Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs GOIF

Följ

Sölvesborgs GOIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2019

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 2Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 17:45

      Träning U17


      19:15
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 3Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 4Tor
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 17:45

      Träning U17


      19:15
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 19:15

      Träning F-06


      20:30
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 5Fre
    • 19:00

      Gränums IF (hemma) U17


      21:00
  • 6Lör
    • 08:40

      Domare vårcupen P-05


      15:30
    • 09:00

      Vårcupen Sölvesborg P-11


      19:00
    • 09:00

      Vårcupen F08-11


      16:00
    • 11:00

      Bemanning F08-11


      15:00
    • 13:00

      Saxemara IF (hemma) Seniorer Herrar


      16:00
  • 7Sön
    • 09:00

      Försäsongsfinal P-05


      17:00
    • 09:00

      Tjejcupen i Karlshamn F08 F08-11


      15:00
    • 12:30

      Lunds BKs 7-mannakickoff P-08


      17:00
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
  • 8Mån
    v.15
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 9Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 17:45

      Träning U17


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 10Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 11Tor
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:45

      Träning U17


      19:15
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 19:15

      Träning F-06


      20:30
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 12Fre
  • 13Lör
  • 14Sön
    • 09:00

      Tjejcupen i Karlshamn F09 F08-11


      15:00
    • 09:45

      Nättraby GoIF (borta) P-05


      11:45
    • 09:45

      DM (tre matcher) P-05


      13:30
    • 10:15

      Träningscup Karlskrona P-07


      14:00
    • 10:30

      FK Karlshamn United (hemma) P-05


      12:30
    • 12:45

      Kallinge SK (hemma) P-05


      14:45
  • 15Mån
    v.16
    • 16:30

      Träning U17


      18:00
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
      C plan
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      FK Sölvesborg United (borta) Seniorer Herrar


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:45

      Seriepremiär P-08


      20:00
    • 19:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
  • 16Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 17:45

      Träning U17


      19:15
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träningsmatch IFÖ Bromölla P-08


      20:00
  • 17Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 18Tor
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:45

      Träning U17


      19:15
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
    • Heldag

      MAIF-Spelen P-09

    • 10:30

      Mörrums GoIS FK Grön (hemma) P-05


      12:30
  • 22Mån
    v.17
    • Heldag

      Maif-cup P-06

    • 10:30

      FK Karlshamn United (hemma) P-05


      12:30
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
  • 23Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:45

      Träning U17


      19:15
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Olofströms IF (borta) U17


      20:30
  • 24Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
  • 25Tor
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 16:45

      Träning F-07


      18:15
    • 17:45

      Träning U17


      19:15
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning P-12


      19:00
    • 18:15

      Träning P-11


      19:30
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Asarums IF FK (borta) P-04


      20:30
    • 19:15

      Träning F-06


      20:30
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 10:00

      Asarums IF FK (borta) F-06


      11:30
    • 10:30

      Kallinge SK (hemma) P-05


      12:30
    • 12:00

      Rödeby AIF (hemma) P-08


      14:00
  • 28Sön
    • 09:00

      Poolspel vit F08-11


      14:00
    • 11:00

      Belganet-Hallabro IF (hemma) F-07


      13:00
    • 13:00

      Poolspel 28/4 på Strandvallen P-11


      17:00
  • 29Mån
    v.18
    • 16:45

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Jämjö GoIF/Ramdala IF (hemma) P-04


      20:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:30

      Träning P-04


      21:00
    • 19:30

      Träning U17


      21:00
    • 19:30

      Träning P-06


      20:00
  • 30Tis
    • 16:45

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:45

      Träning U17


      19:15
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00