Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs GOIF

Följ

Sölvesborgs GOIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 10:00

      Träning MV


      11:00
    • 10:30

      BK Union (borta) P-05


      12:30
    • 11:00

      Rödeby blå (borta) P-06


      12:00
    • 15:00

      Pukebergs BK (hemma) Seniorer Herrar


      17:00
  • 2Sön
    • 09:00

      Poolspel F10 F08-11


      14:00
    • 10:00

      Poolspel Karlshamn 2/6 P-11


      13:00
    • 10:30

      Saxemara IF (hemma) F-06


      12:30
    • 14:00

      Match Mörrum-SGIF P-07


      15:15
    • 15:00

      Träning MV


      16:30
    • 15:30

      Asarums IF FK (borta) F-07


      17:30
    • 16:00

      Saxemara IF (borta) P-05


      18:00
  • 3Mån
    v.23
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      17:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Jämshögs IF (hemma) P-04


      21:00
    • 19:15

      Träning U17


      21:00
  • 4Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning U17


      19:15
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Lyckå FF (hemma) P-05


      20:30
  • 5Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:45
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 6Tor
    • 09:30

      Träning F-06


      11:00
    • 11:00

      Ramdala IF/Jämjö GoIF (borta) P-05


      13:00
    • 13:00

      Hörvikens IF (borta) Seniorer Herrar


      15:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:15
    • 18:15

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning P-12


      19:15
  • 7Fre
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 09:00

      Poolspel P-09


      15:00
    • 10:30

      Mörrums GoIS FK Vit (hemma) P-05


      12:30
    • 11:30

      FK Karlskrona Orange 1 (borta) P-08


      13:00
    • 17:00

      Mjällby AIF (hemma) P-06


      20:00
    • 17:00

      Ramdala IF F14 (hemma) F-07


      19:00
    • 17:30

      Belganet-Hallabro IF (borta) F-06


      19:30
  • 10Mån
    v.24
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      17:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning U17


      19:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 11Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Olofströms IF (hemma) U17


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Seriematch P-07


      19:00
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 19:00

      Nättraby GoIF (hemma) F-07


      21:00
    • 19:00

      Hörvikens IF U (borta) Seniorer Herrar


      21:00
  • 12Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 19:00

      Nättraby Goif (borta) P-06


      21:00
      Nättraby IP
      Serie: p13 grön vår
      Anteckning: speldag onsdag 12/6 kl 19.00
      Resultat och referat
    • 19:00

      IFK Karlshamn (borta) P-04


      21:00
  • 13Tor
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:15

      Träning MV


      18:15
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:15

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning P-12


      19:15
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:45

      Ramdala IF F14 (borta) F-06


      20:45
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 14Fre
    • Heldag

      Sölvesborgscupen P-04

    • Heldag

      Sölvesborgcupen P-05

    • Heldag

      Sölvesborgcupen 2019 P-06

    • 08:00

      Sölvesborgscupen F-06


      00:00
    • 15:50

      Hammarby IF (borta) F-06


      16:50
    • 18:45

      Vilshults IF (borta) Seniorer Herrar


      20:45
  • 15Lör
    • Heldag

      Sölvesborgscupen P-04

    • Heldag

      Sölvesborgcupen P-05

    • Heldag

      Sölvesborgcupen 2019 P-06

    • Heldag

      Sölvesborgscupen F-06

    • 08:30

      Sävedalens IF (hemma) F-06


      09:30
    • 13:30

      Växjö Norra IF (borta) Seniorer Herrar


      15:30
    • 15:10

      FC Staffanstorp (hemma) F-06


      16:10
  • 16Sön
    • Heldag

      Sölvesborgscupen P-04

    • Heldag

      Sölvesborgcupen P-05

    • 00:00

      Sölvesborgcupen 2019 P-06


      19:00
    • 00:00

      Sölvesborgscupen F-06


      19:00
  • 17Mån
    v.25
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      17:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Mjällby AIF (hemma) P-04


      21:00
    • 19:15

      Träning U17


      21:00
  • 18Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning U17


      19:15
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      IFK Karlshamn (hemma) P-08


      20:00
    • 18:30

      Mjällby AIF (borta) U17


      20:30
    • 19:00

      IFK Karlshamn U (hemma) Seniorer Herrar


      21:00
  • 19Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 17:45

      Match mot Bromölla 19/6 P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-05


      19:45
    • 19:00

      FK Karlshamn United (hemma) Seniorer Herrar


      21:00
    • 19:00

      Bollflickor F-06


      21:00
    • 19:00

      FFk orange (hemma) P-06


      21:00
  • 20Tor
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning MV


      18:45
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:15
    • 18:00

      Avslutning. P-09


      20:00
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Träning P-12


      19:15
    • 18:15

      Träning P-07


      19:30
    • 19:15

      Träning F-06


      20:30
  • 21Fre
    • 15:30

      Träning P-06


      16:15
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 10:00

      Match SGIF - Olofström IF P-07


      11:15
    • 10:00

      Träning P-12


      13:00
    • 10:00

      Träning MV


      11:00
    • 10:30

      Rödeby AIF (borta) F-07


      12:30
    • 10:30

      Olofströms IF/BK Union F14 (hemma) F-06


      12:30
    • 11:00

      Träning MV


      12:00
    • 13:00

      Mjällby AIF (borta) P-08


      15:00
    • 16:30

      Lyckå FF Grön (borta) P-05


      18:30
  • 24Mån
    v.26
    • 12:00

      Lomma/Nike gif P13 cup P-06


      00:00
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      17:45
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:45
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Ronneby BK (borta) P-04


      21:00
    • 19:15

      Träning U17


      21:00
  • 25Tis
    • Heldag

      Lomma/Nike gif P13 cup P-06

    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning U17


      19:15
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Mörrums GoIS FK (hemma) U17


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:45

      Rödeby AIF F14 (borta) F-06


      20:45
    • 19:00

      Jämjö GoIF (hemma) F-07


      21:00
  • 26Ons
    • Heldag

      Lomma/Nike gif P13 cup P-06

    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:45
    • 19:00

      Bj/Pukaviks IF (borta) Seniorer Herrar


      21:00
  • 27Tor
    • Heldag

      Lomma/Nike gif P13 cup P-06

    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:15
    • 18:15

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 19:15

      Träning F-06


      20:30
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 28Fre
    • 00:00

      Lomma/Nike gif P13 cup P-06


      19:00
    • 08:00

      Ifö cup P-09


      00:00
    • 09:00

      Sommarcupen 2019 F08-11


      00:00
    • 10:00

      IFÖ-Cup P-05


      00:00
    • 10:40

      Ifö Cup P-08


      00:00
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 00:00

      Ifö cup P-09


      19:00
    • 00:00

      Sommarcupen 2019 F08-11


      17:00
    • 00:00

      IFÖ-Cup P-05


      22:00
    • 00:00

      Ifö Cup P-08


      16:00