Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Strömstad HK

Följ

Strömstad HK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
    • 12:20

      GF Kroppskultur 2 (borta) P15-16


      14:20
    • 13:00

      Kärra HF Gul (borta) F12


      15:00
    • 14:00

      KFUM Trollhättans IA (hemma) P13


      16:00
    • 15:30

      BK Heid Blå P13 (hemma) P14


      17:30
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.6
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F7-8


      18:30
    • 18:00

      Träning P10-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P13


      20:00
    • 18:30

      Träning P12


      20:00
    • 19:30

      Träning F14-16


      21:00
    • 20:00

      Träning P14


      21:30
    • 20:00

      Träning P15-16


      21:30
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning P8-9


      18:30
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
  • 5Ons
    • 18:00

      Träning F10-11


      19:30
    • 19:00

      Träning F14-16


      20:30
    • 19:00

      Träning F13


      20:30
  • 6Tor
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 18:00

      Träning P15-16


      20:00
    • 18:00

      Träning P14


      20:00
    • 18:30

      Träning P10-11


      20:00
    • 20:00

      Träning Damlaget


      21:30
  • 7Fre
    • 16:30

      Träning F12


      18:00
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 18:00

      Träning F9


      19:30
  • 8Lör
    • 11:00

      GF Kroppskultur 1 (hemma) F13


      13:00
    • 15:15

      HK Varberg 2 (borta) Herrlaget


      17:15
  • 9Sön
    • 12:00

      GF Kroppskultur 1 (borta) F12


      14:00
    • 14:00

      Lysekils HK (borta) P13


      16:00
    • 15:15

      Lysekils HK (borta) P14


      17:15
    • 15:15

      GF Kroppskultur 2 (borta) F14-16


      17:15
    • 16:30

      Uddevalla HK (borta) Damlaget


      18:30
  • 10Mån
    v.7
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F7-8


      18:30
    • 18:00

      Träning P10-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P13


      20:00
    • 18:30

      Träning P12


      20:00
    • 19:30

      Träning F14-16


      21:00
    • 20:00

      Träning P14


      21:30
    • 20:00

      Träning P15-16


      21:30
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning P8-9


      18:30
    • 18:15

      Träning F12


      20:00
  • 12Ons
    • 18:00

      Träning F10-11


      19:30
    • 19:00

      Träning F14-16


      20:30
    • 19:00

      Träning F13


      20:30
    • 19:15

      Stenungsunds HK 2 (hemma) Herrlaget


      21:15
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 18:00

      Träning P15-16


      20:00
    • 18:00

      Träning P14


      20:00
    • 18:30

      Träning P10-11


      20:00
    • 20:00

      Träning Damlaget


      21:30
  • 14Fre
    • 16:30

      Träning F12


      18:00
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 18:00

      Träning F9


      19:30
      Nordby Supermarket Hallen B (Strömstad)
  • 15Lör
    • 10:00

      GF Kroppskultur 2 (borta) P10-11


      12:00
    • 12:00

      Önnereds HK Grön (borta) F13


      14:00
  • 16Sön
  • 17Mån
    v.8
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F7-8


      18:30
    • 18:00

      Träning P10-11


      19:30
    • 19:30

      Träning F14-16


      21:00
    • 20:00

      Träning P14


      21:30
    • 20:00

      Träning P15-16


      21:30
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning P8-9


      18:30
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
  • 19Ons
    • 18:00

      Träning F10-11


      19:30
    • 19:00

      Träning F14-16


      20:30
    • 19:00

      Träning F13


      20:30
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 18:00

      Träning P15-16


      20:00
    • 18:00

      Träning P14


      20:00
    • 18:30

      Träning P10-11


      20:00
    • 20:00

      Träning Damlaget


      21:30
  • 21Fre
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning F12


      18:00
    • 18:00

      Träning F9


      19:30
  • 22Lör
    • 13:15

      Mölndals HF (hemma) Herrlaget


      15:15
    • 15:00

      Stenungsunds HK 3 (hemma) Damlaget


      17:00
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.9
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F7-8


      18:30
    • 18:00

      Träning P10-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P13


      20:00
    • 18:30

      Träning P12


      20:00
    • 19:30

      Träning F14-16


      21:00
    • 20:00

      Träning P14


      21:30
    • 20:00

      Träning P15-16


      21:30
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning P8-9


      18:30
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
  • 26Ons
    • 18:00

      Träning F10-11


      19:30
    • 19:00

      Träning F14-16


      20:30
    • 19:00

      Träning F13


      20:30
    • 19:15

      Stenungsunds HK Röd (hemma) F14-16


      21:15
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 18:00

      Träning P15-16


      20:00
    • 18:30

      Träning P10-11


      20:00
    • 18:45

      Redbergslids IK 2 (hemma) Damlaget


      20:45
    • 19:00

      KFUM Trollhättan (hemma) P15-16


      21:00
    • 20:00

      Träning P14


      21:30
    • 20:00

      Träning Damlaget


      21:30
  • 28Fre
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 16:30

      Träning F12


      18:00
    • 18:00

      Träning F9


      19:30
  • 29Lör
    • 10:00

      Kungälvs HK (borta) P12


      12:00
    • 10:30

      Alingsås HK 2 (borta) P14


      12:30
    • 11:05

      Tjörns Handbollsklubb (hemma) F12


      13:05
    • 12:10

      Kungälvs HK (hemma) P12


      14:10
    • 12:15

      Alingsås HK 1 (hemma) P10-11


      14:15
    • 12:20

      Backa HK Röd (borta) F12


      14:20
    • 13:00

      Minisammandrag P8-9


      20:30
    • 13:15

      IK Baltichov blå (hemma) P13


      15:15
    • 14:30

      HK Aranäs gul (hemma) F14-16


      16:30
    • 15:00

      Alingsås HK 1 (borta) F13


      17:00
    • 16:00

      HP Warta 2 (hemma) Damlaget


      18:00
    • 16:55

      Spindelns BK (borta) Herrlaget


      18:55