Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs GOIF

Följ

Sölvesborgs GOIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Sölvesborgs GOIF
Välj lag

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 10:00

      Poolarna F08-11


      13:00
    • 10:30

      Ronneby BK (hemma) F-06


      11:30
    • 13:00

      Nättraby/Hasslö gul (borta) P-05


      15:00
    • 14:15

      Bollkalle P-06


      17:00
    • 15:00

      Assyriska Turabdin IK (hemma) Seniorer Herrar


      17:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Poolspel Svarta Led P-08


      14:00
    • 10:00

      Seriematch SGIF-Nättraby P-07


      11:20
    • 14:00

      Saxemara IF (hemma) P-06


      16:00
    • 16:00

      Asarums IF FK (hemma) P-03


      18:00
  • 3Mån
    v.36
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 5Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 18:00

      IFK Karlshamn (borta) U17


      20:00
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Match Karlskrona-SGIF P-07


      20:15
  • 6Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 7Fre
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
  • 8Lör
    • 10:30

      Mjällby AIF (hemma) P-05


      12:30
    • 11:00

      Nättraby GOIF (borta) F-06


      12:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Poolspel Svarta Led P-08


      14:00
    • 10:30

      Träning F08-11


      12:00
    • 10:30

      Nättraby/Hasslö (hemma) P-05


      12:30
    • 12:00

      FK Karlskrona svart (borta) P-06


      13:00
    • 15:00

      Råslätts SK (borta) Seniorer Herrar


      17:00
    • 15:00

      Seriematch Listerby P-07


      16:20
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 12Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Asarums IF FK (hemma) U17


      21:00
  • 13Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 14Fre
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 19:00

      Kallinge SK (hemma) U17


      21:00
  • 15Lör
    • 10:00

      Seriematch SGIF-Sillhövda P-07


      11:20
    • 10:30

      Rödeby AIF (hemma) P-05


      12:30
    • 14:15

      Bollkalle P-06


      19:00
    • 15:00

      Nosaby IF (hemma) Seniorer Herrar


      17:00
  • 16Sön
    • 08:00

      Cup Olofström Lag Svart F08-11


      14:00
    • 09:00

      Cup Olofström Lag gul F08-11


      14:00
    • 09:30

      Poolspel Karlshamn P-08


      13:00
      Vägga IP
      Samlingsinformation: Vi samlas på Svarta Led.
      Samlingstid: 08:30
    • 10:00

      Seriematch SGIF-Asarum P-07


      11:20
    • 16:00

      Listerby IK (borta) Seniorer Herrar


      18:00
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 19Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Tematräning 4, Blekinge FF P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 18:30

      Match Saxemara-SGIF P-07


      19:45
    • 20:00

      Rödeby AIF (borta) U17


      22:00
  • 20Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      IFK Karlshamn (hemma) P-04


      20:00
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Belganet/Hallabro IF (hemma) F-06


      19:30
    • 19:00

      IFK Hässleholm (borta) Seniorer Herrar


      21:00
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 10:00

      Match SGIF-Rödeby P-07


      11:20
    • 11:00

      Saxemara IF (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      Kallinge SK (borta) F-06


      12:00
  • 23Sön
    • 10:00

      Poolspel Rödeby P-08


      14:00
    • 10:00

      Poolspel Mörrum 23/9 P-11


      14:00
    • 10:30

      Träning F08-11


      12:00
    • 10:30

      Mörrums GoIS FK (hemma) P-05


      12:30
    • 14:00

      Rödeby aif (hemma) P-06


      16:00
    • 17:00

      Ronneby BK (borta) P-04


      19:00
  • 24Mån
    v.39
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 26Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
  • 27Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:30

      Träning F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 20:00

      Nättraby/Hasslö (borta) U17


      22:00
  • 28Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 19:00

      Ronneby BK (hemma) U17


      21:00
  • 29Lör
    • 09:00

      Poolspel Åhus F10 F08-11


      12:00
    • 10:00

      Seriematch SGIF-Jämjö P-07


      11:20
    • 10:30

      Jämshögs IF (hemma) F-06


      11:30
    • 14:15

      Bollkalle P-06


      19:00
    • 15:00

      Asarums IF FK (hemma) Seniorer Herrar


      17:00
  • 30Sön
    • 09:00

      Poolspel Karlskrona P-08


      13:00
    • 10:00

      Seriematch SGIF-Rödeby P-07


      11:20
    • 10:00

      Asarums IF FK (borta) P-05


      12:00
    • 10:30

      Träning F08-11


      12:00
    • 11:00

      Mjällby Aif (hemma) P-06


      13:00