Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Strömstad HK

Följ

Strömstad HK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.1
  • 2Tor
    • 10:00

      Träning P12


      11:30
    • 12:00

      Träning P13


      13:30
    • 12:00

      Träning P13


      13:30
    • 12:00

      Träning F13


      13:30
    • 12:00

      Träning P14


      13:30
    • 20:00

      Träning Damlaget


      21:30
  • 3Fre
  • 4Lör
  • 5Sön
    • 10:00

      Träning P14


      14:30
  • 6Mån
    v.2
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 18:30

      Träning P14


      20:00
    • 20:00

      Träning P15-16


      21:30
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 18:00

      Träning P14


      20:00
    • 18:00

      Träning P15-16


      20:00
    • 18:30

      Träning P10-11


      20:00
    • 20:00

      Träning Damlaget


      21:30
  • 10Fre
    • 16:30

      Träning F12


      18:00
    • 18:00

      Träning F9


      19:30
  • 11Lör
    • 13:00

      HP Warta (borta) F12


      15:00
    • 14:15

      USM steg 3 P14


      17:30
  • 12Sön
    • 09:00

      USM steg 3 P14


      14:00
    • 11:10

      Kungälvs HK 2 (borta) P15-16


      13:10
    • 14:10

      HK Aranäs vit (borta) F13


      16:10
  • 13Mån
    v.3
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P10-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P12


      20:00
    • 18:30

      Träning P13


      20:00
    • 19:30

      Träning P15-16


      21:00
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning P8-9


      18:30
  • 15Ons
    • 18:00

      Träning F10-11


      19:30
    • 19:15

      Kungälvs HK Grön (hemma) F13


      21:15
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
      Nordby Supermarket Hallen A
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 18:00

      Träning P14


      20:00
    • 18:00

      Träning P15-16


      20:00
    • 18:30

      Träning P10-11


      20:00
    • 20:00

      Träning Damlaget


      21:30
  • 17Fre
    • 16:30

      Träning F12


      18:00
    • 18:00

      Träning F9


      19:30
  • 18Lör
    • 11:35

      HK Höfers (hemma) P12


      13:35
    • 12:40

      GF Kroppskultur 3 (hemma) F12


      14:40
    • 13:45

      Kungälvs HK Vit (hemma) P10-11


      15:45
    • 13:45

      GF Kroppskultur (hemma) P13


      15:45
    • 15:00

      Stenungsunds HK 2 (hemma) Herrlaget


      17:00
    • 17:20

      Kärra HF 2 (borta) Damlaget


      19:20
  • 19Sön
    • 14:10

      BK Heid Röd (borta) F13


      16:10
    • 15:20

      Kungälvs HK Grön (borta) F12


      17:20
    • 15:20

      IK Sävehof 3 (borta) P14


      17:20
    • 20:00

      Kungälvs HK 2 (borta) F14-16


      22:00
  • 20Mån
    v.4
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P10-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P12


      20:00
    • 18:30

      Träning P13


      20:00
    • 20:00

      Träning P14


      21:30
    • 20:00

      Träning P15-16


      21:30
    • 21:30

      Träning Damlaget


      23:00
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning P8-9


      18:30
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
  • 22Ons
    • 18:00

      Träning F10-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P15-16


      20:30
    • 19:30

      Träning P14


      20:30
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:15

      Träning P10-11


      20:00
    • 18:00

      Träning P14


      20:00
    • 19:00

      Uddevalla HK (hemma) P14


      21:00
    • 20:00

      Träning Damlaget


      21:30
  • 24Fre
    • 16:00

      Träning P13


      18:00
    • 16:30

      Träning F12


      18:00
    • 18:00

      Träning F9


      19:30
  • 25Lör
    • 11:10

      Nödinge SK 1 (hemma) F12


      13:10
    • 12:15

      Torslanda HK Blå (hemma) F13


      14:15
    • 13:00

      Träning P13


      16:00
    • 13:30

      Alingsås HK 2 (hemma) P15-16


      15:30
    • 13:30

      HK Bollebygd (borta) Herrlaget


      15:30
    • 15:00

      Lysekils HK (hemma) Damlaget


      17:00
  • 26Sön
    • 07:00

      Träning P8-9


      14:30
    • 09:00

      Redbergslids IK Vit (borta) P10-11


      11:00
    • 15:10

      Önnereds HK P13 (borta) P14


      17:10
    • 16:15

      Kungälvs HK (borta) P12


      18:15
    • 18:05

      Kungälvs HK Svart (borta) F12


      20:00
  • 27Mån
    v.5
    • 16:30

      Träning F10-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P10-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P12


      20:00
    • 18:30

      Träning P13


      20:00
    • 20:00

      Träning P14


      21:30
    • 20:00

      Träning P15-16


      21:30
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning P8-9


      18:30
    • 18:30

      Träning F12


      20:00
  • 29Ons
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 18:00

      Träning P14


      20:00
    • 18:00

      Träning P15-16


      20:00
    • 18:30

      Träning P10-11


      20:00
    • 20:00

      Träning Damlaget


      21:30
  • 31Fre
    • 16:30

      Träning F12


      18:00
    • 18:00

      Träning F9


      19:30