermarket Hallen A
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 18:30

      Träning P14


      19:30
    • 18:30

      Träning P10-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P14


      19:30
    • 18:30

      Träning P15-16


      19:30
    • 20:00

      Träning Damlaget


      21:30
  • 27Fre
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 18:00

      Träning F9


      19:30
  • 28Lör
    • 12:35

      Lysekils HK (hemma) P12


      14:35
    • 15:00

      BK Heid Röd (hemma) F14-16


      17:00
    • 15:00

      KFUM Trollhättan (borta) P10-11


      17:00
  • 29Sön
    • 19:00

      Kungälvs HK Grön (borta) P13


      21:00
  • 30Mån
    v.14
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F7-8


      18:30
    • 18:00

      Träning P10-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P14


      19:30
    • 18:30

      Träning P12


      20:00
    • 18:30

      Träning P15-16


      19:30
    • 18:30

      Träning P13


      20:00
    • 19:30

      Träning F14-16


      21:00
  • 31Tis
    • 17:30

      Träning F12


      18:30