Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs GOIF

Följ

Sölvesborgs GOIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Sölvesborgs GOIF
Välj lag

Mars 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.9
    • 09:30

      Träning MV


      10:30
    • 10:00

      Träning F-13


      11:00
    • 11:00

      SGIF/Lörby F14 - WÄ IF F-06


      13:00
    • 12:00

      Träning P-09


      13:30
    • 12:00

      Träning P-11


      13:30
    • 12:30

      Jämshögs IF P16-18 (borta) P16-18


      14:30
    • 13:00

      Olofströms IF (hemma) U-lag


      15:00
    • 15:00

      Träningsmatch SGIF-IFK Karlshamn P-06/07


      16:30
  • 2Mån
    v.10
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning P16-18


      21:30
  • 3Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      17:45
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Utbildning för ungdomsdomare Sölvesborgs GOIF


      20:30
    • 19:00

      Domarutbildning P-05


      20:30
  • 4Ons
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:30

      Träning med U16-18 P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-18


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
  • 5Tor
  • 6Fre
    • 09:00

      Elit Cup Jönköping P-06/07


      00:00
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
  • 7Lör
    • Heldag

      Elit Cup Jönköping P-06/07

    • 09:00

      Träning P-05


      10:30
    • 11:00

      Mjällby AIF U16 (hemma) U-lag


      13:00
    • 15:00

      Träningsmatch Jämshög IF P-06/07


      16:30
  • 8Sön
    • 00:00

      Elit Cup Jönköping P-06/07


      19:00
    • 09:00

      Poolspel Bromölla F-13


      10:30
    • 09:30

      Träning MV


      10:30
    • 12:00

      Träning P-11


      13:30
    • 12:00

      Träning P-09


      13:30
    • 16:00

      Träningsmatch Bromölla- SGIF/Lörby F-06


      17:30
  • 9Mån
    v.11
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning med U-laget P-05


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning med U16-18 P-05


      21:30
    • 20:00

      Träning P16-18


      21:30
  • 10Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      17:45
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning med U-laget P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
  • 11Ons
    • 17:30

      Träning P16-18


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Föräldramöte P-06/07


      20:00
  • 12Tor
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 16:30

      Träning U-lag


      18:00
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 18:30

      Träning P-13


      19:30
  • 13Fre
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
  • 14Lör
    • 10:00

      Träningscup * Staffanstorp P-06/07


      14:45
    • 11:00

      Kristianstad FC (hemma) P-05


      12:30
    • 12:30

      BK Union (borta) U-lag


      15:00
  • 15Sön
    • 09:30

      Träning MV


      10:30
    • 10:00

      Träning F-13


      11:00
    • 13:00

      Träningsmatch SGIF/Lörby -Asarum F-06


      15:00
    • 16:00

      Träning F-06


      17:30
  • 16Mån
    v.12
    • 16:30

      Träning F08-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 18:30

      Träning med U-laget P-05


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning P16-18


      21:30
  • 17Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      17:45
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning med U-laget P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:30
  • 18Ons
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:30

      Träning med U16-18 P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-18


      19:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
  • 19Tor
    • 16:30

      Träning U-lag


      18:00
    • 16:30

      Träning med U-laget P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 20Fre
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
  • 21Lör
    • 09:00

      Träning P-05


      10:30
  • 22Sön
    • 10:00

      Träning F-13


      11:00
    • 10:00

      BK Höllviken Röd (borta) P-06/07


      15:00
    • 11:00

      Träningsmatch SGIF/Lörby F14-Osby F-06


      13:00
    • 16:00

      Träning F-06


      17:30
  • 23Mån
    v.13
    • 16:30

      Träning F08-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 18:30

      Träning med U-laget P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning P16-18


      21:30
  • 24Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      17:45
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning med U-laget P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:30
  • 25Ons
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:30

      Träning med U16-18 P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-18


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
  • 26Tor
    • 16:30

      Träning U-lag


      18:00
      Svarta led konstgräs
    • 16:30

      Träning med U-laget P-05


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 27Fre
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
  • 28Lör
    • 08:00

      Tjejcupen Karlshamn F-06


      17:00
    • 09:00

      Träning P-05


      10:30
    • 12:00

      Träning F-07


      13:30
    • 13:00

      Tosteberga-Nymölla IF (borta) U-lag


      15:00
    • 13:00

      Ronneby BK (hemma) P-06/07


      15:00
  • 29Sön
    • 09:30

      Träning MV


      10:30
    • 10:00

      Träning F-13


      11:00
    • 11:00

      Kristianstad FC (hemma) P-06/07


      13:00
    • 13:00

      Extraträning P16-18


      14:30
    • 15:00

      Åhus Horna BK (borta) P-05


      16:30
    • 16:00

      Träning F-06


      17:30
  • 30Mån
    v.14
    • 15:30

      Träning P-05


      17:00
    • 16:30

      Träning F08-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 18:30

      Träning med U-laget P-05


      20:00
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 20:00

      Träning P16-18


      21:30
  • 31Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      17:45
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning med U-laget P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:30