Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs GOIF

Följ

Sölvesborgs GOIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Sölvesborgs GOIF
Välj lag

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
    • 09:00

      Kristianstad Arena Cup 09 F08-10


      15:00
    • 09:00

      Träning P-05


      10:30
    • 11:00

      Saxemara IF P16-18 (hemma) P16-18


      13:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot Saxemara P16-18


      13:00
    • 12:00

      Träning F-07


      13:30
  • 2Sön
    • 09:00

      Kristianstad Arena Cup 10 F08-10


      15:00
    • 09:00

      Internmatch P-06/07


      10:30
    • 10:00

      Träning F-13


      11:00
    • 12:00

      Träning P-11


      13:30
    • 12:00

      Träning P-09


      13:30
    • 12:30

      FK Karlskrona P16 (borta) P16-18


      14:30
    • 12:30

      FK Karlskrona U16 (borta) U-lag


      15:00
    • 16:00

      Träning F-06


      17:30
  • 3Mån
    v.6
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning P16-18


      21:30
  • 4Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      17:45
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P16-18


      19:00
    • 17:30

      Träning med U16-18 P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07/08


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
    • 19:00

      Klädprofil P-05


      20:00
  • 6Tor
    • 16:30

      Träning U-lag


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-13


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 7Fre
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
  • 8Lör
    • 09:00

      Träning P-05


      10:30
    • 10:00

      Träningsmatch KDFF - SGIF/Lörby F14 F-06


      12:00
    • 11:00

      IFK Klagshamn/Bunkeflo FF/Tygelsjö IK (borta) P-06/07


      13:00
    • 12:00

      Träningsmatch KDFF-SGIF/Lörby F13 F-06


      14:00
    • 12:00

      Träning F-07


      13:30
    • 13:00

      Asarums IF FK P16-18 (hemma) P16-18


      15:00
    • 13:00

      Träningsmatch mot Asarum P16-18


      15:00
    • 16:15

      Hyllie IK Svart (borta) P-06/07


      18:15
  • 9Sön
    • 09:15

      Träning P-14


      12:00
    • 10:00

      Träning F-13


      11:00
    • 10:30

      Vinterserien P-07/08


      13:30
    • 12:00

      Träning P-09


      13:30
    • 12:00

      Träning P-11


      13:30
    • 12:15

      Träning MV


      13:15
  • 10Mån
    v.7
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning P16-18


      21:30
  • 11Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      17:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:30

      Träning med U16-18 P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-18


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07/08


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
  • 13Tor
    • 16:30

      Träning U-lag


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-13


      19:30
  • 14Fre
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
      Svarta led konstgräs
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
  • 15Lör
    • 09:00

      Stjärncupen P-12


      19:00
    • 11:00

      Wä IF (hemma) P-05


      12:30
    • 12:00

      Träning F-07


      13:30
    • 13:00

      Träningsmatcher 7-manna F08-10


      17:00
    • 14:00

      Ronneby BK P16-18 (borta) P16-18


      16:00
    • 14:00

      Träningsmatch mot Ronneby P16-18


      16:00
  • 16Sön
    • 09:00

      Stjärncupen Mörrum 16/2 P-11


      16:00
    • 10:00

      Träning F-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-06/07


      11:30
    • 12:00

      Träning P-09


      13:30
    • 12:00

      Winnö IF (borta) U-lag


      14:00
    • 16:00

      Träning F-06


      17:30
  • 17Mån
    v.8
    • 09:00

      Sportlovscup Eslöv P-09


      16:30
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning P16-18


      21:30
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning P16-18


      19:00
    • 17:30

      Träning med U16-18 P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07/08


      20:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
  • 20Tor
    • 16:30

      Träning U-lag


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:30

      Träning P-13


      19:30
  • 21Fre
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
  • 22Lör
    • 09:00

      Träning P-05


      10:30
    • 12:00

      Fjälkinge IF (borta) U-lag


      14:00
    • 12:00

      Träning F-07


      13:30
  • 23Sön
    • 09:30

      Träning MV


      10:30
    • 10:00

      Träning F-13


      11:00
    • 12:00

      Träning P-11


      13:30
    • 12:00

      Träning P-09


      13:30
    • 12:30

      Tränings-Match (borta) vs. KFC (A) P-06/07


      14:00
    • 16:00

      Träning F-06


      17:30
  • 24Mån
    v.9
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
    • 20:00

      Träning P16-18


      21:30
  • 25Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      17:45
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06/07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P16-18


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning F-06


      20:30
  • 27Tor
    • 16:30

      Träning U-lag


      18:00
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F-11/12


      18:00
    • 17:00

      Träning F08-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-13


      19:30
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 28Fre
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:40

      Fotografering F-06


      19:00
  • 29Lör
    • 09:00

      Träning P-05


      10:30
    • 12:00

      Träning F-07


      13:30
    • 15:45

      Fotografering P-05


      16:15