Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs GOIF

Följ

Sölvesborgs GOIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning MV


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:15
  • 2Fre
    • Heldag

      Trekanten cup F-07

    • Heldag

      Enkla Elbolaget cup P-09

    • 09:30

      Träning P-05


      11:00
    • 10:00

      Träning P-06


      12:00
    • 10:00

      Sommarcupen by Hjalmarsson P-07/08


      00:00
  • 3Lör
    • Heldag

      Trekanten cup F-07

    • Heldag

      Enkla Elbolaget cup P-09

    • Heldag

      Sommarcupen by Hjalmarsson P-07/08

    • 14:15

      Bollflickor! F-06


      17:00
    • 15:00

      Saxemara IF (hemma) Seniorer Herrar


      17:00
  • 4Sön
    • Heldag

      Trekanten cup F-07

    • Heldag

      Enkla Elbolaget cup P-09

    • 00:00

      Sommarcupen by Hjalmarsson P-07/08


      16:00
  • 5Mån
    v.32
    • Heldag

      Yngre zonläger F-06

    • 09:30

      Träning P-05


      11:00
    • 10:00

      Träning P-06


      00:00
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      18:30
    • 19:15

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-06


      20:00
  • 6Tis
    • Heldag

      Yngre zonläger F-06

    • 00:00

      Träning P-06


      19:00
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:15
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
  • 7Ons
    • 08:30

      Äldre zonläger BFF P-05


      00:00
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 16:30

      Träningsmatch SGIF-IFÖ Bromölla P-07/08


      18:30
    • 17:30

      Teambuilding U17


      20:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 8Tor
    • Heldag

      Äldre zonläger BFF P-05

    • 09:30

      Träning F-06


      11:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning MV


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:15
    • 18:15

      Träning P-07/08


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
  • 9Fre
    • 00:00

      Äldre zonläger BFF P-05


      17:00
    • 10:00

      Träning P-06


      12:00
    • 18:30

      Olofströms IF (borta) Seniorer Herrar


      20:30
  • 10Lör
    • 09:00

      Vinslövs Fritidscenter Cup P-05


      17:00
    • 11:30

      Damallsvenskan F-07


      18:00
    • 14:00

      Glömminge-Algutsrums IF (borta) Seniorer Herrar


      16:00
  • 11Sön
    • 11:30

      FC Rödeby (borta) P-04


      12:30
    • 17:00

      Träningsmatch F-06


      18:30
  • 12Mån
    v.33
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      17:45
    • 17:30

      Träningsmatch SGIF P07/P08-SGIF P06 P-07/08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:45
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07/08


      20:00
    • 19:15

      Träning U17


      21:00
  • 13Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Asarums IF FK (hemma) U17


      20:00
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning MV


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:15
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07/08


      19:30
    • 19:15

      Träning F-06


      20:30
    • 19:15

      Träning P-05


      20:45
  • 16Fre
    • 10:00

      Träning P-06


      12:00
  • 17Lör
    • 09:00

      Träning MV


      10:00
    • 10:00

      Träning MV


      11:00
    • 10:30

      AIK Atlas Vit (borta) P-07/08


      12:30
  • 18Sön
    • 07:30

      Träning P-12


      13:00
    • 09:00

      Poolspel P-09


      14:00
    • 10:00

      Vårt eget poolspel P-11


      15:00
    • 10:00

      Nättraby Goif Gul (hemma) P-07/08


      12:00
    • 10:00

      Match SGIF P07/P08 Svart P-07/08


      11:15
    • 11:00

      Rödeby Aif (borta) P-07/08


      13:00
    • 11:30

      Sölvesborgs GoIF/Lörby IF (hemma) F-06


      13:30
    • 11:30

      Sölvesborgs GoIF/Lörby IF (hemma) F-07


      13:30
    • 14:00

      Poolspel F10 Grön F08-11


      17:00
  • 19Mån
    v.34
    • 10:00

      Träning P-06


      12:00
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      17:45
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07/08


      20:00
    • 19:15

      Träning U17


      21:00
  • 20Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning U17


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Lyckå FF Vit (borta) P-05


      20:30
  • 21Ons
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 17:45

      Målvaktsträning 3 med BFF P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:45
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Ifö Bromölla IF (borta) U17


      20:30
  • 22Tor
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:15
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07/08


      19:30
    • 19:15

      Träning F-06


      20:30
    • 19:15

      Träning P-05


      20:45
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 09:00

      Poolspel P-09


      14:00
    • 10:00

      Mjällby Aif Svart (hemma) P-07/08


      12:00
    • 11:00

      Fk karlshamns united (hemma) P-06


      13:00
    • 13:00

      Nybro IF (borta) Seniorer Herrar


      15:00
  • 25Sön
    • 10:30

      Olofströms IF/BK Union F14 (hemma) F-06


      12:30
    • 11:00

      Jämshögs If (borta) P-07/08


      13:00
    • 12:00

      FK Karlskrona Orange 1 (hemma) P-07/08


      14:00
    • 17:00

      Belganet-Hallabro IF (borta) F-07


      19:00
    • 17:00

      Saxemara IF (borta) P-05


      19:00
  • 26Mån
    v.35
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      17:45
    • 17:30

      Föräldrarmöte F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:45
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07/08


      20:00
    • 19:00

      FK Karlskrona (hemma) P-04


      20:00
    • 19:15

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-06


      20:00
  • 27Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning U17


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
  • 28Ons
    • 16:30

      Träning P-07/08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:45
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 29Tor
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 17:30

      Träning U17


      19:15
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P-07/08


      19:30
    • 19:15

      Träning F-06


      20:30
    • 19:15

      Träning P-05


      20:45
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 09:00

      Poolspel P-11


      13:00
    • 10:30

      Ramdala IF/Jämjö GoIF (hemma) P-05


      12:30
    • 13:30

      Mjällby Aif (borta) P-07/08


      17:00
    • 15:00

      Lindsdals IF (hemma) Seniorer Herrar


      17:00