Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs GOIF

Följ

Sölvesborgs GOIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Sölvesborgs GOIF
Välj lag

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
    • 10:00

      T.match P-12


      13:00
    • 13:00

      Mjällby AIF U18 (hemma) U-lag


      14:30
    • 18:00

      Träningsmatch mot Mjällby P16-18


      20:00
    • 18:00

      Match med U16-18 P-05


      19:40
  • 2Lör
    • 10:00

      Träning P-05


      11:30
    • 11:00

      Tränings-Match * FKK Orange (Svart) P-06/07


      13:00
  • 3Sön
    • 11:00

      Tränings-Match * Rödeby 07 (Vitt) P-06/07


      13:00
    • 11:00

      Lyckå FF (hemma) P-05


      12:30
  • 4Mån
    v.19
    • 16:45

      Träning med U-laget P-05


      18:15
    • 16:45

      Träning U-lag


      18:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:15

      Träning P-14


      18:15
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:15

      Träning med U16-18 P-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P16-18


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06/07


      20:00
  • 5Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      17:45
    • 16:45

      Träning MV


      17:30
    • 16:45

      Träning U-lag


      18:15
    • 16:45

      Träning med U-laget P-05


      18:15
    • 17:00

      Träning med U16-18 P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P16-18


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
  • 6Ons
    • 16:45

      Träning P-06/07


      18:15
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 7Tor
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 16:45

      Träning U-lag


      18:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:00

      Träning P16-18


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F08-10


      20:00
  • 8Fre
    • 18:10

      Match Mot Ronneby P-09


      20:00
  • 9Lör
    • 10:00

      Träning P-05


      11:30
    • 11:00

      Trainingsmatch mot Asarum P16-18


      13:00
    • 11:00

      Tränings-Match * Rödeby 07 (Svart) P-06/07


      13:00
    • 12:00

      Träningsmatch Bromölla F10 F08-10


      14:00
    • 13:00

      Träningsmatch Lörby F09-10 F08-10


      15:00
    • 13:00

      IFK Karlshamn U18 (hemma) U-lag


      14:00
  • 10Sön
    • 11:00

      Tränings-Match * Rödeby 06 (Vitt) P-06/07


      13:00
    • 13:00

      Träningsmatch Ronneby F08 F08-10


      15:00
  • 11Mån
    v.20
    • 16:45

      Träning U-lag


      18:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:15

      Träning P-14


      18:15
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      FC Rödeby (hemma) P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06/07


      20:00
    • 18:30

      Träning P16-18


      20:00
  • 12Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      17:45
    • 16:45

      Träning MV


      17:30
    • 16:45

      Träning med U-laget P-05


      18:15
    • 16:45

      Träning U-lag


      18:15
    • 17:00

      Träning med U16-18 P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P16-18


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
  • 13Ons
    • 16:45

      Träning P-06/07


      18:15
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 14Tor
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:00

      Ifö Bromölla IF J-lag (borta) U-lag


      19:00
    • 18:00

      Träning P16-18


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F08-10


      20:00
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 11:30

      Match mot Mjällby P-09


      13:30
    • 12:00

      Tränings-Match * Rödeby 06 (Svart) P-06/07


      14:00
    • 12:00

      FK Karlskrona U16 (borta) U-lag


      13:00
    • 12:30

      Match mot Union P-09


      14:30
    • 14:00

      Träningsmatch mot Karlshamn P16-18


      16:00
    • 14:15

      Träningsmatch Lyckå F08 F08-10


      16:00
    • 15:00

      Saxemara IF (hemma) P-05


      16:30
  • 17Sön
    • 10:00

      Tränings-Match * Mörrum (Vitt) P-06/07


      12:00
    • 10:00

      Träning P-12


      13:00
  • 18Mån
    v.21
    • 16:45

      Träning med U-laget P-05


      18:15
    • 16:45

      Träning U-lag


      18:15
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:15

      Träning P-14


      18:15
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:15

      Träning med U16-18 P-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P16-18


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06/07


      20:00
  • 19Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      17:45
    • 16:45

      Träning MV


      17:30
    • 16:45

      Träning U-lag


      18:15
    • 17:00

      Träning med U16-18 P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P16-18


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
  • 20Ons
    • 16:45

      Träning P-06/07


      18:15
    • 18:00

      Match mot Mjällby P-09


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träningsmatch mot Mjällby P16-18


      20:30
    • 19:00

      Åhus Horna Bollklubb (borta) U-lag


      19:00
  • 21Tor
    • 09:30

      Träning P-13


      10:30
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 11:00

      Tränings-Match * Mörrum (Svart) P-06/07


      13:00
    • 13:00

      Mjällby AIF U16 (borta) U-lag


      14:00
    • 15:00

      Målvaktsträning MAIF P-05


      16:30
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P16-18


      19:30
    • 18:30

      Träning F08-10


      20:00
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 10:00

      Träning P-05


      11:30
    • 10:40

      Träningsmatch P-09


      12:20
      Svarta Led 7-mannaplanen
      Anteckning: Träningsmatch mot SGIFs P10lag.
    • 13:00

      Träningsmatcher mot Lörby F-13


      14:30
    • 14:30

      Träningsmatch F09/10 Asarum F08-10


      16:00
  • 24Sön
    • 10:00

      Match mot Mjällby 24/5 P-11


      11:30
    • 13:00

      Träningsmatch Olofström F08 F08-10


      15:00
    • 13:00

      Tränings-Match * Olofström (Vitt) P-06/07


      15:00
    • 15:00

      Ifö Bromölla IF (hemma) P-05


      16:30
  • 25Mån
    v.22
    • 16:45

      Träning med U-laget P-05


      18:15
    • 16:45

      Träning U-lag


      18:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:15

      Träning P-14


      18:15
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:15

      Träning med U16-18 P-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P16-18


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06/07


      20:00
  • 26Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      17:45
    • 16:45

      Träning U-lag


      18:15
    • 17:00

      Träning P16-18


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
  • 27Ons
    • 16:45

      Träning P-06/07


      18:15
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 28Tor
    • 16:30

      Träning P-06/07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 16:45

      Träning U-lag


      18:15
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:45

      Träning P-12


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:30
    • 18:00

      Distriktsträning med BFF P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning P16-18


      19:30
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning F08-10


      20:00
  • 29Fre
    • 17:00

      Regionträning MAIF P-05


      18:30
  • 30Lör
    • 10:00

      Träning P-05


      11:30
    • 11:00

      Tränings-Match * Saxemara (Vitt) P-06/07


      13:00
  • 31Sön
    • 10:00

      Träningsmatch Lörby F08 F08-10


      12:00