Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs GOIF

Följ

Sölvesborgs GOIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
    • 10:00

      Träning P-05


      12:00
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
  • 2Tor
    • 17:15

      Träning P-03


      19:15
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
  • 3Fre
    • 08:00

      Enkla Elbolaget Cup P-08


      00:00
    • 09:00

      Flygfyrens Cup P-03


      00:00
    • 10:00

      enklaelbolagetcup 2018 P-06


      00:00
  • 4Lör
    • Heldag

      Enkla Elbolaget Cup P-08

    • Heldag

      Flygfyrens Cup P-03

    • Heldag

      enklaelbolagetcup 2018 P-06

    • 15:00

      Dalstorps IF (borta) Seniorer Herrar


      17:00
  • 5Sön
    • 00:00

      Enkla Elbolaget Cup P-08


      16:00
    • Heldag

      Flygfyrens Cup P-03

    • 00:00

      enklaelbolagetcup 2018 P-06


      19:00
  • 6Mån
    v.32
    • 00:00

      Flygfyrens Cup P-03


      03:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
    • 19:00

      AIK Atlas (borta) Seniorer Herrar


      21:00
  • 7Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Asarums IF FK (borta) U17


      21:00
  • 9Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      19:15
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 10Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
  • 11Lör
    • 10:30

      SGIF/Lörby - Nättraby GoIF F-06


      11:30
    • 10:30

      Kristianopels GoIF (hemma) P-05


      12:30
  • 12Sön
    • 10:00

      Poolspel Mjällby P-08


      13:00
      Strandvallen - Hällevik
      Samlingsinformation: Vi samlas på Strandvallen
      Samlingstid: 09:15
    • 10:30

      Träning F08-11


      12:00
    • 14:00

      Österlen FF (borta) Seniorer Herrar


      16:00
  • 13Mån
    v.33
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
    • 18:30

      Rödeby AIF (hemma) Seniorer Herrar


      20:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Hoby GIF (hemma) P-03


      21:00
  • 14Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 15Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 16Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      19:15
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Mörrums/Pukavik (borta) U17


      21:00
  • 17Fre
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 18:30

      Rödeby AIF (hemma) P-04


      20:30
    • 19:00

      Rödeby AIF (hemma) U17


      21:00
  • 18Lör
    • 09:00

      Poolspel P-09


      13:00
    • 10:30

      Sölvesborg GoIF-SGIF/Lörby F-06


      11:30
    • 13:00

      Jämshögs IF (borta) P-05


      15:00
    • 14:15

      Bollkalle P-06


      18:00
    • 15:00

      Hässleholms IF (hemma) Seniorer Herrar


      17:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Poolspel Hoby P-08


      14:00
    • 10:00

      Poolspel 19/8 P-11


      14:00
    • 10:30

      Träning F08-11


      12:00
    • 10:30

      Asarums IF FK vit (hemma) P-05


      12:30
    • 11:00

      Rödeby aif (borta) P-06


      13:00
    • 17:00

      Ronneby BK (borta) Seniorer Herrar


      19:00
    • 18:30

      Saxemara IF P03 (borta) P-03


      20:30
  • 20Mån
    v.34
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 21Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Nättraby GOIF (borta) P-04


      21:00
  • 22Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Ronneby BK (borta) U17


      20:30
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      19:15
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 24Fre
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 19:00

      Saxemara IF (hemma) U17


      21:00
  • 25Lör
    • 09:00

      Poolspel P-09


      13:00
    • 10:30

      Asarums IF FK (hemma) F-06


      12:00
    • 10:30

      FK Karlskrona (hemma) P-05


      12:30
    • 14:00

      IFK Berga (borta) Seniorer Herrar


      16:00
    • 16:00

      Inmarsch med Mjällby AIF 25/8 P-11


      18:00
  • 26Sön
    • 00:00

      Kallinge SK (borta) P-05


      02:00
    • 10:00

      Poolspel Saxemara P-08


      14:00
    • 10:30

      Mjällby Aif (borta) P-06


      12:00
    • 10:30

      Träning F08-11


      12:00
  • 27Mån
    v.35
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
    • 18:15

      Olofströms IF (hemma) Seniorer Herrar


      20:15
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Saxemara IF p04 (hemma) P-04


      21:00
    • 19:00

      Jämjö GoIF (borta) P-03


      21:00
  • 28Tis
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 29Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 17:30

      Tematräning 3, Blekinge FF P-05


      19:00
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      FK Karlskrona (borta) U17


      21:00
  • 30Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      19:15
    • 17:45

      Träning U17


      19:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 31Fre
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15