Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs GOIF

Följ

Sölvesborgs GOIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Sölvesborgs GOIF
Välj lag

November 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.44
    • Heldag

      Barcelona Golden Cup P-05

  • 2Lör
    • Heldag

      Barcelona Golden Cup P-05

    • 11:00

      Vinterserie Lag Vit P-07/08


      15:00
  • 3Sön
    • Heldag

      Barcelona Golden Cup P-05

    • 08:00

      LB Hus Cup Futsal F08-11


      17:00
    • 09:00

      LB HUS CUP F08-11


      14:00
    • 10:00

      Träning F-13


      11:00
    • 10:00

      Träning P-07/08


      11:30
    • 11:30

      Träning MV


      13:00
    • 13:30

      LB HUS CUP F08-11


      17:00
    • 18:00

      Föräldramöte P-06


      20:30
  • 4Mån
    v.45
    • Heldag

      Barcelona Golden Cup P-05

    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 18:30

      Träning P-07/08


      20:00
  • 5Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning med P16-18 P-05


      20:00
  • 6Ons
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07/08


      20:00
  • 7Tor
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning F08-11


      19:00
  • 8Fre
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
  • 9Lör
    • 08:00

      Träning P-12


      15:00
    • 08:30

      Scandic Cup Växjö F08-11


      15:00
      Tips Hallen Växjö
      Samlingsinformation: Utanför entrèn Tipshallen
      Samlingstid: 08:30
      Anteckning: Hej,
      här kommer info kring lördagens cup i Växjö.
      Matchtid 1x17min
      Spelform 7-manna
      Viktigt att svara på kallelsen så vi säkerställer vilka som deltar.
      Lag F10 (födda 2009) kommer spela enl. följande:
      kl 09.20 Plan A IFK Kalmar
      kl 10.00 Plan B Sandsbro
      kl 11.20 Plan A Växjö DFF Svart
      kl 12.20 Plan B Växjö DFF Blå

      Hoppas tjejerna kommer taggade , vi ser fram emot en härlig dag tillsammans!
      Mvh Ledarna
    • 08:30

      Scandic Cup Växjö 2 F08-11


      15:00
    • 13:00

      LB-Hus Indoor cup 9/11 i Bromölla. P-11


      20:00
  • 10Sön
    • 09:00

      Lbhus Cup P-09


      16:00
    • 09:30

      Tränings-Match * Staffanstorp United #Svart (9-Manna) P-07/08


      11:00
    • 10:00

      Träning F-13


      11:00
    • 11:00

      Tränings-Match * Staffanstorp United #Vit (9-Manna) P-07/08


      12:30
    • 11:30

      Träning MV


      13:00
  • 11Mån
    v.46
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P16-18


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07/08


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 12Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
  • 13Ons
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Bowling P-09


      19:15
    • 18:30

      Träningsmatch P08 Ifö Bromölla P-07/08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      21:00
    • 19:30

      Träning P16-18


      21:00
  • 14Tor
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning F08-11


      19:00
    • 19:30

      Träning U-lag


      21:00
  • 15Fre
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:30
  • 16Lör
    • 09:00

      Scandic cup F-07


      19:00
    • 09:00

      LB-hus Indoor Cup F08-11


      14:00
    • 09:30

      Träning P-05


      11:30
    • 11:00

      BK Höllviken Röd (borta) P-06


      13:00
  • 17Sön
    • 10:00

      Ifö Bromölla IF (borta) P-05


      11:30
    • 10:00

      Träning F-13


      11:00
    • 10:30

      Tränings-Match #Svart vs. KFC * 06or P-07/08


      12:00
    • 11:30

      Träning MV


      13:00
  • 18Mån
    v.47
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:15

      Teori P-05


      19:00
    • 18:30

      Träning P16-18


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07/08


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 19Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
  • 20Ons
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07/08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-05


      21:00
    • 19:30

      Träning P16-18


      21:00
  • 21Tor
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 19:30

      Träning U-lag


      21:00
  • 22Fre
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:30
  • 23Lör
    • 10:00

      Träning P-05


      11:15
    • 10:15

      Sälja bingolotter P-09


      13:00
  • 24Sön
    • 10:00

      Träning F-13


      11:00
    • 11:30

      Träning MV


      13:00
    • 12:00

      Tränings-Match #Svart vs Wä IF * 06or P-07/08


      13:30
    • 13:00

      Vinterserie Lag Vit P-07/08


      16:00
  • 25Mån
    v.48
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P16-18


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07/08


      20:00
    • 19:30

      Träning P-05


      21:00
  • 26Tis
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      Träning MV


      20:00
    • 18:30

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning U-lag


      20:00
  • 27Ons
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Åhus Horna BK (hemma) P-05


      20:15
    • 18:30

      Träning P-07/08


      20:00
    • 19:30

      Träning P16-18


      21:00
  • 28Tor
    • 16:30

      Träning P-10


      17:30
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-14


      18:30
    • 18:00

      Träning F08-11


      19:00
    • 19:30

      Träning U-lag


      21:00
  • 29Fre
    • 16:30

      Träning F-07


      18:00
    • 17:00

      Träning U-lag


      18:30
  • 30Lör
    • 00:00

      Vinterserie Lag Vit P-07/08


      00:00
    • 09:30

      Träning P-05


      11:30