Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sölvesborgs GOIF

Följ

Sölvesborgs GOIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2018

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.22
  • 2Lör
    • 09:30

      Poolspel P-09


      15:00
    • 10:00

      Poolarna F08-11


      14:00
    • 10:00

      Poolarna F08-11


      14:00
    • 10:30

      Nättraby GoIF svart (hemma) F-06


      12:30
    • 11:00

      Seriespel Ofm-SGIF Lag vit P-07


      12:15
    • 14:00

      Asarums IF FK (borta) U17


      16:00
    • 14:00

      Nättraby/Hasslö (borta) P-05


      16:00
  • 3Sön
    • 12:00

      Poolspel Röd P-08


      15:00
    • 12:00

      Poolspel P-11


      16:00
    • 12:45

      Poolspel F11 Lörby F-06


      14:30
    • 14:00

      Rödeby aif (hemma) P-06


      00:00
    • 16:00

      mörrums gois (hemma) P-04


      18:00
  • 4Mån
    v.23
    • 09:00

      Träning P-06


      13:00
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 17:45

      Träning U17


      19:30
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 18:00

      Träning Seniorer Herrar


      19:30
    • 18:15

      Seriematch SGIF-Rödeby, lag grön P-07


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
  • 5Tis
    • 17:30

      Avslutning med Minigolf P-09


      19:00
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 17:45

      Träning U17


      19:30
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Saxemara IF (hemma) U17


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 6Ons
    • 10:00

      Poolspel Grön P-08


      13:00
    • 10:30

      Rödeby AIF vit (borta) P-05


      12:30
    • 10:30

      Träning P-06


      12:00
    • 13:15

      Bollkallar A-laget P-06


      16:00
    • 14:00

      IFK Hässleholm (hemma) Seniorer Herrar


      16:00
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Ronneby BK (hemma) U17


      20:00
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 8Fre
    • 17:00

      Träning P-09


      18:15
  • 9Lör
    • 10:30

      Mörrums GoIS FK (hemma) P-05


      12:30
    • 13:00

      Seriematch K-krona - SGIF, grupp grön P-07


      14:15
  • 10Sön
    • 09:30

      Träning F08-11


      11:00
    • 10:00

      Seriematch Sölvesborg-Karlshamn, grupp vit P-07


      11:15
    • 10:30

      FK Karlskrona orange (hemma) P-05


      12:30
    • 11:30

      FK Karlskrona svart (borta) P-06


      12:45
    • 17:00

      Ronneby BK (borta) F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      20:00
  • 11Mån
    v.24
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning U17


      19:30
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      FK Karlskrona (borta) U17


      21:00
  • 12Tis
    • 17:45

      Träning U17


      19:30
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 13Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 18:00

      Mjällby AIF (hemma) U17


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 14Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 17:45

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 15Fre
    • 08:00

      Sölvesborgs cupen P-04


      18:00
    • 12:00

      Sölvesborgscupen F-06


      00:00
    • 15:50

      Svalöv/Röstånga F06 (hemma) F-06


      16:30
    • 18:00

      Andra lag (hemma) P-05


      19:00
    • 20:00

      sölvesborgscupen P-06


      21:00
  • 16Lör
    • Heldag

      Sölvesborgscupen F-06

    • 08:00

      Sölvesborgs cupen P-04


      18:00
    • 09:00

      Sölvesborgscupen P-03


      19:00
    • 10:10

      Nordstrand IF (hemma) F-06


      11:00
    • 14:00

      IFÖ Bromölla IF (borta) Seniorer Herrar


      16:00
    • 15:10

      AIK FF (hemma) F-06


      16:00
    • 18:00

      Andra lag (hemma) P-05


      19:00
  • 17Sön
    • 00:00

      Sölvesborgscupen F-06


      16:00
    • 08:00

      Sölvesborgs GOIF (hemma) F-06


      08:50
    • 08:00

      Sölvesborgs cupen P-04


      18:00
    • 09:00

      Andra lag (hemma) P-05


      11:00
    • 13:00

      Hjulsbro IK (hemma) F-06


      13:50
  • 18Mån
    v.25
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:45

      Träning U17


      19:30
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      Asarums IF FK (hemma) P-03


      21:00
    • 19:00

      Jämshögs IF (borta) P-05


      21:00
  • 19Tis
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 17:45

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 20Ons
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:30

      Seriematch Asarum-Sölvesborg grupp vit P-07


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 18:00

      Träning F-07


      19:30
    • 19:00

      Rödeby AIF (borta) U17


      21:00
  • 21Tor
    • 17:45

      Träning P-03


      19:15
    • 18:00

      Förmatch P-F09 F08-11


      21:00
    • 18:00

      Förmatch på a-plan och inmarsch P-09


      19:00
    • 19:00

      Lindsdals IF (hemma) Seniorer Herrar


      21:00
    • 19:00

      bollkallar P-06


      21:00
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 09:30

      Träning F08-11


      11:00
    • 10:00

      Seriematch Sölvesborg-Karlskrona, grupp vit P-07


      11:15
    • 10:30

      Asarums IF FK (hemma) F-06


      12:30
    • 10:30

      Lyckå FF (hemma) P-05


      12:30
    • 11:00

      saxemara if (borta) P-04


      13:00
      Hejan Saxemara
      Serie: kompisligan P14 vit
      Resultat och referat
    • 11:00

      Jämshög IF (borta) P-06


      12:15
    • 12:00

      Jämshögs IF (hemma) U17


      14:00
  • 25Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning U17


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:30

      FK Karlskrona 1 (borta) P-03


      21:30
  • 26Tis
    • 17:45

      Träning U17


      19:30
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
    • 19:00

      FK Karlskrona (borta) P-05


      21:00
    • 19:00

      FK Karlskrona 2 (borta) P-03


      21:00
    • 19:00

      Saxemara IF (borta) Seniorer Herrar


      21:00
  • 27Ons
    • 17:30

      Träning P-11


      18:45
    • 19:00

      Nättraby/Hasslö (hemma) U17


      21:00
    • 19:00

      Jämshögs IF (hemma) P-05


      21:00
    • 19:45

      Seriematch Asarum-Sölvesborg, grupp grön P-07


      21:00
  • 28Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F08-11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-04


      19:15
    • 17:45

      Träning U17


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning P-08


      20:00
  • 29Fre
    • Heldag

      Sommarcupen i Lörby F-06

    • Heldag

      IFÖ Cup P-06

    • 08:00

      IFÖ CUP P-08


      00:00
    • 09:00

      IFÖ-Cup P-05


      00:00
  • 30Lör