Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs GOIF

Följ

Sölvesborgs GOIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 10:00

      Poolarna F08-11


      13:00
    • 10:30

      Ronneby BK (hemma) F-06


      11:30
    • 13:00

      Nättraby/Hasslö gul (borta) P-05


      15:00
    • 14:15

      Bollkalle P-06


      17:00
    • 15:00

      Assyriska Turabdin IK (hemma) Seniorer Herrar


      17:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Seriematch SGIF-Nättraby P-07


      11:20
    • 10:00

      Poolspel Svarta Led P-08


      14:00
    • 14:00

      Saxemara IF (hemma) P-06


      16:00
    • 16:00

      Asarums IF FK (hemma) P-03


      18:00
  • 3Mån
    v.36
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
  • 5Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 18:00

      IFK Karlshamn (borta) U17


      20:00
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Match Karlskrona-SGIF P-07


      20:15
  • 6Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 7Fre
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
  • 8Lör
    • 10:30

      Mjällby AIF (hemma) P-05


      12:30
    • 11:00

      Nättraby GOIF (borta) F-06


      12:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Poolspel Svarta Led P-08


      14:00
    • 10:30

      Nättraby/Hasslö (hemma) P-05


      12:30
    • 10:30

      Träning F08-11


      12:00
    • 12:00

      FK Karlskrona svart (borta) P-06


      13:00
    • 15:00

      Råslätts SK (borta) Seniorer Herrar


      17:00
    • 15:00

      Seriematch Listerby P-07


      16:20
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
  • 12Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Asarums IF FK (hemma) U17


      21:00
  • 13Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 14Fre
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 19:00

      Kallinge SK (hemma) U17


      21:00
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 08:00

      Cup Olofström Lag Svart F08-11


      14:00
    • 09:00

      Cup Olofström Lag gul F08-11


      14:00
    • 09:30

      Poolspel Karlshamn P-08


      13:00
    • 10:00

      Seriematch SGIF-Asarum P-07


      11:20
    • 16:00

      Listerby IK (borta) Seniorer Herrar


      18:00
  • 17Mån
    v.38
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Lyckå FF (borta) P-05


      19:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      FK Karlskrona 1 (hemma) P-03


      21:00
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
  • 19Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:30

      Tematräning 4, Blekinge FF P-05


      19:00
    • 18:30

      Match Saxemara-SGIF P-07


      19:45
    • 20:00

      Rödeby AIF (borta) U17


      22:00
  • 20Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:00

      IFK Karlshamn (hemma) P-04


      20:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Belganet/Hallabro IF (hemma) F-06


      19:30
    • 19:00

      IFK Hässleholm (borta) Seniorer Herrar


      21:00
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 10:00

      Match SGIF-Rödeby P-07


      11:20
    • 11:00

      Saxemara IF (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      Kallinge SK (borta) F-06


      12:00
  • 23Sön
    • 10:00

      Poolspel Mörrum 23/9 P-11


      14:00
    • 10:00

      Poolspel Rödeby P-08


      14:00
    • 10:30

      Mörrums GoIS FK (hemma) P-05


      12:30
    • 10:30

      Träning F08-11


      12:00
    • 14:00

      Rödeby aif (hemma) P-06


      16:00
    • 17:00

      Ronneby BK (borta) P-04


      19:00
  • 24Mån
    v.39
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
  • 26Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:45

      Träning P-05


      19:00
  • 27Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:30

      Träning P-03


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 28Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 19:00

      Ronneby BK (hemma) U17


      21:00
  • 29Lör
    • 10:30

      Jämshögs IF (hemma) F-06


      11:30
    • 11:00

      Nättraby/Hasslö (borta) U17


      13:00
    • 14:15

      Bollkalle P-06


      19:00
    • 15:00

      Asarums IF FK (hemma) Seniorer Herrar


      17:00
  • 30Sön
    • 10:00

      Asarums IF FK (borta) P-05


      12:00
    • 10:00

      Poolspel Karlskrona P-08


      14:00
    • 10:30

      Träning F08-11


      12:00
    • 12:00

      Mjällby Aif (hemma) P-06


      16:00