Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs GOIF

Följ

Sölvesborgs GOIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 09:00

      Poolspel P-09


      14:00
    • 09:00

      Träning MV


      10:00
    • 10:00

      Träning MV


      11:00
    • 10:00

      Rödeby Aif (hemma) P-07/08


      12:00
    • 11:00

      Rödeby AIF (borta) F-06


      13:00
    • 11:15

      Asarums IF FK (hemma) F-07


      13:15
    • 13:00

      Poolspel F10 Grön F08-11


      17:00
  • 2Mån
    v.36
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      17:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07/08


      19:30
    • 18:00

      sgif vit (borta) P-06


      20:00
    • 18:00

      Sölvesborgs GoIF Svart (hemma) P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:15

      Träning U17


      21:00
  • 3Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning U17


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
  • 4Ons
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Mörrums gois (borta) P-06


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:45
    • 18:00

      Träning MV


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Olofströms IF (borta) U17


      21:00
  • 5Tor
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:15
    • 18:00

      Jämjö Goif (borta) P-07/08


      20:00
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 19:15

      Träning F-06


      20:30
  • 6Fre
    • 17:00

      Poolspel Union P-09


      21:00
    • 18:00

      FK Karlshamn United (borta) P-07/08


      19:30
  • 7Lör
    • 10:00

      Jubileum Lörby Park F08-11


      16:00
    • 10:30

      FK Karlskrona (hemma) P-05


      12:30
    • 13:00

      Bollflickor F-06


      15:00
    • 14:00

      Pukebergs BK (borta) Seniorer Herrar


      16:00
  • 8Sön
    • 09:00

      Träning P-12


      14:00
    • 10:00

      Ronneby BK Röd (hemma) P-07/08


      11:30
    • 10:30

      Nättraby GoIF (hemma) F-06


      12:30
    • 13:00

      IFK Karlshamn U (borta) Seniorer Herrar


      15:00
  • 9Mån
    v.37
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      17:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Ronneby BK (hemma) P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:45
    • 18:00

      Träning P-07/08


      19:30
    • 18:45

      Jämjö GoIF (borta) F-07


      20:45
    • 19:15

      Träning U17


      21:00
  • 10Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning U17


      19:15
    • 18:00

      Mjällby AIF (hemma) U17


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
  • 11Ons
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 17:25

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:45
    • 18:00

      Träning MV


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
      B-planen Svarta Led
    • 18:30

      Målvaktsträning 4 med BFF P-05


      20:00
    • 19:00

      Träning MV


      20:00
  • 12Tor
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning U17


      19:15
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07/08


      19:30
    • 19:15

      Träning F-06


      20:30
  • 13Fre
  • 14Lör
    • 09:00

      Poolspel 5mot5 F08-11


      13:00
    • 10:00

      IFK Karlshamn (borta) P-07/08


      12:00
    • 12:00

      Asarums IF FK (borta) P-05


      14:00
    • 15:00

      Hörvikens IF (hemma) Seniorer Herrar


      17:00
    • 15:00

      Inmarsch med A-laget i samband med derbyt mot Hörviken IF P-11


      15:30
  • 15Sön
    • 10:00

      Poolspel 15/9 i Mörrum. P-11


      14:00
    • 10:00

      FK Karlskrona Svart (hemma) P-07/08


      12:00
    • 10:00

      Poolspel F10 Grön F08-11


      14:00
    • 12:00

      FK Karlskrona Svart 1 (hemma) P-07/08


      14:00
    • 17:00

      Ronneby BK (borta) F-06


      19:00
    • 17:00

      FC Rödeby (borta) P-05


      19:00
  • 16Mån
    v.38
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      17:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07/08


      19:30
    • 18:00

      Saxemara IF (borta) P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:45
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:15

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-06


      20:00
  • 17Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning U17


      19:15
    • 18:00

      Mörrums GoIS FK (borta) U17


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
  • 18Ons
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 17:30

      Träning MV


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:45
  • 19Tor
    • 16:30

      Träning P-09


      18:00
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning U17


      19:15
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07/08


      19:30
    • 19:15

      Träning F-06


      20:30
  • 20Fre
    • 15:30

      Träning P-06


      16:15
  • 21Lör
    • 10:00

      Kristianopels Goif (hemma) P-07/08


      12:00
    • 10:30

      Lyckå FF Grön (hemma) P-05


      12:30
    • 13:00

      Gränums IF (borta) Seniorer Herrar


      15:00
    • 14:00

      Nättraby Goif (borta) P-06


      16:00
    • 15:00

      Växjö Norra IF (hemma) Seniorer Herrar


      17:00
  • 22Sön
    • 09:00

      Poolspel Atlas P-09


      14:00
    • 09:00

      Poolspel Karlskrona P-09


      14:00
    • 10:00

      Olofströms If (hemma) P-07/08


      12:00
    • 10:30

      FK Karlshamn United (hemma) P-05


      12:30
    • 11:00

      Olofströms IF/BK Union F14 (hemma) F-07


      13:00
    • 12:00

      Rödeby Aif (hemma) P-07/08


      14:00
  • 23Mån
    v.39
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      17:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:45
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:15

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-06


      20:00
  • 24Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning U17


      19:15
    • 18:00

      Jämshögs IF (hemma) U17


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
  • 25Ons
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Mörrums GoIS FK Vit (borta) P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Föräldramöte F-06


      20:30
  • 26Tor
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:15
    • 18:15

      Träning P-07/08


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:45

      Träning P-05


      20:15
    • 19:00

      Asarums IF/ FK (borta) P-04


      20:00
    • 19:15

      Träning F-06


      20:30
  • 27Fre
    • 15:30

      Träning P-06


      16:15
  • 28Lör
    • 10:30

      Mörrums GoIS FK Grön (borta) P-05


      12:30
    • 11:00

      Asarums if (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Mörrums Gois FK (borta) P-07/08


      13:00
    • 14:00

      FK Karlshamn United (borta) Seniorer Herrar


      16:00
  • 29Sön
    • 09:00

      Poolspel Nättraby P-09


      14:00
    • 10:00

      Poolspel F10 Grön F08-11


      14:00
    • 10:30

      Belganet-Hallabro IF (hemma) F-06


      12:30
    • 11:00

      Rödeby AIF (borta) F-07


      13:00
    • 13:30

      FK Karlskrona Orange 1 (borta) P-07/08


      15:30
    • 14:00

      Olofströms IF (hemma) Seniorer Herrar


      16:00
    • 15:00

      FK Karlskrona Orange/Svart (borta) P-07/08


      17:00
  • 30Mån
    v.40
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      IFK Karlshamn (hemma) P-04


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:45
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07/08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 19:15

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-06


      20:00