Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs GOIF

Följ

Sölvesborgs GOIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
    • 10:00

      Träning P-05


      12:00
    • 10:00

      Träning P-06


      11:30
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
  • 2Tor
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
  • 3Fre
    • 08:00

      Enkla Elbolaget Cup P-08


      00:00
    • 09:00

      Flygfyrens Cup P-03


      00:00
    • 10:00

      enklaelbolagetcup 2018 P-06


      00:00
  • 4Lör
    • Heldag

      Enkla Elbolaget Cup P-08

    • Heldag

      Flygfyrens Cup P-03

    • Heldag

      enklaelbolagetcup 2018 P-06

    • 15:00

      Dalstorps IF (borta) Seniorer Herrar


      17:00
  • 5Sön
    • 00:00

      Enkla Elbolaget Cup P-08


      16:00
    • Heldag

      Flygfyrens Cup P-03

    • 00:00

      enklaelbolagetcup 2018 P-06


      19:00
  • 6Mån
    v.32
    • 00:00

      Flygfyrens Cup P-03


      03:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 19:00

      AIK Atlas (borta) Seniorer Herrar


      21:00
  • 7Tis
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 19:00

      Asarums IF FK (borta) U17


      21:00
  • 9Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
  • 10Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
      Svarta Led 7-mannaplanen
  • 11Lör
    • 10:30

      SGIF/Lörby - Nättraby GoIF F-06


      11:30
    • 10:30

      Kristianopels GoIF (hemma) P-05


      12:30
  • 12Sön
  • 13Mån
    v.33
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:30

      Rödeby AIF (hemma) Seniorer Herrar


      20:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Hoby GIF (hemma) P-03


      21:00
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
  • 15Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 19:00

      Träning P-05


      20:30
  • 16Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 19:00

      Mörrums/Pukavik (borta) U17


      21:00
  • 17Fre
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 18:30

      Rödeby AIF (hemma) P-04


      20:30
  • 18Lör
    • 09:00

      Poolspel P-09


      13:00
    • 10:00

      Seriematch Ronneby 18/8 P-07


      11:20
    • 10:30

      Sölvesborg GoIF-SGIF/Lörby F-06


      11:30
    • 13:00

      Jämshögs IF (borta) P-05


      15:00
    • 14:15

      Bollkalle P-06


      18:00
    • 15:00

      Hässleholms IF (hemma) Seniorer Herrar


      17:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Poolspel 19/8 P-11


      14:00
    • 10:00

      Poolspel Hoby P-08


      14:00
    • 10:30

      Träning F08-11


      12:00
    • 11:00

      Rödeby aif (borta) P-06


      13:00
    • 17:00

      Ronneby BK (borta) Seniorer Herrar


      19:00
    • 18:30

      Saxemara IF P03 (borta) P-03


      20:30
  • 20Mån
    v.34
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 19:00

      Nättraby GOIF (borta) P-04


      21:00
  • 22Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 18:15

      Träning P-05


      20:00
    • 18:30

      Ronneby BK (borta) U17


      20:30
  • 23Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
  • 24Fre
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Match mot Atlas P-07


      18:15
    • 18:30

      Saxemara IF (hemma) U17


      20:30
  • 25Lör
    • 09:00

      Poolspel P-09


      13:00
    • 10:30

      Asarums IF FK (hemma) F-06


      12:00
    • 10:30

      FK Karlskrona (hemma) P-05


      12:30
    • 14:00

      IFK Berga (borta) Seniorer Herrar


      16:00
    • 16:00

      Inmarsch med Mjällby AIF 25/8 P-11


      18:00
  • 26Sön
    • 09:00

      Poolspel Saxemara P-08


      12:00
    • 10:00

      Match SGIF-OIF P-07


      11:15
    • 10:30

      Mjällby Aif (borta) P-06


      12:00
    • 10:30

      Träning F08-11


      12:00
    • 11:00

      Kallinge SK (borta) P-05


      12:30
  • 27Mån
    v.35
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:15

      Olofströms IF (hemma) Seniorer Herrar


      20:15
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Saxemara IF p04 (hemma) P-04


      21:00
    • 19:00

      Jämjö GoIF (borta) P-03


      21:00
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
  • 29Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Tematräning 3, Blekinge FF P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 19:00

      FK Karlskrona (borta) U17


      21:00
  • 30Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:30

      Träning U17


      19:00
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
  • 31Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
    • 17:30

      Mörrums GoIS FK (borta) P-05


      19:30
    • 18:00

      Mjällby AIF (hemma) U17


      20:00