Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs GOIF

Följ

Sölvesborgs GOIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Sölvesborgs GOIF
Välj lag

December 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.48
    • 10:00

      Träning F-13


      11:00
    • 11:30

      Träning MV


      12:30
  • 2Mån
    v.49
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P16-18


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07/08


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 3Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
      Falkvik gymnastiksal
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
  • 4Ons
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07/08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      21:00
    • 19:30

      Träning P16-18


      21:00
  • 5Tor
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning F08-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:30

      Träning U-lag


      21:00
  • 6Fre
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:30
  • 7Lör
    • Heldag

      LB-hus Indoor Cup P-05

    • 15:00

      Träningsmatch Mjällby - 9-manna #Röd P-07/08


      16:30
  • 8Sön
    • 10:00

      Träning P-07/08


      11:30
    • 10:00

      Träning F-13


      11:00
    • 11:30

      Träning MV


      12:30
  • 9Mån
    v.50
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P16-18


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07/08


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 10Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Kristianstad FC (borta) P-05


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
  • 11Ons
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07/08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      21:00
    • 19:30

      Träning P16-18


      21:00
  • 12Tor
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning F08-11


      19:00
    • 19:30

      Träning U-lag


      21:00
  • 13Fre
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
  • 14Lör
    • Heldag

      LB-Hus Indoor Cup 2019 U-lag

    • 09:30

      Träning P-05


      11:30
    • 11:00

      IFK Klagshamn/Bunkeflo FF/Tygelsjö IK (hemma) P-06


      13:00
  • 15Sön
    • 10:00

      Träning P-07/08


      11:30
    • 10:00

      Träning F-13


      11:00
  • 16Mån
    v.51
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:30

      Träning P16-18


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 17Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
  • 18Ons
    • 19:00

      Träning P-05


      21:00
    • 19:30

      Träning P16-18


      21:00
  • 19Tor
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:30

      Träning U-lag


      21:00
  • 20Fre
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:30
  • 21Lör
    • 11:00

      IFK Hässleholm (borta) P-05


      12:30
    • 13:00

      Hyllie IK Svart (hemma) P-06


      15:00
  • 22Sön
    • 10:00

      Träning F-13


      11:00
  • 23Mån
    v.52
  • 24Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
  • 27Fre
  • 28Lör
  • 29Sön
    • Heldag

      DM Futsal P-05

  • 30Mån
    v.1
    • 00:00

      Peneton cup P-05


      00:00
    • 18:30

      Träning P16-18


      20:00
  • 31Tis
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30